Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDA EAST (Máj 2007)

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Aky termin zrazu Vam vyhovuje..

Stvrtok - nedela
6
13%
Piatok - pondelok
6
13%
Piatok - nedela
24
53%
Sobota - pondelok
0
Nehlasovalo
Termin pre mna nie je dolezity.
9
20%
 
Celkom hlasov : 45

Re: MAZDA EAST (Máj 2007)

Poslaťod cingo » Pia Jún 01, 2007 3:46 pm

:ho: alebo zatiahnuta rucna brzda :ho:
ex- Mazda 323BJ 1,8 sedan, Mazda 6 1,8 sedan
Mazda MX-5 NC 2.0
Obrázok užívateľa
cingo
VIP 2007
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Pia Feb 09, 2007 10:53 am
Bydlisko: BA

Poslaťod PePa » Pia Jún 01, 2007 5:44 pm

No ak ma ten notebook baterky v dalsich 2 kufroch ako v tom vtipe o ruskych digitalkach. tak je ta spotreba O.K. :lol
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod TomAnt » Pia Jún 01, 2007 6:08 pm

Vy sa smejete, ale ten motor je realita a po nakupe par kusov tychto aut firma veeelmi rychlo upustila od nakupu dalsich... Tym som chcel varovat pred tymto fordackym motorom, cize 1.4kou... teraz sa kupuju 1.6 tdci ale v tom som este nesiel, neviem posudit...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Jún 01, 2007 6:59 pm

REPORT Z MAZDA EASTU DOPLNENÝ !!!!
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Berry » Pia Jún 01, 2007 8:54 pm

Kde?????????????
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod TomAnt » Pia Jún 01, 2007 9:03 pm

Na strane 66...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Pia Jún 01, 2007 10:32 pm

... len mensia uprava udajov v Michalovom texte: ceny zrejme pisal nie v sk ale v domacej mene - hrivna, nakolko Marlboro lights karton stal 40hrivien, v prepocte okolo 200sk, teda balicek nie 45sk ale 20sk :spik2
... ta mila pani v autobuse nemala spatny dojem z nevyspatych tvari, ale z toho, ze sme chceli oneskorit odchod autobusu, ktory mal charakter zajazdu na neskorsiu hodinu, co jej nevyhovovalo po navrate do MI chytit dalsi spoj :jo
... centrum Uzhorodu sa mi nevidelo extra spinave, tato krajina sa stavia na nohy, nemaju to teda lahke, spusta zobrakov ... kto bol, videl :(
... a s tou kontrolou na ciare si to trosku prehnal, ze :ho:

... pockame este na Jurajove fotografie a urobime zaver, poeticky, ze Juraj? :o)
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Juraj-dotore » Pia Jún 01, 2007 11:12 pm

:palec No,tak teda prispejem aj ja niečím vlastným.Nakoľko ma Organizátori zrazu vyhodnotili ako najdlhšie zúčastneného,dali úlohu napísať nejaké to hodnotenie. Zvolil som si dve cesty. Najprv som dospel k hodnoteniu realistickému a neskôr poetickému. Tu sú: :ho:

Predovšetkým sa chcem poďakovať Vám,všetkým organizátorom za skvelú akciu, vynikajúce miesto, starostlivosť a ochotu, skrátka, všetkým Vám,čo ste tam boli,videli a prežili to, čo ja.

Realistické zhrnutie:
Prvý ďeň: Bol to štvrtok,ako každý iný, no ja som vstával o 03.45h, vyštartoval o 04.22, nabral kurz Žilina, potom zmena kurzu Nitra, Zvolen, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Košice. Tam som zakotvil pred budovou let. fakulty a absolvoval skúšku s predmetu matematika. Po úspechu v škole som prevzal telefonicky navigačné údaje od Socomanželky a nabral kurz na Michalovce. Takto som spoznal prvých Mazďákov, privítali ma socomanželia a Tomáš Rittich. Už v prvý moment bolo jasné, že som sa dostal do partie skvelých ľudí, bol to môj prvý mazdazraz a naplnilo to moje očakávanie. Potom sme sa presunuli k Šírave, ktorú môj zrak videl po prvý raz v živote.Cítil som sa trošku ako Neil Armstrong na mesiaci... Musel som sa dotknúť vody aj zeme... Postupne sa začali hrnúť príchodzí. Prvý večer som okrem nejakého toho fotenia a gulášovania veľa neregistroval, bol som naozaj strašne unavený.
Druhý ďeň sa to už všetko pozliezalo a bolo cítiť kompletnú účasť. Videli sme krásne mesto Humenné, absolvovali spoločný obed, testovanie Mazdičiek na veelkom parkovisku. Bol som poprvý raz v Pravoslávnom kostole. Večer sa na širave zasa jedlo a pilo, Prišiel Maroško a Vladko, bratranci, bývali sme s polu na chate...
V sobotu to všetko išlo na Ua, akurát my,Nepasoví, sme sa vybrali na Morské oko. Nádhera, krásny kúsok slovenskej prírody... My traja nenásytní (vy viete,ktorí ste to okrem mňa boli) sa vybrali na Sninský kameň. Rovnako úžasné. Večer prišli na rad motokáry, divadlo prírody v podobe vĺn a búrky... Potom sa už len dvaja lúzri kúpali v šírave...
Neďeľa už bola spojená so spoločným obedom Na Vinianskom jazere... Cesta domov. Smutné ale pravdivé... :ko
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Iveta BA » Pia Jún 01, 2007 11:21 pm

Ahojte všetci Easťáci :!!:
Vôbec som medzi Vás nechcela ísť, lebo som nadávala Ivanovi BA, čo to na nás vymyslel. Ja som doteraz nebola priaznivcom Mazdaklubu, ale od tohto stretka som za. Čakala som neosobné stretká a zistila som, že to bolo super. Socomanželka bola najsuper, veľmi sa mi to všetko páčilo, hoci som tam nechcela ísť, lebo som si myslela že ste zohraná parta, a my sa medzi Vás nehodíme. Zistila som, že ste super ľudia a vezmete medzi seba aj ľudí, ktorých ste nikdy nevideli. Teším sa do Jelky a som rada že sa tam stretneme poniektorí znovu.
Ďakujem organizátorom za pekné chvíle na Easte.
Iveta BA
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Jún 01, 2007 10:37 pm

Poslaťod Juraj-dotore » Pia Jún 01, 2007 11:47 pm

Teraz si dovolím trošku voľnej poézie a ešte malý zlepšovací návrh k budúcoročnému Eastu. Predĺžiť zraz o deň a aby každý zrazový ďeň na easte mal 25 hodín :jupi

Teraz tá sľúbená poézia: Štyri dni slnka.

S láskou na tie dni spomínam, keď som videl ako sa lúče slnka dotýkajú zeme, je cítiť vôňu, ktorá vloží do mysle nádej, teplo prejde telom a roztaví bolesť v srdciach, oči sa stretnú s nebom, modrým, ako oči dievčaťa, ktoré chce lásku dať, vtedy sa obloha hladiny dotkne a slnko na vlnách rozkolíše. Ten horúci jarný vánok z diaľav farbu kvetov donáša i čistý pohľad na hladinu morského oka, čo sa na slzy ponáša, slzy tých, čo lásku stratili i nájsť nevedia. Tie dni len ťažko vravieť, aké divadlo slnko pripraví a na noc si z nočnou oblohou lúče svoje vymení. Lúče luny,luny na ktorej povrch človek len bázlivou nohou vstúpil a luna svojím odvážnym svitom sa s nočnými vlnami pohráva. No ranné slnko, sťa ešte unavené, sa začne s nebom, zemou, vodou a horami stretať, ako ruky lásky sa krásneho tela dotýkajú. Ruky, čo cítia, srdce,čo miluje, oči, čo sa samy otvoria, keď vidia i nevidia...
Chcel by som byť nebezským jazdcom a prežiť z výšky tú nádheru, potom sa dotknúť nočnej hviezdy a stúpať stále vyššie a vyššie. Prežiť to znova a zas, cítiť tú nádej, vôňu, lásku, i teplo..

Ahoj Mazďáci... 29.5.2007.
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod pete » Pia Jún 01, 2007 11:49 pm

Juraj teba skoda do techniky :ho:
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Zuzana » Sob Jún 02, 2007 6:16 am

Juraj bolo to pekne, umelecke - drieme v tebe priam basnicke crevo :jo a neboj - co ma prist - pride :lol len cakaj a urcite sa dockas :lol drzim palce :jupi
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Juraj-dotore » Sob Jún 02, 2007 7:36 am

:o) Ešte som si vo firme presadil, že napíšem o pobyte na Šírave článok do firemného časopisu. Sem-tam niečo aj tak do neho popíšem, keď je čas a šéfka marketingu nemá materiálna nové číslo... :tma

Inak, inšpiráciu často čerpám od Milana Rúfusa, stretol som sa s ním aj osobne a ašte jeden úpne neznámy ukrajinský básnik...
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kubis » Sob Jún 02, 2007 11:35 am

pete píše:... len mensia uprava udajov v Michalovom texte: ceny zrejme pisal nie v sk ale v domacej mene - hrivna, nakolko Marlboro lights karton stal 40hrivien, v prepocte okolo 200sk, teda balicek nie 45sk ale 20sk


no aji ty Camelky ma nějaké drahé, jak sem to počítal tak mi vyšla krabička na 14CZK!!! :o)
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Kubis » Sob Jún 02, 2007 11:37 am

Jo a Michale na ukrajině jsem byl ja-tj Kuba Honza byl na mořském oku, jen at v tom máme pořádek.. :ho:
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť