Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nový vzhľad fóra

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Nový vzhľad fóra

Poslaťod TomAnt » Pon Júl 09, 2012 3:03 pm

Nové veci sa dejú a nastal čas na zmenu.
Aby fórum išlo s grafickou dobou a aspoň trochu ladilo s grafikou webu, pripravili sme pre vás nový vzhľad / tému.
Každému používateľovi bez výnimky bol automaticky tento nový vzhľad nastavený ako štandardný.

Samozrejme, sto ľudí, sto chutí, takže ak by niekomu nový vzhľad nevyhovoval, cez Užívateľský panel ucp.php si vzhľad môžte zmeniť naspäť na niektorý z pôvodných.

K novému vzhľadu pribudol na výber aj "iPhone" vzhľad/téma, pre všetkých, ktorí Fórum čítajú len na iPhonoch.

P.S. Komentáre k novej grafike sú vítané
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kayman » Pon Júl 09, 2012 3:29 pm

nastavenie témy tam nemám :P asi zle nastavené práva

inak téma sa mi páči ale je strašne úzka, napríklad tvoj Xedos v napravo sa mi zobrazuje na dva riadky a v nastaveniach to zvolenie znalosti automobilov sa nezmestí do riadku :hmmhmm inak páči sa mi, pekné, jednoduché, elegantné len by som ho spravil širšie :ho:
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Júl 09, 2012 5:21 pm

Prava opravene (diky) (aby som mohol vsetkym zmenit temu, musel som vsetkych "prebit" a zabudol som to dat naspat)

Co sa tyka sirky fora, daval som standard 980px na cele forum, pricom prava cast je nejaka standardizovana z kadejakych inych tem. OK, pozriem nejake statistiky, ci mozme zvacsit sirku pre ucely praveho stlpca. Ale skor si ja zmensim popis auta, mam ho nestandardne dlhy :)

Co sa tyka custom comboboxu v control paneli uzivatela, to mi uniklo, nepreklikaval som vsetko, to opravim, nejako, casom :) - opravene...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Pon Júl 09, 2012 10:31 pm

mi se to libi :o)
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 10, 2012 1:50 pm

Par veci mi este vadi, este to budem upravovat, len dnes mam uplne nevyhovujuce internet pripojenie...
Urcite budem posuvat info o case prispevku hore (teraz je dole a zistil som ze ma to irituje :) )
Aj tu ikonku ze je prispevok novy spravim cervensiu...

Ak mate este nejake tipy, sem s nimi...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lakilaki » Uto Júl 10, 2012 6:10 pm

Modra tema predosleho fora sa mi viac pacilo, podla mna bola lepsia citatelnost textu.
Ale je to rozne asi u kazdeho uzivatela :-(

Predtym , ak som cital prispevky bez prihlasenia a ak ma nieco zaujalo, prilhlasil som sa na aktualnej stranke prispevku a reagoval,
Teraz sa musim vratit spaet na uvod Forum stranku a iba odtial sa mozem prihlasit
Bola by dobra moznost kliku "Prihlasenie" aj na vrchu stranky, nielen na spodku stranky fora.

Inak, si myslim ze TomAnt -ovi patri velka vdaka , za odvedenu modernizacnu pracu na klub strankach :palec
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 10, 2012 7:12 pm

Hej hej, prihlasovacie okno budem musiet nejako prihodit, uz som zistil ze chyba :) Dajte mi cas :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marpo22 » Str Júl 11, 2012 8:45 pm

super .. vyzerá veľmi pekne .. no strašne ťahá oči .. preto by som volil možnosť nejakého pekného obrázku do strán ..
Mazda 323, rok výroby: 1996
Mazda 3, rok výroby: 2011
Obrázok užívateľa
marpo22
VIP 2012
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia Sep 09, 2011 11:35 pm
Bydlisko: Bratislava - Denwer
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod TomAnt » Str Júl 11, 2012 8:58 pm

Rozvin tu myslienku, neviem si predstavit co tym presne myslis.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kayman » Str Júl 11, 2012 10:14 pm

ja asi viem čo myslí.. keď pozrieš na niektoré stránky ako napríklad sektor.sk tak tam je na pozadí a v podstate akoby na bokoch obrázok. teraz tam majú len obrázok ale mávajú takto aj reklamu. tak kebyže máme na pozadí (a teda aj stranách) nejaký veľký obrázok s mazdou nejakou, napríklad upravenou aby to bolo priesvitné a s maskou farby fóra/stránky :)
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Str Júl 11, 2012 10:24 pm

Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kayman » Štv Júl 12, 2012 12:02 am

hej, ale asi menej výrazné :)
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Kris » Štv Júl 12, 2012 2:25 am

Prosim ta, prepnes ma na stare?
Uz som si za tie roky zvykol....
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod marpo22 » Štv Júl 12, 2012 7:55 am

TomAnt píše:Nieco ako http://www.allimentum.sk ?


áno niečo takéto som mal na mysli :) .. alebo len čisto po stranách .. dá sa to vyriešiť ak pohľadáš v colours.css súbore :)
v podstate až jednoduché .. samozrejme rozhodnutie je na Vás :)

Kód: Vybrať všetko
html, body {
   color: #000000;
   background-color: #362F2D;
   background-image: url("{T_THEME_PATH}/images/bg.gif");
}


btw. to ste si dali za love spraviť ?
Mazda 323, rok výroby: 1996
Mazda 3, rok výroby: 2011
Obrázok užívateľa
marpo22
VIP 2012
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia Sep 09, 2011 11:35 pm
Bydlisko: Bratislava - Denwer
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Rainbow » Štv Júl 12, 2012 8:34 am

Kris píše:Prosim ta, prepnes ma na stare?
Uz som si za tie roky zvykol....

Ja som si to prepol hned...
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť