Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pizza Session BA 2007/02/18 - veeela fotiek!

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Kris » Str Feb 21, 2007 1:41 am

Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Opakujuci sa problem ma jedna konkretna clenka, mazdaklub je uplne ok. Nicmene vidno ako nakazlive su kontroverzne informacie. :lol
Já nemám problém, já se jen nenechám od nikoho napadat, jen ať si každý udělá obrázek, kam se poslední dobou ubírají setkání lidí, o Mazdách je to čím dál méně, spíš se pomlouvají lidé, kteří nejsou momentálně přítomni a opravdu místo větších akcí se lidé raději sejdou jen po menších skupinkách s lidmi se kterými se vidět chtějí. Takže Krisi nech si své narážky pro sebe, máš- li problém, tak si to se mnou vyříkej osobně, tomu se nebráním, do Bratislavy jezdím docela často a tak se ti ozvu až budu mít cestu a můžeš mi to říci přímo do očí .


To je velmi konkretna a jasna narazka - mohla by si uz prestat s tymi nezmyslami. To sa uz neda citat. :pray Jak v materskej skolke. Pocet tychto emocnych vylevov snad uz prekrocil cislo 20 za posledne 3 roky..kadekto tu mal RAZ za cas problem..ale mozno raz..vynimocne 2 krat....nechapes ze v drvivej vacsine si to vyrobis sama? Potom sa cudujes ze ta niekto niekam nepozve..
Zaujimave ze u mna vies paradne rozlisit, ako ma vyzerat narazka..ale ked pises prispevok ty, tak ti netrkne ze si ten tvoj prispevok tiez niekto bude vysvetlovat podobne...vytykas ze tu niekoho podrazdila nevinna veta..a le boh chran na teba nieco, hned reagujes emocionalne. ..tak si to daj dokopy. :hanged

A ze sa nieco niekam ubera a meni? Taky je zivot ne...to este neznamena ze to je horsie :ha:
Asi jsi trošku natvrdlý (už nevím jak jinak to nazvat) a zopakuji ti to naposled, že jsem nestála, aby mne někdo někam zval, nestojím o to a pokud máš nějaké emocionální problémy k mojí osobě, tak mi to řekni osobně do očí a nenapadej mne tady.


Jasne..trpim nedostatkom IQ a EQ. :lol Co mas stale s tym "z oci do oci"? Co to dako zmeni pointu? :jamaica
Připadá mi totiž, že si tady kompenzuješ nějaký svůj komplex, já pokud proti někomu něco mám, tak mu to řeknu z očí do očí a vyříkám si to sním, ale je vidět, že asi nemáš čisté svědomí a bojíš se setkání a toho říct mi co proti mě máš přímo do očí.


Ja mam uplne ine starosti nez riesit taketo nezmysly. A v realite mi pripadas uplne normalna, len tuto na fore ti trochu harasi...tak kvoli tomu sa asi ze nebudem stretavat. :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Str Feb 21, 2007 1:42 am

Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Joseph píše:
Kris píše:Opakujuci sa problem ma jedna konkretna clenka, mazdaklub je uplne ok. Nicmene vidno ako nakazlive su kontroverzne informacie. :lol


Kris, ludia maju oci a rozum a kazdy si domysli co sa tu deje.


Deje sa tu opozicia voci vylevom a narazkam. :lol
Jak to myslíš?


Mal by som teraz napisat "Co si natvrdla, ze to nechapes?" ...alee to nie je moj styl. :o)
A co je tvůj styl? to mi řekni :roll .


Analyticko-synteticky pristup a behavioralna analyza. :hura
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 1:44 am

Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Opakujuci sa problem ma jedna konkretna clenka, mazdaklub je uplne ok. Nicmene vidno ako nakazlive su kontroverzne informacie. :lol
Já nemám problém, já se jen nenechám od nikoho napadat, jen ať si každý udělá obrázek, kam se poslední dobou ubírají setkání lidí, o Mazdách je to čím dál méně, spíš se pomlouvají lidé, kteří nejsou momentálně přítomni a opravdu místo větších akcí se lidé raději sejdou jen po menších skupinkách s lidmi se kterými se vidět chtějí. Takže Krisi nech si své narážky pro sebe, máš- li problém, tak si to se mnou vyříkej osobně, tomu se nebráním, do Bratislavy jezdím docela často a tak se ti ozvu až budu mít cestu a můžeš mi to říci přímo do očí .


To je velmi konkretna a jasna narazka - mohla by si uz prestat s tymi nezmyslami. To sa uz neda citat. :pray Jak v materskej skolke. Pocet tychto emocnych vylevov snad uz prekrocil cislo 20 za posledne 3 roky..kadekto tu mal RAZ za cas problem..ale mozno raz..vynimocne 2 krat....nechapes ze v drvivej vacsine si to vyrobis sama? Potom sa cudujes ze ta niekto niekam nepozve..
Zaujimave ze u mna vies paradne rozlisit, ako ma vyzerat narazka..ale ked pises prispevok ty, tak ti netrkne ze si ten tvoj prispevok tiez niekto bude vysvetlovat podobne...vytykas ze tu niekoho podrazdila nevinna veta..a le boh chran na teba nieco, hned reagujes emocionalne. ..tak si to daj dokopy. :hanged

A ze sa nieco niekam ubera a meni? Taky je zivot ne...to este neznamena ze to je horsie :ha:
Asi jsi trošku natvrdlý (už nevím jak jinak to nazvat) a zopakuji ti to naposled, že jsem nestála, aby mne někdo někam zval, nestojím o to a pokud máš nějaké emocionální problémy k mojí osobě, tak mi to řekni osobně do očí a nenapadej mne tady.


Jasne..trpim nedostatkom IQ a EQ. :lol Co mas stale s tym "z oci do oci"? Co to dako zmeni pointu? :jamaica
Připadá mi totiž, že si tady kompenzuješ nějaký svůj komplex, já pokud proti někomu něco mám, tak mu to řeknu z očí do očí a vyříkám si to sním, ale je vidět, že asi nemáš čisté svědomí a bojíš se setkání a toho říct mi co proti mě máš přímo do očí.


Ja mam uplne ine starosti nez riesit taketo nezmysly. A v realite mi pripadas uplne normalna, len tuto na fore ti trochu harasi...tak kvoli tomu sa asi ze nebudem stretavat. :lol
stop já už nemůžu :hanged :koule , to už mi někde psal i Doktor, mi tu z toho začne brzo hrabat :jamaica .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 1:46 am

Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Joseph píše:
Kris píše:Opakujuci sa problem ma jedna konkretna clenka, mazdaklub je uplne ok. Nicmene vidno ako nakazlive su kontroverzne informacie. :lol


Kris, ludia maju oci a rozum a kazdy si domysli co sa tu deje.


Deje sa tu opozicia voci vylevom a narazkam. :lol
Jak to myslíš?


Mal by som teraz napisat "Co si natvrdla, ze to nechapes?" ...alee to nie je moj styl. :o)
A co je tvůj styl? to mi řekni :roll .


Analyticko-synteticky pristup a behavioralna analyza. :hura
pomooc zachraňte mne :nosit .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Str Feb 21, 2007 1:48 am

Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:
Kris píše:Opakujuci sa problem ma jedna konkretna clenka, mazdaklub je uplne ok. Nicmene vidno ako nakazlive su kontroverzne informacie. :lol
Já nemám problém, já se jen nenechám od nikoho napadat, jen ať si každý udělá obrázek, kam se poslední dobou ubírají setkání lidí, o Mazdách je to čím dál méně, spíš se pomlouvají lidé, kteří nejsou momentálně přítomni a opravdu místo větších akcí se lidé raději sejdou jen po menších skupinkách s lidmi se kterými se vidět chtějí. Takže Krisi nech si své narážky pro sebe, máš- li problém, tak si to se mnou vyříkej osobně, tomu se nebráním, do Bratislavy jezdím docela často a tak se ti ozvu až budu mít cestu a můžeš mi to říci přímo do očí .


To je velmi konkretna a jasna narazka - mohla by si uz prestat s tymi nezmyslami. To sa uz neda citat. :pray Jak v materskej skolke. Pocet tychto emocnych vylevov snad uz prekrocil cislo 20 za posledne 3 roky..kadekto tu mal RAZ za cas problem..ale mozno raz..vynimocne 2 krat....nechapes ze v drvivej vacsine si to vyrobis sama? Potom sa cudujes ze ta niekto niekam nepozve..
Zaujimave ze u mna vies paradne rozlisit, ako ma vyzerat narazka..ale ked pises prispevok ty, tak ti netrkne ze si ten tvoj prispevok tiez niekto bude vysvetlovat podobne...vytykas ze tu niekoho podrazdila nevinna veta..a le boh chran na teba nieco, hned reagujes emocionalne. ..tak si to daj dokopy. :hanged

A ze sa nieco niekam ubera a meni? Taky je zivot ne...to este neznamena ze to je horsie :ha:
Asi jsi trošku natvrdlý (už nevím jak jinak to nazvat) a zopakuji ti to naposled, že jsem nestála, aby mne někdo někam zval, nestojím o to a pokud máš nějaké emocionální problémy k mojí osobě, tak mi to řekni osobně do očí a nenapadej mne tady.


Jasne..trpim nedostatkom IQ a EQ. :lol Co mas stale s tym "z oci do oci"? Co to dako zmeni pointu? :jamaica
Připadá mi totiž, že si tady kompenzuješ nějaký svůj komplex, já pokud proti někomu něco mám, tak mu to řeknu z očí do očí a vyříkám si to sním, ale je vidět, že asi nemáš čisté svědomí a bojíš se setkání a toho říct mi co proti mě máš přímo do očí.


Ja mam uplne ine starosti nez riesit taketo nezmysly. A v realite mi pripadas uplne normalna, len tuto na fore ti trochu harasi...tak kvoli tomu sa asi ze nebudem stretavat. :lol
stop já už nemůžu :hanged :koule , to už mi někde psal i Doktor, mi tu z toho začne brzo hrabat :jamaica .


Hranica je tenka...treba davat pozor na >> :nosit .. clovek nevie dna ani hodiny :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 1:50 am

už radši mlčím :potichu :potichu :helpme :spanek .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod elluba » Str Feb 21, 2007 1:51 am

Fakt dost dobrý.... Sice jsem před hodinou napsal "nashledanou", ale ještě jsem neodešel. Jen zírám. Black, jak Ti mám pomoct?
Obrázok užívateľa
elluba
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 12:16 am

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 1:56 am

elluba píše:Fakt dost dobrý.... Sice jsem před hodinou napsal "nashledanou", ale ještě jsem neodešel. Jen zírám. Black, jak Ti mám pomoct?
Díky za to ,že jsi neodešel, já jsem si tu jen něco vyjasňovala s Krisem. Je jediná věc, co by mi pomohla, ale to tady nebudu psát, protože to tady hodně lidí ví a bohužel se stalo něco, co už nejde vrátit zpět a já s tím budu žít napořád. Díky za nabídku pomoci, jen se obávám, že mě už se pomoci nedá :mrk . Jo a z klubu neodcházej.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod elluba » Str Feb 21, 2007 1:58 am

Black píše:
elluba píše:Fakt dost dobrý.... Sice jsem před hodinou napsal "nashledanou", ale ještě jsem neodešel. Jen zírám. Black, jak Ti mám pomoct?
Díky za to ,že jsi neodešel, já jsem si tu jen něco vyjasňovala s Krisem. Je jediná věc, co by mi pomohla, ale to tady nebudu psát, protože to tady hodně lidí ví a bohužel se stalo něco, co už nejde vrátit zpět a já s tím budu žít napořád. Díky za nabídku pomoci, jen se obávám, že mě už se pomoci nedá :mrk . Jo a z klubu neodcházej.


Tak jo. Pa! Třeba se někdy setkáme, i když u nemám Mazdu...
Obrázok užívateľa
elluba
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 12:16 am

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 2:01 am

elluba píše:
Black píše:
elluba píše:Fakt dost dobrý.... Sice jsem před hodinou napsal "nashledanou", ale ještě jsem neodešel. Jen zírám. Black, jak Ti mám pomoct?
Díky za to ,že jsi neodešel, já jsem si tu jen něco vyjasňovala s Krisem. Je jediná věc, co by mi pomohla, ale to tady nebudu psát, protože to tady hodně lidí ví a bohužel se stalo něco, co už nejde vrátit zpět a já s tím budu žít napořád. Díky za nabídku pomoci, jen se obávám, že mě už se pomoci nedá :mrk . Jo a z klubu neodcházej.


Tak jo. Pa! Třeba se někdy setkáme, i když u nemám Mazdu...
To mi vůbec nevadí, že už nemáš Mazdu i když jsi měl krasavici :zit , člověka nesoudím podle auta, ale podle charakteru. Určitě se někde setkáme, ráda tě uvidím a poznám 8-) . Paa.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Str Feb 21, 2007 9:56 am

elluba píše:No...., už na podzim jsem prodal svoji MAZDU 929 US 1992, chtěl jsem ještě na nějaký sraz, abych se poznal s lidmi, kteří mají rádi Mazdy. Ale jak to tadu čtu, tak jsem rád, že už ne.......... nashledanou.


Vidíte, chlapci? Reakcia nezávislého pozorovateľa. Navrhujem deportáciu na Kolymu.

http://www.personal.psu.edu/users/w/x/w ... olyma.html
Naposledy upravil Doktor dňa Str Feb 21, 2007 10:19 am, celkovo upravené 1
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Sedvo » Str Feb 21, 2007 10:09 am

Doktor píše:
elluba píše:No...., už na podzim jsem prodal svoji MAZDU 929 US 1992, chtěl jsem ještě na nějaký sraz, abych se poznal s lidmi, kteří mají rádi Mazdy. Ale jak to tadu čtu, tak jsem rád, že už ne.......... nashledanou.


Vidíte, chlapci? Reakcia nezávislého pozorovateľa. Navrhujem deportáciu na Kolymu.


:lol :lol
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 21, 2007 10:23 am

Asi nema moc zmysel dalej tu davat argumenty ze?

Tak len jeden. ty si Black kedysi na niektorom zraze o svojich prijmoch hovorila verejne, mozno si sa chcela pochvalit, to uz neviem, ale pointa je, ze si o tom hovorila verejne a teda nie len so mnou medzi 4mi ocami. Tudiz tuto informaciu od teba povazujem za verejnu (ale neroztrubujem ju), a teda ked sa ma Miso na to spytal, tak som mu odpovedal, chapes, diskusia. Nepisem to sem, odpovedal som v konkretnom momente na konkretnu otazku.

A uz bud prosim kludna, bo zacnem ja rypat vo vsetkych tvojich threadoch, ako som onehda slubil :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod cajnik » Str Feb 21, 2007 11:34 am

Mili priatelia, Dabel sem dal nejake fotky zo stretnutia (na ktorom som sa zucastnil) a nasledne na to sa tu objavili 3 strany blbych reci o tom jak sme nikoho nepozvali... som zvedavy, kolko by Vas sem doslo v nedelu o 18:30.
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Str Feb 21, 2007 7:23 pm

cajnik píše:Mili priatelia, Dabel sem dal nejake fotky zo stretnutia (na ktorom som sa zucastnil) a nasledne na to sa tu objavili 3 strany blbych reci o tom jak sme nikoho nepozvali... som zvedavy, kolko by Vas sem doslo v nedelu o 18:30.


:o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť