Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Aby mi nic neuniklo

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Aby mi nic neuniklo

Poslaťod René » Ned Máj 30, 2004 4:39 pm

Ahojda, nelze v tomto fóru nějak nastavit upozornění na email abych věděl o každém přízpěvku? Když totiž někdo založí nové téma chtěl bych hned o tom vědět a marně se snažím najít jestli by to nešlo někde nastavit. Díky
Mazda 626 GD 2,2i US
Obrázok užívateľa
René
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Máj 26, 2004 1:58 am

Poslaťod Suky » Ned Máj 30, 2004 5:16 pm

O takové možnosti nevím, ale ani není potřebná.

Upozornění (pokud je tak nastaveno) chodí pouze na témata, kde jsi dal sám nějaký příspěvek.

Ale nemusíš se bát, že o něco přijdeš. Při každém přihlášení je ikonou odlišeno fórum, kde je nový příspěvek. A úplně nejlepší je odkaz Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy vpravo nahoře, to Ti vyjedou všechny nové příspěvky od poslední návštěvy pěkně jeden za druhým.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod René » Ned Máj 30, 2004 5:33 pm

To je sice pravda ale chodím se tu dívat pořád tak co 1 hod jestli něco nepřibilo a tak by mi to přišlo na email. Dost sedím u netu a občas sem hoopnu protože mi to nedá :o) Bylo by to pro mne lepší.
Mazda 626 GD 2,2i US
Obrázok užívateľa
René
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Máj 26, 2004 1:58 am

Poslaťod Suky » Ned Máj 30, 2004 6:53 pm

Tak potom Ti nezbývá než pod všemi tématy, které chceš sledovat, klikneš na Sledovat odpovědi na toto téma
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 30, 2004 11:44 pm

... co ale neriesi posielanie mailu pri zalozeni novej temy...
Ale Rene, osobne si myslim ze to naozaj nie je potrebne, ja som na tom podobne ako ty a tie zlte ikonky su dost vypovedajuce...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod René » Ned Máj 30, 2004 11:48 pm

To jako jo. Tohle fórum je dobře udělané a přehledné ale nemusel bych se chodit dívat jestli něco nepřibilo. Jinak se tady tomu nic nedá vytknout opravdu super :idea: :o)
Mazda 626 GD 2,2i US
Obrázok užívateľa
René
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Máj 26, 2004 1:58 am

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 31, 2004 12:04 am

Ako, v principe si viem predstavit, ze by sa taka funkcia dala doprogramovat do fora, ze pri zmene poctu prispevkov, a teda pri kazdom vlozeni prispevku (bolo by to niekde na konci scriptu pre vkladanie prispevku) by sa odoslal mail v tvare napriklad "Pribudol prispevok!" na vybrane adresy... Akurat si myslim ze pri vacsom pocte adries, prispevkov atd by to zacalo nehorazne zatazovat nielen server, ale aj linky, z coho by asi moj provider nemal velku radost :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod René » Pon Máj 31, 2004 12:09 am

Ano to máš pravdu při velkém množství by to nebylo příjemné. Ale i tak jste machři já PHP vůbec nerozumím a chtěl bych :cry: ale už tak těch zájmů mám tolik, že nevím co dříve :?:
Mazda 626 GD 2,2i US
Obrázok užívateľa
René
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Máj 26, 2004 1:58 am

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť