Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zobrazeni novych prispevku

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 01, 2006 9:27 pm

Lebo oboje pouziva rovnaky "engine" na zistovanie, co je nove a co nie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Nov 01, 2006 10:26 pm

Začínáte to motat.

Problém je že majki musí odběhnout a pak je líný použít Zobrazit nejnovější příspěvky
Já si pomáhám tím, že Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy čtu vždy odspodu a když mi session vyprší (a já vím že jsem je nestihl přečíst všechny), pomocí Zobrazit nejnovější příspěvky si zobrazím ty poslední a většinou si pamatuji, kde jsem skončil, takže se moc netrápím.

Problém je, že majki nestihne během první session přečíst všechny nové příspěvky, session mu vyprší a nové volání Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy mu ty nepřečtené z první session neukáže.

Definice:
Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Znamená zobrazit jen příspěvky mladší než čas mé předchozí session.
Jako vylepšení si systém dokáže pamatovat, které z těchto příspěvků jsou již během poslední session přečtené a které ne (ty žluté)

Zobrazit nejnovější příspěvky
Znamená zorazit všechny příspěvky fóra seřazené sestupně dle času.
Vedlejším produktem předchozího vylepšení je, že si systém dokáže pamatovat, které z těchto příspěvků byly napsány v době od předchozí session a ještě jsou během poslední (stávající) session nepřečtené (ty žluté).
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Str Nov 01, 2006 11:25 pm

Suky píše:Problém je že majki musí odběhnout a pak je líný použít Zobrazit nejnovější příspěvky
Tak to zkusim nekdy pouzit a uvidim, jestli to vyresi muj problem :ha:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod EDU » Str Nov 01, 2006 11:33 pm

majki píše:
Suky píše:Problém je že majki musí odběhnout a pak je líný použít Zobrazit nejnovější příspěvky
Tak to zkusim nekdy pouzit a uvidim, jestli to vyresi muj problem :ha:


nedelej usera majki, jasne ze ti to pomuze, to tady admin napsal ne? nebo snad chces natvrdo polozku Zobrazit Neprectene Prispevky? Tak to budes muset nastavit... predem ti za to take dekuji.

Rad se kouknu co noveho, ale teda bezne jsem od masiny dele nez hodku, resp si treba 2 hodiny nemam cas ani kliknout na vlastni plose na MK, protoze bych si okna tech serveru totalne rozhazel...
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Suky » Štv Nov 02, 2006 9:26 am

EDU píše:
majki píše:
Suky píše:Problém je že majki musí odběhnout a pak je líný použít Zobrazit nejnovější příspěvky
Tak to zkusim nekdy pouzit a uvidim, jestli to vyresi muj problem :ha:


nedelej usera majki, jasne ze ti to pomuze, to tady admin napsal ne? nebo snad chces natvrdo polozku Zobrazit Neprectene Prispevky? Tak to budes muset nastavit... predem ti za to take dekuji.

Rad se kouknu co noveho, ale teda bezne jsem od masiny dele nez hodku, resp si treba 2 hodiny nemam cas ani kliknout na vlastni plose na MK, protoze bych si okna tech serveru totalne rozhazel...

Hoši (dámy se nevnucují :- ), nedělejte si iluze, že fórum bude mít někdy skutečnou evidenci přečtených a nepřečtených příspěvků pro každého uživatele.

Znamenalo by to 1000 (uživatelů) * 100 000 (příspěvků) = 100 000 000 záznamů navíc.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Berry » Štv Nov 02, 2006 10:27 am

:lol Dámy se nevnucují :twisted
Dámy, které mají zájem přečíst si všechno, prostě mají pamatováka nejen na datum a přibližný čas, kdy surfovaly Mazdafórem, ale přibližně i to, o čem četly. :koule
Já osobně čtu všechny sekce vč. technických, do kterých však zásadně nevstupuji - jednak nechci u některých macho vzbuzovat dojem, že mu chci sebrat lopatičku s kyblíčkem na jeho pískovišti, jednak nejsem motorový odborník. Můj Demík se zatím nijak závažně nerozes.al, a případné parkovišťové bebina, spálené brzdové destičky a spol. si prohlídnu radši na zvedáku v mém oblíbeném servisu s komentářem odborně způsobilé osoby. Ale díky příspěvkům mazďáků odborně zdatných získávám postupně alespoň rámcové znalosti, takže v servisu rozumím nebo budu rozumět, o čem je řeč :mrk
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Suky » Štv Nov 02, 2006 10:51 am

Berry píše::lol Dámy se nevnucují :twisted
Dámy, které mají zájem přečíst si všechno, prostě mají pamatováka nejen na datum a přibližný čas, kdy surfovaly Mazdafórem, ale přibližně i to, o čem četly. :koule

Nechodila jsi s tou mojí do školy? Nejste příbuzné?
Jako bych někdy něco podobného už slyšel :mrk
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Berry » Štv Nov 02, 2006 1:14 pm

Suky píše:Nechodila jsi s tou mojí do školy? Nejste příbuzné?

Ni :koule . Ale na příští Mazdasraz v Ostravě ji určitě musíš přivézt, my dvě :boobies: rychle najdeme společnou řeč :ble:
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Nov 03, 2006 9:31 am

Suky, kacířský nápad: co ten interval o pár minut prodloužit? Je mi jasné, že to někdy ani tak stačit nebude, ale lepší neco než nic.
To Berry: podle statistiky chlapi myslí každých 5-7 min na sex, občas taky musíme pracovat, semtam někdo vleze do kanclu a něco chce (na to mám nainstalovanek dabl desktop, abych to fórum aspoň schoval a nemusel vypínat), takže ztrácíme přehled. Prostě my kluci máme ten mozek poskládanej jinak. Ber to tak, že podle bilble ženská je o pár dní vývojově novější typ člověka, tak to snad někde musí být znát, ne :lol
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Berry » Pia Nov 03, 2006 9:34 am

:lol :lol :lol
Pavle, úplně mne svrbí jazyk, jak bych chtěla dodat pár vět! Ale nechci tímto OT "zaprasit" odborné téma, takže snad někdy na srazu...
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť