Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

IV Valtické Mazdabraní 22-23.9.2007

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Re: IV Valtické Mazdabraní 22-23.9.2007

Poslaťod Doktor » Ned Sep 23, 2007 7:37 pm

Prva photo - SEDVO RULEZZZ !!!!
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Koudy » Ned Sep 23, 2007 8:54 pm

Tak teď už se můžu podělit o zážitky i já.

Super výprava na Svatý Kopeček v Mikulově ve složení já a Petra, Sedvo a Alča, Luk. Perfektní výhled, skvělé info od Luka.
Potom jsme se už v kompletním složení prošli po Mikulově - zámek a okolí. Po odjezdu do sklípku proběhla hromadná "žranice", která opět neměla chybu. Vínečko moooc dobré a dopadlo to tak, jak jsem očekával: prvně jsme se Saintem mrmlali, že tam nenacházíme nic tak lahodně sladkého, jako loni, ale po pár skleničkách mi to už přišlo sladké dost. :lol

Děcka, jsem rád, že jsme se tam potkali, byli jste SUPER. Ďáble díky za to, že jsi tam dovezl i vaše známé, protože byli perfektní a skvěle jsme si pokecali.

A ještě jedna věc - potvrdil jsem si, že Mazdabraní není o autech, není o klubáctví, ani o chlastání. Vždycky se tam sejde bezva parta lidí a i když se ne všichni známe, vždycky je tam parádní atmosféra. Doufám, že to ve stejném duchu bude pokračovat. A přimlouval bych se opět za stejný sklípek - i díky tomu to je JEDINEČNÝ. :palec


Jooo a ještě zpráva z fotbalového trávníku: prohráli jsme 0:1, ale už dlouho jsem tak dobře nechytal (bez vymýšlení). :crazy
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod RXman » Ned Sep 23, 2007 9:05 pm

Lukáši byla to super akce a jsem moc rád že jsem se účastnil . :o)
Příští ročník určitě zase přijedu - pokud tedy bude. :jo
Děkuji ....
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod Koudy » Ned Sep 23, 2007 9:07 pm

Taky doufám, že příště zase dorazíš. :palec
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod lienocka » Ned Sep 23, 2007 9:51 pm

Ahojte, koncecne po dlhej dobe som si spomenula na moje heslo, tak sa mozem znovu zapojit a podelit sa o dojmy z akcie ( dablova zenuska ):

- ako uz bolo vyssie uvedene, akcia bola znovu vydarena ako aj minuly rok, ale tento rok sme to absolvovali aj s nasou novou clenkou rodiny skoro 4 mesacnou Emkou. Myslim, ze to zvladla vcelku dobre.
- prechadzka po Mikulove bola velmi prijemna, aj ked som sa s kocikom na zamok trosku zapotila ( hlavny "motor" na chvilu zlyhal, tak to zostalo na mne )
- atmosfera bola tiez velmi dobra, Koudy ma nesklamal a robil spolocnost tak ako minuly rok len este nam chybala do nasho diskusneho fora doktorka, ale samozrejme tam boli aj dalsi prijemni ludia, ktori sa do nasich debat zapajali- z prechadzky po Mikulove sme prisli trosku unaveni a hlavne hladni, kedze ako pisal Koudy sme sa poucili z minuleho roku a bruska sme si nechali prazdne ( teda niektori ), neodolali sme hladu a vyplnili sme si ho s piskotkami, na com sa Koudy dobre pozabaval
- po prichode do sklipku sa zabudlo na "oficialnu cast" a vsetci vyhladovani sa pustili do jedla, ktore bolo vyborne
- vinko som sice nepila ( z dovodu kojenia a nechcela som, aby moje dieta spievalo ), ale verim, ze bolo urcite vyborne
- rano sice bolo pre niektorych tazke, ale myslim, ze sme to vsetci zvladli dokonale

Celkovo by som to zhodnotila na vybornu a dufam, ze sa uvidime aj buduci rok v takej milej spolocnosti a verim, ze pridu aj viaceri.
lienocka
VIP 2007
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Sep 13, 2004 2:44 pm

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 23, 2007 10:29 pm

Super akcia ako citam :palec
Inak to koniec koncov myslim si ani dopadnut nemohlo predsa :ho:
Dufam, ze dalsi rocnik nam neujde :jupi

Joooo a chceme dalsie fotoooo...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Pon Sep 24, 2007 8:04 am

Na oficiální část se čekalo skoro půl hodiny a neustále někdo chyběl. No a někteří už začali okusovat skleničky, tak co se dalo dělat.

PS: Mirku já děkuju za účast a jsem rád, že jsi přijel.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod lienocka » Pon Sep 24, 2007 9:15 am

Luke, ja som to myslela zo srandy tu "oficialnu cast". :o) Viem, ze sa stale na niekoho cakalo a aj my sme boli medzi nimi.
lienocka
VIP 2007
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Sep 13, 2004 2:44 pm

Poslaťod Princezna » Uto Sep 25, 2007 6:36 am

Ahojky všem, jsem tu nová, ale pár členů už jsem stihla poznat na Valtickém mazdabraní, které bylo super.
Luke, chci Ti poděkovat za úžasnou organizaci a nádherné výlety, které některým dávaly zabrat jako příklad uvedu Svatý Kopeček :lol
Sedvo, chci se omluvit, že jsem se s Tebou a Tvojí drahou polovičkou nerozloučila, je mi to moc líto, tak alespoň touto cestou Tě zdravím a pozdrav i Alenku.
ďáblíku super fotečky a Tvoje malá ďáblice byla roztomiloučka a šíleně hoďnoučká. Pozdrav Zuzku
Princezna
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Sep 25, 2007 6:26 am
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Koudy » Uto Sep 25, 2007 9:51 am

Kdo ta princezna asi bude? :hmmhmm :ho:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod dabel » Uto Sep 25, 2007 9:59 am

Moj osobny tip je Ms. Koudava ;) Zo slecien, ktore som nepoznal, ostavaju ona a Terezka, cize je to asi jasne ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Princezna » Uto Sep 25, 2007 11:44 am

ĎÁBLE, JSI ŠIKULKA A ZA TO TI TLESKÁM :jupi a JAK JE???
Princezna
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Sep 25, 2007 6:26 am
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Princezna » Uto Sep 25, 2007 11:45 am

TO KOUDY: Nevím, koho máš na mysli, ale snad jsi se trefil :dobry
Princezna
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Sep 25, 2007 6:26 am
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod dabel » Uto Sep 25, 2007 12:26 pm

...kujeeeeem! A je dooobre ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Princezna » Uto Sep 25, 2007 1:51 pm

Tak to jsem ráda, já a Koudy začínáme být nějak nachlazení, ale snad to bude OK. Jsem nějak nesvá tady z toho nastavení a tak a snažím se v tom nějak povrtat, tak snad to bude ok :dobry
Princezna
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Sep 25, 2007 6:26 am
Bydlisko: Moravské Budějovice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron