Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pizza Session BA 2007/02/18 - veeela fotiek!

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod fox17 » Pon Feb 19, 2007 11:23 am

Tak ale hlavne ze bola dobra zabava.....
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Zoran » Pon Feb 19, 2007 8:26 pm

Joseph píše:
Black píše:Bylo to někde avizované a nebo to byla uzavřená akce 8-) ?


Neboj aj my si urobime private meeting a nikoho okrem vyvolenych nepozveme ;-)
vidim ze to bude musiet byt tak.... :roll
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Pon Feb 19, 2007 8:27 pm

Doktor píše:u Maca pozorujem zmenu modelu. :lol
tiez sa mi tam tusim nieco nezda... :koule
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Feb 19, 2007 9:02 pm

Zoran píše:
Joseph píše:
Black píše:Bylo to někde avizované a nebo to byla uzavřená akce 8-) ?


Neboj aj my si urobime private meeting a nikoho okrem vyvolenych nepozveme ;-)
vidim ze to bude musiet byt tak.... :roll
ono už to tak i nějakou dobu je, už to není to co bývalo, holt jsme se rozskupinkovali :koule , ale je vidět, že to už asi jinak nebude vyjma pár akcí.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Feb 19, 2007 9:12 pm

Kym ste jedli pizzu, dokoncoval som ikonky..bol to mimoriadne tvorivy den,obvykle sa podari len jedna dve za den..aj ked, je pravda ze tieto 16x16 su dost v sulade s Office 2003 guidelines :ha:

Obrázok
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Joseph » Uto Feb 20, 2007 1:56 am

Black píše:
Zoran píše:
Joseph píše:
Black píše:Bylo to někde avizované a nebo to byla uzavřená akce 8-) ?


Neboj aj my si urobime private meeting a nikoho okrem vyvolenych nepozveme ;-)
vidim ze to bude musiet byt tak.... :roll
ono už to tak i nějakou dobu je, už to není to co bývalo, holt jsme se rozskupinkovali :koule , ale je vidět, že to už asi jinak nebude vyjma pár akcí.


Je to tak, MK sa deli na dve casti: bielu a ciernu...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 20, 2007 11:47 am

Jozko aj Black, prepacte mi ponizene, ze som vam osobne nezavolal a nepozval vas na posedenie, ale nemal som chut pocuvat vase dristy podobne tymto aj nazivo...

Nechapem o co vam ide...

S Dablom takto chodime na pizzu do toho podniku uz hadam aj 8 rokov. Macovi som preinstalovaval comp, takze som mu ho niesol spat. TGalovi som niesol papiere do uctovnictva a Steve tu bol presne na 3 dni v BA, takze som ho chcel vidiet. Aj s Liv. S Cajnikom sme potrebovali dohodnut nieco okolo Xedosa a GPS.

Nic nebojte, ziaden ucastnik posedenia sa tam neobjavil len tak nahodou, kazdy mal na to nejaky dovod. :ho: Tazke nezavidte, ze si viem zorganizovat cas a vybavit 5 veci jednym vrzom :ho:

(za organizacny 1 clovekovy team - Tomas)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Feb 20, 2007 4:48 pm

TomAnt píše:Jozko aj Black, prepacte mi ponizene, ze som vam osobne nezavolal a nepozval vas na posedenie, ale nemal som chut pocuvat vase dristy podobne tymto aj nazivo...

Nechapem o co vam ide...

S Dablom takto chodime na pizzu do toho podniku uz hadam aj 8 rokov. Macovi som preinstalovaval comp, takze som mu ho niesol spat. TGalovi som niesol papiere do uctovnictva a Steve tu bol presne na 3 dni v BA, takze som ho chcel vidiet. Aj s Liv. S Cajnikom sme potrebovali dohodnut nieco okolo Xedosa a GPS.

Nic nebojte, ziaden ucastnik posedenia sa tam neobjavil len tak nahodou, kazdy mal na to nejaky dovod. :ho: Tazke nezavidte, ze si viem zorganizovat cas a vybavit 5 veci jednym vrzom :ho:

(za organizacny 1 clovekovy team - Tomas)
To snad nemyslíš vážně ty žvásty, co jsi teď napsal, o tvé posezení ti nikdo nestojí, já když si chci na Slovensko přijet za přáteli, tak si tam přijedu a tebe k tomu nepotřebuji ani omylem, závidět ti opravdu nemám co, po těch tvých posezeních se akorát dovídám od druhých, jak mne pomlouváš a to si myslíš, že bych ještě potom měla chuť jezdit, svoje setkání si klidně strčte za klobouk a ať se ti to líbí a nebo ne tak si stojím za svým, že se MK rozskupinkoval, i když je to k dobru věci, protože se setkávají opravdu jen lidé, kteří si mají co říct a ne že se akorát pohádají. Takže klidně si nechte svoje setkání a druzí si nechají ty své, závidět ti opravdu nemám co, stačí, že tvoje dristy musím číst tady. Poníženě děkuji Predseda za to, že jsi konečně naplno řekl, co v tobě je.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Feb 20, 2007 4:50 pm

Joseph píše:
Black píše:
Zoran píše:
Joseph píše:
Black píše:Bylo to někde avizované a nebo to byla uzavřená akce 8-) ?


Neboj aj my si urobime private meeting a nikoho okrem vyvolenych nepozveme ;-)
vidim ze to bude musiet byt tak.... :roll
ono už to tak i nějakou dobu je, už to není to co bývalo, holt jsme se rozskupinkovali :koule , ale je vidět, že to už asi jinak nebude vyjma pár akcí.


Je to tak, MK sa deli na dve casti: bielu a ciernu...
Já jsem v té horší černé :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Feb 20, 2007 5:08 pm

Jak jsi si TomAnte mohl všimnout, tak už delší dobu jezdím na Slovensko aniž bych jezdila na akce vyhlašované v MK, takže tvoje přihlouplé narážky na závist opravdu nejsou na místě.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 20, 2007 6:05 pm

:lol :chacha

ako vzdy nepochopila... no nic... nevadi...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Feb 20, 2007 6:06 pm

TomAnt píše::lol :chacha

ako vzdy nepochopila... no nic... nevadi...
asi jsem nepochopila tvoje narážky i když dotklo se mne to docela dost.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 20, 2007 6:27 pm

Black píše:
TomAnt píše::lol :chacha

ako vzdy nepochopila... no nic... nevadi...
asi jsem nepochopila tvoje narážky i když dotklo se mne to docela dost.


Hm, takto...

Prvy kto tu zacal na nieco narazat si bola ty, ja som uz len reagoval na tvoje/vase (aj s Jozkom) vety. Tie som povedzme zasa celkom nepochopil ja :ho:

Proste to berte aj s Jozkom tak, ze to bola MOJA sukromna akcia, na ktorej som potreboval vybavit nejake veci a teda som na nu pozval TYCH LUDI, ktorych som uznal za vhodne JA. Ako si si vsimla, ohlasena dopredu nebola. To ze sme sem hodili fotky, no, chceli sme sa podelit o radost...

Takze ak mas s tym problem, tak nabuduce, ak sa objavi thread zo stretnutia, o ktorom nic nevies, tak tam prosim ta ani neklikaj, zbytocne sa len stresujes evidentne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Feb 20, 2007 6:43 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše::lol :chacha

ako vzdy nepochopila... no nic... nevadi...
asi jsem nepochopila tvoje narážky i když dotklo se mne to docela dost.


Hm, takto...

Prvy kto tu zacal na nieco narazat si bola ty, ja som uz len reagoval na tvoje/vase (aj s Jozkom) vety. Tie som povedzme zasa celkom nepochopil ja :ho:

Proste to berte aj s Jozkom tak, ze to bola MOJA sukromna akcia, na ktorej som potreboval vybavit nejake veci a teda som na nu pozval TYCH LUDI, ktorych som uznal za vhodne JA. Ako si si vsimla, ohlasena dopredu nebola. To ze sme sem hodili fotky, no, chceli sme sa podelit o radost...

Takze ak mas s tym problem, tak nabuduce, ak sa objavi thread zo stretnutia, o ktorom nic nevies, tak tam prosim ta ani neklikaj, zbytocne sa len stresujes evidentne...
No asi takto, jestli umíš číst a předpokládám, že asi ano, tak si přečti, že jsem na nic nenarážela na začátku a jen jsem se ptala a to snad mohu :roll , co to byla za akci. To že si tady lidé dělají svoje setkání je jejich věc, to co jsem já zmínila, že MK už není to co býval dříve a lidé si spíše dělají více menších komornějších akcí, ale k větší spokojenosti všech. Nedávej mne neustále dohromady s Jožkem, každý jednáme za sebe.
Já se nestresuji, ale dobře se bavím, jak to ženeš do autu a snažím se mne urážet.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 20, 2007 6:47 pm

Black píše:Bylo to někde avizované a nebo to byla uzavřená akce 8-) ?

Na Fore si kazdy den, preto to povazujem za rypacsku otazku, jednoznacne slo o uzavretu akciu a ty to dobre vies = zbytocne rypes.

Black píše:ono už to tak i nějakou dobu je, už to není to co bývalo, holt jsme se rozskupinkovali , ale je vidět, že to už asi jinak nebude vyjma pár akcí.

A toto bolo naco dobre ako komentar k tym fotkam? Okomentoval som JA niekde niekedy podobne TVOJU akciu? Ak ano, ukaz kde prosim.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť