Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Piatkova Pizza Session 19.01.2007

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Zoran » Ned Jan 28, 2007 6:32 pm

Ivan BA píše:
Donaifel píše:No tak ja, Katka, Black a Kawa sme v Poluse na Pizza stretku. A je nam tu fajn :suns


nie som rozhorčený, len podľa tohoto mi to pripadalo, že Joseph čaká na parkovisku pi Carefoure.
Jozko tam asi ani nebol, a vsetci vieme ze bez neho to neni ono, to ze donaifel a black mali svoje stretko to je ich vec, neoznamovali to.... Nabuduce stretko si berem pod palec ja a viem, ze dotiahnem urcite aj jozka, cize mozes dosj aj ty aj tvoja 1/2 :mrk
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Ned Jan 28, 2007 7:32 pm

Zoran píše:
Ivan BA píše:
Donaifel píše:No tak ja, Katka, Black a Kawa sme v Poluse na Pizza stretku. A je nam tu fajn :suns


nie som rozhorčený, len podľa tohoto mi to pripadalo, že Joseph čaká na parkovisku pi Carefoure.
Jozko tam asi ani nebol, a vsetci vieme ze bez neho to neni ono, to ze donaifel a black mali svoje stretko to je ich vec, neoznamovali to.... Nabuduce stretko si berem pod palec ja a viem, ze dotiahnem urcite aj jozka, cize mozes dosj aj ty aj tvoja 1/2 :mrk
Joži byl s námi v Poluse v pizzerii také.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Ned Jan 28, 2007 9:45 pm

Ale na danom mieste v Petrzalke som bol, ved som dal slovo, ze tam budem, tak som tam bol.

To ze tam nikto nebol chapem a tiez som to zverejnil 3 dni dopredu, cize nabuduce treba skor...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Ivan BA » Ned Jan 28, 2007 10:40 pm

OK, ja som vychádzal iba z toho, že stretko zvolával Jožko, a na jeho tému bolo vložené konajúce sa (súkromné?stretko v Poluse a nebol uvedený, že tam je. Tak mi to pripadalo trochu divné, eto vsjo.
To, že to bol šibeničný termín, je iná vec, ja som to čítal tiež neskoro.
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Ned Jan 28, 2007 10:49 pm

Ivan BA píše:OK, ja som vychádzal iba z toho, že stretko zvolával Jožko, a na jeho tému bolo vložené konajúce sa (súkromné?stretko v Poluse a nebol uvedený, že tam je. Tak mi to pripadalo trochu divné, eto vsjo.
To, že to bol šibeničný termín, je iná vec, ja som to čítal tiež neskoro.
Do Petržalky jsem to s Kawou nestihla, přijela jsem jako obvykle pozdě :oops , Joži dojel za námi do Polusu. Soukromé stretko to bylo až v neděli poté v Brně, tam jsme měli sraz Fordů.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron