Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Uprimne podakovanie

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Uprimne podakovanie

Poslaťod Zuzana » Pia Okt 21, 2005 12:26 pm

Touto cestou chcem uprimne podakovat kamaratom, forumakom, mazdakom za medzinarodny "prenos" puklic. Konkretne hlavne Hansovi, ze bol taky zlatucky a na zaklade ponuky co mi "poslal" som si vybrala puklice na 323, ktore sa mimochodom vcera takmer v noci uz nainstalovali a vyzeraju krasne. Hans MOC PEKNE DAKUJEM. :pusa Potom Doktorovi, ze ich "previezol z Prahy na Slovensko" dufam, ze bez cla. Doktorko aj tebe PEKNE DAKUJEM. :kiss No a tiez Krisovi, ktory mi ich po kamaratke poslal a uspesne sa dostali do ruk mojej rodiny, teda dcery. Ja som vcera pricestovala z BB takze som nemohla byt osobne pri odovzdavani. Kris aj tebe VELMI PEKNE DAKUJEM. :pusa Vsetko je v poriadku a puklice su fakt krasne. Urobim nejake fotky, mam aj novy vyfuk, to ma dotlacil Steve, takze odfotim aj ten a "ukazem vam vsetkym". A aby som nezabudla na "velkeho sefa" aj jemu dakujem pekne za nalepky, ktore konecne nasli tu spravnu adresu. :tlesk: Uz ta moja 323 bude aj nejako "vyzerat". Chlapci velmi pekne vam vsetkym dakujem a prajem vam krasny vikend. :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť