Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Diskusia k planovanym zrazom a terminom

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Black » Štv Jan 04, 2007 11:51 pm

Michal 4WS píše:Pieštany boli predsa v 2006 po prvý krát a Brno si myslím že úplne zmenilo formu zrazu.....
To máš pravdu, že srazy v Brně, které jsem pořádala měly úplně jinou formu než bylo dosud obvyklé, nikdy předtím totiž nebyli všichni pohromadě na jedné chatě. Mazdagril a Mazdasilvestr jsou specifické srazy, které se odlišují, ale účastníci byli spokojení s touto formou.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 12:11 am

Black píše:
Michal 4WS píše:
TomAnt píše:Prihlasenych bolo tusim nieco cez 200...
presnejsie 214, mam to v maili :ho:

No boha to je dosť !!! :shock
přijela polovina a to je dobré skore na MK :mrk .


To je skoro uz pravidlo, ze z prihlasenych pride polovica, takze sa s tym da celkom pekne ratat :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Jan 05, 2007 12:16 am

Ha ! Lenže prečo je to tak???? Prečo príde na zraz napr. Socoman ktorý to má 500 km a niekto kto býva v meste kde sa zraz koná sa ani nezastavý?
Naposledy upravil Michal 4WS dňa Pia Jan 05, 2007 12:17 am, celkovo upravené 1
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 12:16 am

TomAnt píše:
Black píše:
Michal 4WS píše:
TomAnt píše:Prihlasenych bolo tusim nieco cez 200...
presnejsie 214, mam to v maili :ho:

No boha to je dosť !!! :shock
přijela polovina a to je dobré skore na MK :mrk .


To je skoro uz pravidlo, ze z prihlasenych pride polovica, takze sa s tym da celkom pekne ratat :ho:
taky bych řekla :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pia Jan 05, 2007 1:30 am

Michal 4WS píše:Ha ! Lenže prečo je to tak???? Prečo príde na zraz napr. Socoman ktorý to má 500 km a niekto kto býva v meste kde sa zraz koná sa ani nezastavý?



Rozhodne to nebude peniazmi, pracovnymi povinnostami, chorobou, tichou domacnostou, unavou, starostlivostou o svagrove dieta a podobnymi pseudodovodmi.

Jediny pravy dovod je "ked nepride Zuzka, tak nepride Katka. a ked pride Katka tak zas nepride Janka."
Obzvlast vztahovacny je TomAnt. Ten pride iba vtedy ked nepridem ja a sucasne pride Tgala.
Velmi ma tym serie. Ja proti Tgalovi nic nemam, neviem preco si to takto vyklada. Sice som jeho bratrancovi ukradol formicky na pieskovisku pred 20-imi rokmi, ale nechapem preco to berie osobne. Uplne do extremu to kladie Iva. Ta nepride aj ked Black pride, ale nepride, ani ked Black nepride. Iva proste nepride. Kupil som jej na vianoce mikroskop. Myslite ze zacne chodit na zrazy? :jamaica
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 2:06 am

Kris píše:
Michal 4WS píše:Ha ! Lenže prečo je to tak???? Prečo príde na zraz napr. Socoman ktorý to má 500 km a niekto kto býva v meste kde sa zraz koná sa ani nezastavý?



Rozhodne to nebude peniazmi, pracovnymi povinnostami, chorobou, tichou domacnostou, unavou, starostlivostou o svagrove dieta a podobnymi pseudodovodmi.

Jediny pravy dovod je "ked nepride Zuzka, tak nepride Katka. a ked pride Katka tak zas nepride Janka."
Obzvlast vztahovacny je TomAnt. Ten pride iba vtedy ked nepridem ja a sucasne pride Tgala.
Velmi ma tym serie. Ja proti Tgalovi nic nemam, neviem preco si to takto vyklada. Sice som jeho bratrancovi ukradol formicky na pieskovisku pred 20-imi rokmi, ale nechapem preco to berie osobne. Uplne do extremu to kladie Iva. Ta nepride aj ked Black pride, ale nepride, ani ked Black nepride. Iva proste nepride. Kupil som jej na vianoce mikroskop. Myslite ze zacne chodit na zrazy? :jamaica
Nerozumím, potřebuji překlad :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 2:09 am

Krisi vezmi si příklad ze mne, protože já jsem jela na sraz do Banské Bystrice přes 300km a to velmi ráda 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Jan 05, 2007 10:00 am

Jaj, no to zas tady nabira smer ta diskuze. Nechapu, proc resite, kdo prisel a kdo ne. Nejsme rodina, nebydlime spolu a tak neni duvod, proc se nekomu sverovat nebo se starat o neci soukromi, ne?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pia Jan 05, 2007 10:08 am

Kris píše:
Michal 4WS píše:Ha ! Lenže prečo je to tak???? Prečo príde na zraz napr. Socoman ktorý to má 500 km a niekto kto býva v meste kde sa zraz koná sa ani nezastavý?



Rozhodne to nebude peniazmi, pracovnymi povinnostami, chorobou, tichou domacnostou, unavou, starostlivostou o svagrove dieta a podobnymi pseudodovodmi.

Jediny pravy dovod je "ked nepride Zuzka, tak nepride Katka. a ked pride Katka tak zas nepride Janka."
Obzvlast vztahovacny je TomAnt. Ten pride iba vtedy ked nepridem ja a sucasne pride Tgala.
Velmi ma tym serie. Ja proti Tgalovi nic nemam, neviem preco si to takto vyklada. Sice som jeho bratrancovi ukradol formicky na pieskovisku pred 20-imi rokmi, ale nechapem preco to berie osobne. Uplne do extremu to kladie Iva. Ta nepride aj ked Black pride, ale nepride, ani ked Black nepride. Iva proste nepride. Kupil som jej na vianoce mikroskop. Myslite ze zacne chodit na zrazy? :jamaica


:hihi:
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 11:12 am

:lol :chacha

Kris ideeeees :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 5:42 pm

majki píše:Jaj, no to zas tady nabira smer ta diskuze. Nechapu, proc resite, kdo prisel a kdo ne. Nejsme rodina, nebydlime spolu a tak neni duvod, proc se nekomu sverovat nebo se starat o neci soukromi, ne?
Majki v pohodě to není hádka :mrk , ale pouze škádlení, určitě to tady nebere nikdo smrtelně vážně :neane :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 5:43 pm

TomAnt píše::lol :chacha

Kris ideeeees :ho:
Kris hulííí dobrou várku asi :ganja .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 9:47 pm

Drzte palce v pondelok 15teho...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 9:50 pm

TomAnt píše:Drzte palce v pondelok 15teho...
co se bude dít?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Pia Jan 05, 2007 9:57 pm

Black píše:
TomAnt píše:Drzte palce v pondelok 15teho...
co se bude dít?


No předpokládal bych, že něco kvůli EMM 2007, třeba nějaký sponzorský dar nebo nějaká technická či finanční podpora?!

PS: jenom přemýšlím nahlas a doufám,že to vyjde.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť