Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oznacenie neprecitanych tem

Přechod na nové fórum je složitá věc, pár věcí nebude hned fungovat.
Zde můžete hlásit chyby...

Oznacenie neprecitanych tem

Poslaťod Peter Borek » Str Jún 20, 2007 9:31 pm

v starom fore sa po odhlaseni a opatovnom prihlaseni resetlo nastavenie neprecitanych prispevkov....tuna mi to stale svieti na cerveno hoci su aj temy ktore necitam a postupne stracam prehlad co je nova tema, resp. kde su nove prispevky....da sa to niekde nastavit aby po odhlaseni boli vsetky prispevky defaultne ako precitane,????
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Gib » Str Jún 20, 2007 9:38 pm

Peter Borek píše:da sa to niekde nastavit aby po odhlaseni boli vsetky prispevky defaultne ako precitane,????

A preco?
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod PePa » Str Jún 20, 2007 9:57 pm

Ja som prave rad, ze to teraz funguje takto, lebo napr. v praci k PC len pribieham a ked ma to odhlasilo, uz som nevidel co som este nevidel :lol
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Kris » Str Jún 20, 2007 10:31 pm

Gib píše:
Peter Borek píše:da sa to niekde nastavit aby po odhlaseni boli vsetky prispevky defaultne ako precitane,????

A preco?



Co preco? :lol

Peter Borek píše:...su aj temy ktore necitam a postupne stracam prehlad co je nova tema, resp. kde su nove prispevky....
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Gib » Str Jún 20, 2007 10:43 pm

No sak sa daju jednym klikom oznacit temy ako precitane. Hlavne tie, co necitam. Vlastne tie, co necitam ak ma nezaujimaju, tak je mi jedno ci su alebo nie su oznacene ako precitane ... neviem, nejak nechapem. Ak sa ale odlogujem, a ak aby mi vsetky temy oznacili ako precitane, tak neviem, to by som nechcel ... preto sa pytam a preco? :o)
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Kris » Str Jún 20, 2007 10:49 pm

A preco by mal neico odznacovat? Takymto horespomenutym stylom browsuje vela ludi..

Pridem..kuknem co vsetko je nove kliiknutim na "Zobraziť nové príspevky "..a co ma zaujima pozrem..co nie..kaslem na to..web odpalim..nabuduce ked pridem na web, mi nema co ukazovat tie ignorovane nove veci....ked som ich predoslykrat ognoroval ..nech sa neukazuju ako nove neprecitane ..takto sa potom budu hromadit a nakoniec ich bude tolko ze sa v tom nebude dat orientovat...
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Gib » Str Jún 20, 2007 10:51 pm

Jo tak to ano. Takze da sa to nejak nastavit? :ho:
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Suky » Štv Jún 21, 2007 7:39 am

Já surfuji jak říká Kris.
Na "indexu" - tedy Obsah fóra:
Vlevo nahoře:
Zobrazit nové příspěvky
Kliknu, vyjedou mi novinky od posledního přihlášení, projdu co mne zajímá, zavřu. Při příštím spuštění se mi tyto již nezobrazí, ať jsem je četl či ne, protože to zobrazí jen novější příspěvky od posledního přihlášení.
Pokud "sezení" neukončím a dám Refresh, objeví se novější příspěvky a staré zůstanou taky. Ale to mi nevadí, poslední který jsem četl poznám, je odznačen.
Já se totiž vůbec nestarám, jestli fóra svítí či ne, jdu po datumu příspěvků.

Pro Petra Borka máme taky řešení:
Vpravo nahoře:
Označit všechna fóra jako přečtená
Projdeš co chceš, klikneš na to a už nic nebude svítit.

No a jako záchranný kruh (když to omylem označím jako přečtené, spadne mi "sezení" a nezobrazuje žádný nový příspěvek) slouží:
Na "indexu" - tedy Obsah fóra:
Vlevo nahoře:
Zobrazit aktivní témata
A to mi ukáže poslední příspěvky bez ohledu na to, jestli jsem je četl, kdy jsem se přihlásil...
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Jún 21, 2007 7:39 am

Nerozumím :nene Nastartuju fórum, přečtu, co mě zajímá, co se mě netýká nechám tak a nechám označit jako přečtené. Než fórum opustím, není tam žádný červený puntík. Co je tu k řešení?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Späť na Nové fórum - hlášení chyb

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť