Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Štatistika EMM

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Štatistika EMM

Poslaťod KoZmO » Str Jún 07, 2006 3:18 pm

Štatistika


Dobrí deň milé dámi a pani proste členova Mazdaklub a všedci priaznivci značky mazda

Týmto by som chce otvorť diskusiu o EMM 2007 a jej financovania

Ako každý z vás alebo aspoň väčšina aj ja prispieva na rôzne fondy a nadácie tak ako svojimi dvoma percentami zdaní tak aj finančnými prostriedkami. A tato mala diskusia bi mala spraviť štatistiku kolo z vás a akou finančnou sumou by ste chceli alebo boli ochotný prispieť na EMM 2007- odvolania .Keďže EMM je organizovane hlavne pre mazdakov na ktorom získame rôzne informácie , skúsenosti nových priateľov tak aj nádherní víkend . vaša finančná pomoc by pomohla na skvalitnenie služieb na EMM čo sa tyka pozvania firiem na naše zrazy nejaká ta kontrolná technika na zrazoch lepšie organizovanie celodenných programov hlavne spestrenie dvoch dni na zraze . a hlavne plánovanie EMM každý rok a vždy kvalitnejší a lepší, samozrejme sa EMM neobíde bes sponzorov ktorým sme vďační za každú pomoc ale vy môžte pomôcť tiež . jeden človek dokáže dosť ale dav dokáže zázraky .

A taký príspevok na účet Mazdaklub aj keď 100sk jednorazovo alebo pravidelne mesačné.
Kto ako sa cit inam dosť pomôže . veď keby každý znás registrovaných bi prispel 100Sk
A je nás tu 814 tak by to robilo 81400sk a to už sa dá začať.

Za porozumenie ďakujem
A dúfam že ma nebudete odcudzovať za tu tok štatistiku

Prípade dobrom ohlase by sa začalo pracovať na zbierke hlavne po dohode s TomAntom

Ps : Mzdaci len kladne odpovede



Týmto otváram diskusiu

Ďakujem
http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Black » Str Jún 07, 2006 3:28 pm

Tak už mám rozjednaného i jednoho sponzora v Brně 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod KoZmO » Str Jún 07, 2006 3:32 pm

:tlesk: :tlesk: :tlesk:
A čo hovoríš na tému EMM príspevok ?
http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Black » Str Jún 07, 2006 4:05 pm

KoZmO píše::tlesk: :tlesk: :tlesk:
A čo hovoríš na tému EMM príspevok ?
Nebráním se mu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Str Jún 07, 2006 6:42 pm

No a když jsem to já navrhoval když se jednalo o EMM2006, bylo to zamítnuto.

(hlavně teda ze strany TomAnta)
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 8:31 am

Luke.cz píše:No a když jsem to já navrhoval když se jednalo o EMM2006, bylo to zamítnuto.

(hlavně teda ze strany TomAnta)

Jo a teraz mam tiez zmiesane pocity... Vysvetlim...
Vieme kolko potrebujeme penazi na taku akciu. Ked si vyratam, kolko ludi by muselo prispiet po povedzme 500 Sk, zacina sa mi to javit nerealne, no a ked k tomu priratam, ze ti isti ludia maju potom este zaplatit vstupne (pretoze bez toho to jednoducho nejde), tak sa mi to zda voci nim take... divne... Myslim si, ze je to sice pekna myslienka a ked bude chut podporit EMM takouto cestou, nebranim sa, ale zorganizovat taky velky zraz len za podpory dobrovolnych prispievatelov, to sa proste neda... Jedine ze sa najde nejaky zvlast stedry darca, dvaja, traja...

Inak to samozrejme bude treba spravit ako minule, zohnat minimalne jedneho velkeho partnera, pripadne k nemu viacero mensich...

Ale mozme to spravit tak, ze mozte zacat posielat na ucet klubu prispevky s tym, ze tam niekam pri platbe dopisete ze EMM2007, pripadne do variabilneho symbolu napisete 200706, aby sme to vedeli rozdelit a uvidime kolko sa zozbiera do konca roka.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Štv Jún 08, 2006 9:00 am

Tomáš, nikto nehovorí len, je to čisto dobrovoľná vec, treba povedať na rovinu, že vstupné bude tiež. Ja napríklad som ochotný nejakú tú tisícku pustiť naviac. Nechaj to na ľudí, možno budeš prekvapený. Len to treba jasne napísať.

P.S. Uvidíme, aký je Jožko komunista, hehe.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Michal 4WS » Štv Jún 08, 2006 9:04 am

Ja som za!!! Prispieť určite treba! :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 9:09 am

Doktor píše:Tomáš, nikto nehovorí len, je to čisto dobrovoľná vec, treba povedať na rovinu, že vstupné bude tiež. Ja napríklad som ochotný nejakú tú tisícku pustiť naviac. Nechaj to na ľudí, možno budeš prekvapený. Len to treba jasne napísať.

P.S. Uvidíme, aký je Jožko komunista, hehe.

Ved som to napisal, nic proti tomu nemam, len som chcel poukazt na to, ze LEN z prispevkov sa to zorganizovat nebude dat, v to moc neverim...

No a to ze bude vstupne, oki, oznamujem dopredu ze bude :ho: Ved aj minuly rok bolo a podla mna bolo symbolicke a v pohode zvladnutelne. 300 Sk na 1 auto a 100 Sk na osobu na 3 dni, myslim ze jediny komu sa to nepacilo bol ten typek na tom Subaru co prefrcal branou a museli sme poslat chlapcov :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 9:10 am

Michal 4WS píše:Ja som za!!! Prispieť určite treba! :spik2


Inac, viac ako 100-200 Sk od 10 ludi by sme asi privitali 10 ludi, ktori by pomohli s organizaciou. Cim samozrejme nevravim ze sa nezide aj tych 100-200 od 10 ludi :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 2:15 pm

Prave mi napadlo, do materialov k prvemu EMM pre pripadnych sponzorov sme pisali, ze nase forum obsahuje viac ako 16.000 prispevkov a 200 uzivatelov :ho: Tentokrat uz to bude cez 100.000 prispevkov a hadam cez 1000 uzivatelov :ho: Rastiemeeeeee :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod KoZmO » Štv Jún 08, 2006 2:20 pm

TomAnt píše:
Doktor píše:Tomáš, nikto nehovorí len, je to čisto dobrovoľná vec, treba povedať na rovinu, že vstupné bude tiež. Ja napríklad som ochotný nejakú tú tisícku pustiť naviac. Nechaj to na ľudí, možno budeš prekvapený. Len to treba jasne napísať.

P.S. Uvidíme, aký je Jožko komunista, hehe.

Ved som to napisal, nic proti tomu nemam, len som chcel poukazt na to, ze LEN z prispevkov sa to zorganizovat nebude dat, v to moc neverim...

No a to ze bude vstupne, oki, oznamujem dopredu ze bude :ho: Ved aj minuly rok bolo a podla mna bolo symbolicke a v pohode zvladnutelne. 300 Sk na 1 auto a 100 Sk na osobu na 3 dni, myslim ze jediny komu sa to nepacilo bol ten typek na tom Subaru co prefrcal branou a museli sme poslat chlapcov :ho:


Ja som ochotný dať príspevok aj zaplatiť stupne veď je to na dobru vec.

Aj keby som tam posielal 100sk mesačné to ma nezabije a za rok sa to nazbiera.

A uvedomujem si že bez sponzorov to nejde písal som to hneď na začiatku

„samozrejme sa EMM neobíde bes sponzorov ktorým sme vďační za každú pomoc“

A myslím si že naša pomoc by skvalitnila EMM2007 a tie ďalšie
http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 3:29 pm

Mas absolutnu pravdu. Dame tomu nejaku formu a potom vyhlasime verejnu "zbierku". :tlesk:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod KoZmO » Štv Jún 08, 2006 3:49 pm

:pray :pray amen :pray :pray

mas moju plnu podporu

:hura :hura :hura :hura :hura
http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 08, 2006 4:19 pm

Tymto sa dopredu ospravedlnujem Fantozzimu, ked to bude musiet riesit v uctovnictve :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť