Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Čalúnenie

Tuning interiérových častí.

Moderátor: George

Čalúnenie

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 03, 2004 1:04 pm

Len by som sa chcel opýtať, či niekto skúšal na GE prečalúniť dvere - nemám na mysli látku, ktorá je v spodenj časti, ale látku, ktorá je na opierke ruky.. ako sú el. ovládače okien.. thanx. Ja som rozmýšľal nad modrým čalúnením, ale potom už všetko, nielen poťahy a koberec..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Enzo » Štv Sep 22, 2005 11:12 am

kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 11:19 am

Buduci tyzden ide moj Xedos sem..

http://www.auto-interier.sk
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Harry FE3 » Štv Sep 22, 2005 11:37 am

Co ti s ním budou dělat?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 11:44 am

Harry FE3 píše:Co ti s ním budou dělat?

Nova koza na volant + zhrubenie venca, na rucku + tu zasteru ci ako sa to vola, na radiacu paku a hlavne na stredovu opierku ruky (mam ju prasknutu)... No a samozrejme, asi bude aj nejake prekvapenie, ale to az potom spolu s fotkami :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Štv Sep 22, 2005 12:13 pm

já si to časem nechám očalounit alcantarou nebo imitací alcantary
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Enzo » Štv Sep 22, 2005 2:26 pm

TomAnt píše:
Harry FE3 píše:Co ti s ním budou dělat?

Nova koza na volant + zhrubenie venca, na rucku + tu zasteru ci ako sa to vola, na radiacu paku a hlavne na stredovu opierku ruky (mam ju prasknutu)... No a samozrejme, asi bude aj nejake prekvapenie, ale to az potom spolu s fotkami :)


No Bobe, tak to som zvedavý ako to bude vyzerať. Ja som mal tiež v úmysle potiahnuť volant, ale stále nemám čas a chuť sa na to dať. Totiž bez volantu sa mi zle šoféruje :ho:
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 2:37 pm

Enzo píše:
TomAnt píše:
Harry FE3 píše:Co ti s ním budou dělat?

Nova koza na volant + zhrubenie venca, na rucku + tu zasteru ci ako sa to vola, na radiacu paku a hlavne na stredovu opierku ruky (mam ju prasknutu)... No a samozrejme, asi bude aj nejake prekvapenie, ale to az potom spolu s fotkami :)


No Bobe, tak to som zvedavý ako to bude vyzerať. Ja som mal tiež v úmysle potiahnuť volant, ale stále nemám čas a chuť sa na to dať. Totiž bez volantu sa mi zle šoféruje :ho:


Rano tam auto zaveziem a po praci si pojdem pre neho, uz to bude hotove... asi tolko k casovym narokom. Co sa tyka toho ako to bude vyzerat, no rovnako ako teraz :ho: ja tam totizto kozu mam ako standardnu vybavu, len uz je taka osuchana, miestami vydrata a tak... na opierke prerezana od zlodejov....
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Enzo » Štv Sep 22, 2005 3:57 pm

Takže na zraz prídeš s novým kabátom?
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 4:14 pm

Enzo píše:Takže na zraz prídeš s novým kabátom?


Za predpokladu, ze budu mat na mna cas v pondelok alebo utorok... ja nemozem tie dalsie dni... (streda autosalon v Nitre, stvrtok mam dovolenku a lietam a vybavujem)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Štv Sep 22, 2005 5:00 pm

Ak by som si dal precalunit sedadla na kozu, nebol by problem s bocnymi airbagami? Nestratil by som zaruku?
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 5:10 pm

Lubos1 píše:Ak by som si dal precalunit sedadla na kozu, nebol by problem s bocnymi airbagami? Nestratil by som zaruku?


To sa musis spytat dealera o tej zaruke, ale myslim ze to robia bezne taketo veci...
mimochodom pytal som sa na cenu komplet auta... cca 46 tisic...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod vlad22 » Uto Nov 15, 2005 5:46 am

nevite o necem v praze ? rad bych pres zimu predelal cely auto...
vlad22
 

Poslaťod Maco222 » Uto Jan 10, 2006 10:59 pm

BOl som v http://www.Auto-Interier.sk , robili mi cele auto, som maximalne spokojny, mam na nich len dobre slovo :-)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Lubos1 » Uto Jan 10, 2006 11:08 pm

Maco222 píše:BOl som v http://www.Auto-Interier.sk , robili mi cele auto, som maximalne spokojny, mam na nich len dobre slovo :-)

Kolko ta stalo precalunenie sedaciek + dveri?
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť