Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vyplnenie adresy

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod Berry » Štv Júl 20, 2006 7:59 pm

Black píše:... já tam mám uvedené Brno již od začátku, nepovažuji to za tajný údaj.

Kdepak, dneska od rána, možná už déle, tam máš Hirošimu!
:koule Že by nějaký ftipálek?
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod whitex » Štv Júl 20, 2006 8:38 pm

Black píše:
TomAnt píše:Jo to je v poho, chcel som tym povedat, aby tam proste boli zrozumitelne a vierohodne data... Aby si povedzme Doktor nenapisal ze Bratislava, ked je cely cas v Prahe (sorry Doktore, ty si taky dobry priklad), pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...
V pohodě jen si rýpni do Doktora :lol , jinak já tam mám uvedené Brno již od začátku, nepovažuji to za tajný údaj.
No na základě údaje že bydlíš v Brně, by ti těžko někdo vybral byt či auto... Ikdyž upřesníme: Bystrc... Jinak co se týče auta, tak to už Harry má určitou praxi.... :chi:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Pia Júl 21, 2006 12:43 am

whitex píše:
Black píše:
TomAnt píše:Jo to je v poho, chcel som tym povedat, aby tam proste boli zrozumitelne a vierohodne data... Aby si povedzme Doktor nenapisal ze Bratislava, ked je cely cas v Prahe (sorry Doktore, ty si taky dobry priklad), pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...
V pohodě jen si rýpni do Doktora :lol , jinak já tam mám uvedené Brno již od začátku, nepovažuji to za tajný údaj.
No na základě údaje že bydlíš v Brně, by ti těžko někdo vybral byt či auto... Ikdyž upřesníme: Bystrc... Jinak co se týče auta, tak to už Harry má určitou praxi.... :chi:
:twist: :shock
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Júl 21, 2006 12:44 am

Berry píše:
Black píše:... já tam mám uvedené Brno již od začátku, nepovažuji to za tajný údaj.

Kdepak, dneska od rána, možná už déle, tam máš Hirošimu!
:koule Že by nějaký ftipálek?
tady už člověk může čekat cokoliv :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Pia Júl 21, 2006 12:46 am

TomAnt píše:Caute vsetci. Viem ze polozka adresa bydliska v profile nie je povinna ale...

Chcel by som vas poprosit, aby ste si vsetci tuto polozku vyplnili, chcel by som spravit taku mapku rozlozenia clenov po svete.


Mas to tam :mrk
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť