Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pizza Session BA 2007/02/18 - veeela fotiek!

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Black » Štv Feb 22, 2007 12:13 am

TomAnt píše:A uz bud prosim kludna, bo zacnem ja rypat vo vsetkych tvojich threadoch, ako som onehda slubil :ho:
A já budu moderovat, jak o závod :mrgreen :notme: :mrk . Ok peace :angelnot: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Štv Feb 22, 2007 12:44 am

Black píše:
TomAnt píše:A uz bud prosim kludna, bo zacnem ja rypat vo vsetkych tvojich threadoch, ako som onehda slubil :ho:
A já budu moderovat, jak o závod :mrgreen :notme: :mrk . Ok peace :angelnot: .

Konečně ste se usmířili :lol :lol :lol Hurrráááá už se NEPEROU, UŽ SE NEPEROU!!!! :lol :lol :lol :chi: :chi:
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Štv Feb 22, 2007 12:52 am

323.Hans.626 píše:
Black píše:
TomAnt píše:A uz bud prosim kludna, bo zacnem ja rypat vo vsetkych tvojich threadoch, ako som onehda slubil :ho:
A já budu moderovat, jak o závod :mrgreen :notme: :mrk . Ok peace :angelnot: .

Konečně ste se usmířili :lol :lol :lol Hurrráááá už se NEPEROU, UŽ SE NEPEROU!!!! :lol :lol :lol :chi: :chi:
:box jo jo budu moderovat Predsedovi příspěvky :notme: :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Feb 22, 2007 9:40 am

Black píše:A já budu moderovat, jak o závod :mrgreen :notme: :mrk . Ok peace :angelnot: .

No len ja zacnem moderovat... takto ste mi zakakali thread hovadinami... :hanged
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 22, 2007 10:45 am

Pomaz to, vsjo jasno... alebo to strihni prec :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Feb 22, 2007 1:21 pm

dabel píše:
Black píše:A já budu moderovat, jak o závod :mrgreen :notme: :mrk . Ok peace :angelnot: .

No len ja zacnem moderovat... takto ste mi zakakali thread hovadinami... :hanged
přesuň to to do Blackboxu a nebo to smaž, nepatří to sem i když to byla výměna názorů už delší dobu potřebná, tak to klidně zmoderuj.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť