Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Citace

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Citace

Poslaťod nOvYl » Ned Sep 04, 2005 12:55 am

Vazeni administratori, dalo by se nastavit ze kdyz nekoho cituji tak se do te citace zkopiruje jen posledni prispevek a ne vsechny predchozi ?
omlouvam se pokud jsem se nevyjadril srozumitelne.
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod majki » Ned Sep 04, 2005 1:07 am

nOvYl píše:Vazeni administratori, dalo by se nastavit ze kdyz nekoho cituji tak se do te citace zkopiruje jen posledni prispevek a ne vsechny predchozi ?
omlouvam se pokud jsem se nevyjadril srozumitelne.

myslim, ze na tohle nikdo nepristoupi :), aneb aspon ja jsem proti :o), obcas vice citaci neuskodi... jednodussi je prece ty citace, co tam nechces, smazat :o), jen si pred odeslanim dej NAHLED nebo si spocitej "quote" na zacatku a "/quote" na konci a mas to ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod nOvYl » Ned Sep 04, 2005 1:12 am

majki píše:
nOvYl píše:Vazeni administratori, dalo by se nastavit ze kdyz nekoho cituji tak se do te citace zkopiruje jen posledni prispevek a ne vsechny predchozi ?
omlouvam se pokud jsem se nevyjadril srozumitelne.

myslim, ze na tohle nikdo nepristoupi :), aneb aspon ja jsem proti :o), obcas vice citaci neuskodi... jednodussi je prece ty citace, co tam nechces, smazat :o), jen si pred odeslanim dej NAHLED nebo si spocitej "quote" na zacatku a "/quote" na konci a mas to ;)


Jo tak to delam ale sere mne furt hledat ty spravny zavorky kde mam zacit mazat :o) :o) :o) , vim ze to ten soft umi, takze jde jen o to nastavit spravny prepinac.
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod majki » Ned Sep 04, 2005 1:14 am

nOvYl píše:
majki píše:
nOvYl píše:Vazeni administratori, dalo by se nastavit ze kdyz nekoho cituji tak se do te citace zkopiruje jen posledni prispevek a ne vsechny predchozi ?
omlouvam se pokud jsem se nevyjadril srozumitelne.

myslim, ze na tohle nikdo nepristoupi :), aneb aspon ja jsem proti :o), obcas vice citaci neuskodi... jednodussi je prece ty citace, co tam nechces, smazat :o), jen si pred odeslanim dej NAHLED nebo si spocitej "quote" na zacatku a "/quote" na konci a mas to ;)


Jo tak to delam ale sere mne furt hledat ty spravny zavorky kde mam zacit mazat :o) :o) :o) , vim ze to ten soft umi, takze jde jen o to nastavit spravny prepinac.

Myslis jako pridat dalsi tlacitko/funkci, jo? Neco jako "posledni citace"? :o) No, kdyz tam Suky necha i to puvodni nezmenene "Citace" nejsem proti :ho:, pac je mnohem lehci umazavat, nez dopisovat ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Ned Sep 04, 2005 10:50 am

nOvYl píše:Jo tak to delam ale sere mne furt hledat ty spravny zavorky kde mam zacit mazat :o) :o) :o) , vim ze to ten soft umi, takze jde jen o to nastavit spravny prepinac.


Po dvou hodinách jsem ještě nenašel MoD, který by uměl výše požadované. Výš o něčem konkrétním?

Co vypadalo nejlíp je "extended quote tag" od phpBB guru Acyd Burn, který ti umožní přidat citát kteréhokoliv příspěvku z tématu, ale ten poslední tam šoupne taky celý, se všemi "podcitacemi".

Ale udělat citaci jen posledního příspěvku není těžké. Dělám to úplně mechanicky - chytnu si druhé "Quote" zleva z vrchu a potáhnu až na konec, pak couvnu o jedno "Quote" zpět a smažu to - zabere to pár sekund.

Naprogramovat by to asi nebylo těžké ale přiznám se, že s regulárními výrazy si zrovna netykám.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod nOvYl » Ned Sep 04, 2005 1:02 pm

Suky píše:
nOvYl píše:Jo tak to delam ale sere mne furt hledat ty spravny zavorky kde mam zacit mazat :o) :o) :o) , vim ze to ten soft umi, takze jde jen o to nastavit spravny prepinac.


Po dvou hodinách jsem ještě nenašel MoD, který by uměl výše požadované. Výš o něčem konkrétním?

Co vypadalo nejlíp je "extended quote tag" od phpBB guru Acyd Burn, který ti umožní přidat citát kteréhokoliv příspěvku z tématu, ale ten poslední tam šoupne taky celý, se všemi "podcitacemi".

Ale udělat citaci jen posledního příspěvku není těžké. Dělám to úplně mechanicky - chytnu si druhé "Quote" zleva z vrchu a potáhnu až na konec, pak couvnu o jedno "Quote" zpět a smažu to - zabere to pár sekund.

Naprogramovat by to asi nebylo těžké ale přiznám se, že s regulárními výrazy si zrovna netykám.


Sorry, nevzpominam si presne na jakem foru jsem to videl, ale byl to stejnej soft. Pokud to ale neni primo soucasti tak se na to vykasli. Holt to bude vypadat takhle :ho:
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron