Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

K dispozici nový Xicht fóra

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

K dispozici nový Xicht fóra

Poslaťod Suky » Str Apr 05, 2006 3:01 pm

Vážení přátelé.

Z důvodů různých a jiných (lepší maskování v práci, lepší prohlížení na PDA...) jsme spustili nový "Vzhled fóra".
Je možné se do něj přepnout a vyzkoušet ho v Osobním nastavení fóra.

Omezili jsme grafiku (nejsou avatary, hodnocení - jsou menší ikony...) a některé zbytné věci jako např podpis.

Pár věcí je zatím jen v angličtině (ale nemělo by to snad vadit - kdo se chce dostat zpět klikne na PROFILE

Protože máme do fóra dodělaných celkem dost věcí je možné, že některé věci nebudou fungovat. Dejte mi o tom prosím vědět a já to buď opravím nebo prohlásím za záměr :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Str Apr 05, 2006 3:07 pm

No parada :tlesk: , to se mi ted s tim GPRS hodi :zit
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Apr 05, 2006 3:13 pm

Ja len doplnim, ze ciernobiely vzhlad som vybral zamerne, ako aj takmer vsetko nastavenie ma svoj ucel a zamer... :ho: Ale pripomienky kludne sem, ak sa najde dalsia zau myslienka ako to este upravit, rad sa na to pozriem...

Primarny ucel je, ako pisal uz Suky, PDAcka, zariadenia s malymi displejmi a aby forum na obrazovke v pripade potreby nesvietilo velkym Mazdaklub logom, farbami a milionom blikajucej grafiky... :lol (este musim opravit ten ICQ button, pripadne ak najdete niekde nejaku nezrovnalost, tak piste)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Str Apr 05, 2006 10:11 pm

Tak zlehka vyzkoušeno, je to užitečný. Nicméně kromě icq tam svítí i ty smajly, lze je taky zčernobílit?
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Apr 05, 2006 10:27 pm

To je horší, to už není o šabloně, ale o kódu samotného fóra.
A do toho nepůjdu, protože už tak jsou díky různým rozšířením problémy s update.

No ale univerzální recept na Xichty a obrázky je si vypnout zo brazování obrázků v prohlížeči :spik2
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Berry » Štv Apr 06, 2006 12:35 am

Mám tomu rozumět tak, že dosavadní vzhled fóra bude co nevidět passé nebo poběží obě varianty s možností přepnout si dle potřeby "maskovanou" verzi?
Přiznávám, že by mne mrzel přechod do totálně černobílé, ořezané podoby. Ovšem já nad sebou nemám šéfa, který by mne v práci vizuelně kontroval, co mám na monitoru.
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Zuzana » Štv Apr 06, 2006 12:49 am

No ale ja tiez, akosi je to vacsi kontrast a "Taha to oci" :lol Takto (v terajsojverzii) je to take "jemnejsie" lepsie citatelnejsie a pozeratelnejcie :mrk Ale to je subjektivny nazor a moj. Nazbieraju sa mozno aj ine a potom a to bude(nebude) riesit. Koniec hlasenia :spik2
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Suky » Štv Apr 06, 2006 7:20 am

Berry píše:Mám tomu rozumět tak, že dosavadní vzhled fóra bude co nevidět passé nebo poběží obě varianty s možností přepnout si dle potřeby "maskovanou" verzi?
Přiznávám, že by mne mrzel přechod do totálně černobílé, ořezané podoby. Ovšem já nad sebou nemám šéfa, který by mne v práci vizuelně kontroval, co mám na monitoru.

Téma subSilver (tedy starý xicht) byl, je a bude vždy jako default.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Štv Apr 06, 2006 7:43 am

Berry píše:Mám tomu rozumět tak, že dosavadní vzhled fóra bude co nevidět passé nebo poběží obě varianty s možností přepnout si dle potřeby "maskovanou" verzi?
Přiznávám, že by mne mrzel přechod do totálně černobílé, ořezané podoby. Ovšem já nad sebou nemám šéfa, který by mne v práci vizuelně kontroval, co mám na monitoru.

Neneneeee, nic takovyho, tohle je jen volba vzhledu pro ty, co maji PDAcka a jina mini a mikroPC zarizeni s malou obrazovkou a zrejme pomalym pripojenim (GPRS apod.), jinak pro ostatni zustane to, co je nyni :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 06, 2006 2:09 pm

Tak a ja to dorazim :ho: Samozrejme ze povodny vzhlad fora tu zostane, toto je uzitocnost navyse... kto potrebuje a chces, prepne si...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Donaifel » Ned Nov 05, 2006 1:15 pm

Parada. Som to teraz objavil. Sa mi to zide v nemocnici na telefone
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Ned Nov 05, 2006 1:20 pm

Donaifel píše:Parada. Som to teraz objavil. Sa mi to zide v nemocnici na telefone


Presne o to islo, teda jeden z dovodov :ho: Este som sa nedostal k tomu, odstranit odtial grafickych smajlov :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod EDU » Pon Nov 06, 2006 12:26 am

Dekuji...... napad i provedeni je velice povedene ....
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod TomAnt » Pon Nov 06, 2006 1:04 am

Tusim by sme to mohli niekde viac propagovat, tusim o tom ludia nevedia :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod PePa » Pon Nov 06, 2006 1:07 am

TomAnt píše:Tusim by sme to mohli niekde viac propagovat, tusim o tom ludia nevedia :ho:

Veru som o tom ani netusil. Tak mi treba :lol
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron