Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Je moznost pouzivat nadalej stary design fora?

Jste zaskočeni novým fórem?
Zde si můžete pomoci.
Pomáhejte si pokud možno sami, Suky bude mít dost starostí dokončit převod:-)

Je moznost pouzivat nadalej stary design fora?

Poslaťod yano » Ned Máj 27, 2007 10:15 am

je nejaka moznost pouzivat nadalej staryy design fora?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod bory » Ned Máj 27, 2007 10:21 am

yano píše:je nejaka moznost pouzivat nadalej staryy design fora?


Přidávám se k yanovi
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Suky » Ned Máj 27, 2007 10:28 am

Necitovat předchozí příspěvek!!!

Přidal jsem styl subSilver, což je skoro stejné jako starý xicht.
Můžete si ho nastavit v Uživatelském panelu
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod yano » Ned Máj 27, 2007 10:42 am

Suky píše:Necitovat předchozí příspěvek!!!


s tou citaciou mi to uz zacina pripradat ako buzeracia. je to upln enormalne na vacsine for, vela ludi to pouziva, pretoze nikdy nevies kedy medzi tvojim prispevkom niekto stihne postnut prispevok skor ako ty, a potom to vyzera ze reagujes na neho a nie na to na co si chcel reagovat. sorry, ale je to normalna vec, na to tam ta funkcia je.


Suky píše:Přidal jsem styl subSilver, což je skoro stejné jako Starý Ujo xicht.
Můžete si ho nastavit v Uživatelském panelu


Kde je ten uzivatelsky panel? Sorry, mozno som slepy ale snazil som sa to najst, ale nepodarilo sa mi to. Ani ked som si otvoril svoj vlastny profil, nedalo mi to moznost si ho zeditovat.
Vo FAQ sa pise ze ked chcem zmenit nastavenia, mam hladat Uzivatelsky profil, ale slovo profil sa nikde na strankach fora nenachadza. Aha uz som to nasiel, vola sa to Uzivatelsky panel, sorry ;-) Ale potom to v tom FAQ treba zmenit.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod yano » Ned Máj 27, 2007 10:52 am

no zmenil som si ten styl, ale nie je to dobre. ikonky onlline mi to hadze hore nad fotku a zabera to obrovsky kus miesta, fonty mam nejake cudne kostrbate, ikonky PM su cudne malicke dve nad sebou, obrazky ako napriklad citovat su spucene na inu velkost ako povodna velkost obrazku, to iste logo mazdaklubu, text podpisu je rovnako velky a rovnakym fontom ako samotny prispevok, takze sa to bije a nie je poriadne vidno co je podpis a co prispevok, citacie su dost obrovske vyska nadpisu Suky napisal je 2x taka ako je nutna aby sa tam text zmestil, tlacitko edit je malicke a ako keby 2x nad sebou (je to len jedno ale styl dal maly obrazok na pzoadie tak je tam 2x?) Tlacitka zaslad odpoved a nove tema maju nastavenu inu velkost ako ma samotny obrazok, Moderátory sa podla mna pise s makkym i ale chyb je tam viac, to je chyba prekladu ale predsa... je toho este kopec co mi vadi, v Debiane maju taky stary dobry zvyk... ked pride nieco nove, pockat nejaku dlhsiu dobu, kym sa vychytaju muchy az potom to nasadit do stable distribucie. nieco na tom bude.

nesnazim sa rypat, ale jednoducho je to tak podla mna. ten styl je nepouzitelny, takze sa musim vratit k tomu default, ktory sa mi jednoducho nepaci. neberte to v zlom, strasne vela uzivatelov takto reaguje na zmeny, zda sa ze v tomto pripade nie som vynimkou a budem si dlho zvykat.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Suky » Ned Máj 27, 2007 11:03 am

Pokrok nezastavíš :-)

Styly budeme postupně upravovat, zrovna ikonky je problém, nejsou ještě přeložené, co jsem kde sehnal jsem tam dal, časem to dáme dohromady, prosím chvíli (nějaký ten den?) vydržet.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Koudy » Ned Máj 27, 2007 11:11 am

WOW, vypadá to nádherně. :poklona
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Suky » Ned Máj 27, 2007 11:39 am

Kostrbaté písmo bylo díky zmenšování obrázků stylem.
Co se dalo jsem opravil.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Ned Máj 27, 2007 11:44 am

Vypadá to zajímavě, a určitě jste tomu věnovali spoustu času, takže díky za to. Teď zase budeme potřebovat spoustu času na zorientování v tom víceúrovňovém fóru my. Byli jsme zvyklí na jednoduchý vzhled, teď je to trochu nepřehledný. Pro začátek se přimlouvám pro zvýraznění značek nepřečtených témat.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Ned Máj 27, 2007 2:28 pm

Sdílím stejný názor co Ma(ZDA)rtin... tzn. protože jsem slepej potřeboval bych více zvýraznit nové příspěvky... ale jináč mě se to líbí... ale ze začátku mi to přijde kapku nepřehledné (nejspíš otázka zvyku) :lol :lol dobrá práce kluci... díky za to :!!: 8)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod 323.Hans.626 » Ned Máj 27, 2007 2:58 pm

se omlouvám za svoji imbecilitu.... :?: :oops :oops :oops ale právě jsem přišel na to, že si tady můžu aktivovat stříbrnej design... mno a vo tom vlastně celý to vlákno je :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod majki » Pon Máj 28, 2007 9:08 am

yano píše:
Suky píše:Necitovat předchozí příspěvek!!!


s tou citaciou mi to uz zacina pripradat ako buzeracia. je to upln enormalne na vacsine for, vela ludi to pouziva, pretoze nikdy nevies kedy medzi tvojim prispevkom niekto stihne postnut prispevok skor ako ty, a potom to vyzera ze reagujes na neho a nie na to na co si chcel reagovat. sorry, ale je to normalna vec, na to tam ta funkcia je.

Neni to zadna buzerace, je to pouze setreni mista v databazi, protoze ji to neskutecne zatezuje, zvlast xx urovnove citace, ktere se tady kdysi casto objevovaly. Pokud nahodou nekdo odpovi na prispevek drive, nez ty, tak proto je tam funkce Editovat :jo. Popripade easy way: zkopiruj svuj text, smaz puvodni prispevek a zmackni Citovat u prispevku, ktery chces citovat, protoze nekdo pod nej odpovedel driv nez ty a je to. Chce to jen trochu cvik...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Nové fórum - podpora

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron