Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

obrazky

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

obrazky

Poslaťod brumm » Ned Okt 31, 2004 12:19 am

doma som nafotil nejake nove foto mazdy a chcel som ich vlozit k mojim, ale ked si otvorim nastavenie, tak neviem najst ako sa to da dolozit...
brumm
Prispievateľ
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Sob Sep 04, 2004 11:08 pm

Poslaťod George » Ned Okt 31, 2004 2:13 am

brumm píše:doma som nafotil nejake nove foto mazdy a chcel som ich vlozit k mojim, ale ked si otvorim nastavenie, tak neviem najst ako sa to da dolozit...

Já myslím že nedá.Musíš to poslat adminům a oni ti to potom daji na web sami :o) .
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Ned Okt 31, 2004 8:51 am

George má (jako vždy :) ) pravdu.
Z důvodu takových i onakých musíš (můžeš) své obrázky poslat TomAntovi, ten vyrobí náhledy (to je hlavní nad čím chce mít kontrolu - další je limitovaný prostor na serveru) a fotky se pak objeví v tvé galerii.

No a popis v galerii si samozřejmě můžeš upravit sám podle libosti.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Okt 31, 2004 11:46 am

A ja to este opravim...
- 1. dovod: velkost fotiek, ale nie kvoli miestu na serveri, ale kvoli citatelom, napriklad tym, co visia na modeme, kvoli nim a aj vseobecne upravujeme fotky na maximalnu velkost 1024x768 a datovu velkost do 200 kB (nejaky ten kB navyse sem tam nehra rolu)
- 2. dovod: vymazanie SPZ, nie kazdy je taky zbehly aby si sam zmazal SPZ z auta a predpokladam ze vacsina ju tu mat nechce.
- 3. dovod: nahlady, su vyrabane tak aby boli vsade rovnake a sedeli do dizajnu.

Takze, ako uz bolo povedane, staci fotky poslat a ja ich obratom upravim a umiestnim na web. Dost nam pomaha, ak si zbehli grafici fotky sami upravia a SPZ zmazu, ale prosim s citom, hlavne tie SPZ, ak ich mazete, mazte ich prosim farbou, ktoru si vytiahnete z SPZ na fotke a nie najjasnejsou bielou... Vyzera to potom hrozne castokrat...

Takze takto.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť