Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pravidlá pre prispievanie v sekcii Bazár (Predám) a inde...

Pravidlá a podmienky diskusného fóra Mazdaklub.sk(.cz.eu)

Pravidlá pre prispievanie v sekcii Bazár (Predám) a inde...

Poslaťod TomAnt » Str Feb 21, 2007 3:46 pm

Toto je NEKOMERČNÝ SERVER

Čo to znamená?
Akékoľvek pokusy o vkladanie komerčných (business) inzerátov propagujúcich predaj konkrétneho výrobku v množstve presahujúcom obvyklú mieru, budú eliminované, inzerát zmazaný a v prípade opakovaných pokusov bude nasledovať zablokovanie užívateľa.

Pravidlá pre vkladanie inzerátov, ktoré sú platné od 1.1.2007:

1. Každý inzerát, ktorého predmetom bude predaj, musí mať na začiatku predmetu správy text:

"[NP]" - ak ide o diel(y)/auto(a) na predaj
"[AUK]" - ak ide o diel(y)/auto(a) na predaj za cenu, ktorú ponúkne/ponúknu kupujúci (aukcia)
"[ZIS]" - ak ide o inzerát, kde chce predavájúci zistiť cenu, za akú by mohol predmetnú vec predať, tieto inzeráty majú platnosť 21 dní)

Akékoľvek iné, pozmenené varianty budú hneď zmazané. Cieľom je sprehľadnenie samotnej sekcie. Príklad pre uvedenie predmetu správy: [NP] Predný nárazník 121

2. Obsah inzerátu by mal byť stručný, jasný, môže obsahovať fotografiu prelinkovanú z iného servera, musí to ale byť fotografia aktuálnej veci na predaj. Maximálna veľkosť fotografie je 400x300 px.

3. Inzerát by podľa možnosti mal obsahovať aj cenu ponúkaného tovaru, prípadne informáciu o prípadnej možnej dohode na cene tovaru.

4. Je dôležité uviesť, či ide o tovar použitý, alebo nový. Predávajúci by takisto nemal zabudnúť uviesť svoje kontaktné údaje, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam pri komunikácií a aby došlo aj k čo najskoršej realizácii transakcie.

5. MazdaKlub.sk nezodpovedá za stav dielov predávaných v tejto sekcii, ani za priebeh prípadnej transakcie/obchodu. Toto je len miesto, kde sa stretajú predávajúci a kupujúci za účelom predaja a nákupu nových/použitých náhradných dielov. Akékoľvek nezrovnalosti je potrebné riešiť priamo medzi týmito stranami.

6. Kupujúci má právo vyjadriť svoju pozitívnu, či negatívnu skúsenosť s predávajúcim. Takto môže pomôcť ostatným členom pri nákupe dielov, prípadne varovať ich pred nespoľahlivými predávajúcimi. Predávajúci má takisto právo vyjadriť sa k prebehnutej transakcii. Na tento účel bude vytvorený špeciálny thread. Príspevky, ktoré budú uverejnené mimo tohto threadu, nebudú spĺňať podmienky dané týmito pravidlami, nebude uskutočnená náprava do 24h po upozornení, budú zmazané. Takisto budu zmazané odkazy na inzertné servery.

Zmena/doplnenie pravidiel vyhradená.

Poznámka: Inzeráty, ktoré nesúvisia s Mazdou, budú zmazané.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Pravidlá a podmienky diskusného fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť