Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Všeobecné pravidlá

Pravidlá a podmienky diskusného fóra Mazdaklub.sk(.cz.eu)

Všeobecné pravidlá

Poslaťod TomAnt » Str Feb 21, 2007 3:34 pm

Všeobecné pravidlá fóra

1. Každý člen je povinný sledovať, brať na vedomie a dodržiavať pravidlá fóra, zverejnené v tejto časti.

2. Fórum nezaručuje pravdivosť informácií, každý príspevok je vyjadrením osobného názoru jeho autora a forum.mazdaklub.sk zaň nenesie žiadnu zodpovednosť, nevyjadrujú názor autora a predstaviteľov fóra. Za obsah príspevku zodpovedá autor daného príspevku. Pokiaľ príspevok porušuje niektoré z pravidiel, bude upravený, poprípade odstránený administrátorom, alebo moderátorom.

3. O zamykaní a mazaní tém rozhodujú administrátori a moderátori. Nepíšte zbytočne do témy, že túto tému by ste zamkli a pod. Nechajte to na posúdenie administrátorov a moderátorov. Ak si ale aj tak myslíte že danú tému je vhodné locknuť, zmazať, alebo presunúť tak s tým oboznámte pomocou súkromnej správy niektorého administrátora, alebo moderátora.

4. Zakázany je flamewar, off-topic, krátke odpovede typu "jj" a pod., prispievanie príspevkov bez vecného obsahu (smajlíky). Pokúste sa obmedziť počet smajlíkov v príspevkoch, je povolené na jeden príspevok použiť max. 5 smajlíkov, snažte sa to dodržiavať. Sekcie "Pokec" a "BlackBox" sú výnimkou.

5. Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tématikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.

6. Nové témy podľa možností vkladajte do správnych kategórii. Pokiaľ téma nebude vo vhodnej kategórii, bude bez upozornenia presunutá do správnej kategórii alebo bude zmazaná. Ak sa bude situácia u daného užívateľa opakovať, môže byť jeho účet zablokovaný.

7. Témy, ktoré založíte pomenúvajte čo najpresnejšie, urýchlite tým aj odpoveď na ne. Témy typu "Help!", "Pomoooc", "Mazda", "Hladam" a podobne budu premenované alebo zmazané. Témy nezakladajte duplicitne vo viacerých sekciách, stačí v sekcií na to určenej.

8. Predtým než pošlete správu dôkladne si ju prehliadnite a až potom odošlite. Pomôže to predísť zbytočným konfliktom, urážkam a podobným veciam.

9. Nereagujte na diskusiu o ktorej nič neviete tj. nemáte znalosti z danej oblasti. Takéto príspevky môžu byť považované za SPAM. SPAM je závažný priestupok a bude postihovaný.

10. Opakované písanie tej istej správy aj po jej zmazaní administrátorom alebo moderátorom bude považované za porušenie pravidel fóra.

11. Prosím berte ohľad na autorské práva. Pridávanie fotografií, preberanie článkov a podobne by ste mali mať vopred dohodnuté s ich autorom. Linkovanie na zdroje na iných serveroch neporušuje autorské práva. Prebraté články, fotografie a príspevky uvádzajte vždy s uvedením zdroja.

12. Propagácia webových stránok s podobným ale aj iným zameraním je zakázaná okrem profilu a odkazu na Vašu www stránku. Toto sa netýka uvádzania odkazov v bežnej diskusii, kde má daný odkaz informačnú hodnotu k danej téme, ak sa bude ale v takom prípade jednať o evidentné zviditeľnenie Vašich, alebo cudzích stránok, bude to brané ako reklama (posúdenie necháváme na moderátoroch a vyhradzujeme im právo na akýkoľvek zásah podla ich uváženia).

13. Prosíme o nedeformovanie z http na h**p a pod. Pred vložením linky sa presvedčte, že je skutočné funkčná.

14. Písanie príspevku so zapnutým CAPS-LOCKOM znamená krik. U nás na serveri sa nekričí. Pokiaľ Váš príspevok toto pravidlo poruší, môže byť zamknutý prípadne zmazaný. CAPS-LOCK slúži na zvýraznenie slova či myšlienky, nie na zvýraznenie celého príspevku.

15. Nesnažte sa odpoveď vynútiť. Napríklad opakovaným zakladaním témy, alebo neustálym prispievaním každých x hodín. Žiaľ, niekedy ani tí najpovolanejší nevedia odpoveď. Verte, že ak Vám nejako pomôcť/odpovedať vieme, určite odpovieme. Nedivte sa, ak Vám nik neodpovedá na Váš problém, ktorý je položený nezrozumiteľne a nepresne. Snažte sa svoj problém/otázku presne, jasne a stručne popísať.

16. Na stránkach fóra sú povolené obrázky o maximálnej šírke 400 px. V prípade potreby vložiť väčší obrázok (alebo iný súbor) udajte odkaz. (Snažte sa to prosím dodržiavať). Pri väčších súboroch udajte aj veľkosť. Pri vkladaní odkazov na dokumenty uveďte do zátvorky aj ich typ a veľkosť. Priklad (.doc, 200kB), (.pdf, 2.3MB)

17. Na všetky príspevky, ktoré nebudú v súlade s týmito pravidlami si vyhradzujeme pravo zamknúť, presunúť, alebo zmazať danú tému. Pri opakovaných porušeniach pravidiel môže užívateľ produkújúci takéto príspevky dostať BAN a následne mu môže byť účet deaktivovaný.

Členstvo na tomto fóre je bezplatné. Námietky na členstvo alebo pravidlá budú ignorované. Server forum.mazdaklub.sk si vymedzuje právo poslať jeden email za jeden týždeň, email môže byť buď informačný alebo reklamný. Konto je možné zmazať iba s počtom 0 príspevkov, ináč je možná len deaktivácia konta. Príspevky užívateľov sa z historických dôvodov nevymazávajú. Upravovanie a mazanie príspevkov rieši bod č.2. Pri opakovanom porušení pravidiel bude užívateľ vylúčený a konto deaktivované.

Odoslaním príspevku do diskusného fóra forum.mazdaklub.sk vyjadrujete svôj súhlas s týmito pravidlami.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17882
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pedro70 » Štv Máj 21, 2015 1:15 am

Vyzva pre vsetkych.
Doplnte si podpis.kazdy 3 to ma na haku :ko a necudujte sa ked vam neporadi lebo nevie o ake auto sa jedna :hmmhmm
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Pravidlá a podmienky diskusného fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť