Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Precteny/Neprecteny prispevek

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Precteny/Neprecteny prispevek

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 7:35 am

Ahoj Suky,
posledni dobou zaznamenavam, ze pri prohlizeni prispevku se mi dooost casto stane, ze i kdyz na ne kliknu a prohlidnu je, tak pri navratu na mainpage fora jsou pro me porad jako neprectene. Zkousel jsem to i v IE (ktery nemam rad a pouzivam FF nade vse :o)) a tam to dela to samy :(. Nevim co s tim a je to obcas dost otravny. Tak uz pro jistotu pri cteni clanku davam vzdycky refresh, jenze nekdy se ten refresh chytne az na popate, poseste, nekdy hned napoprve :(. nechapu to, proc to tak dela, nevis pomoct?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Štv Apr 28, 2005 7:58 am

Mně se zase od včerejška občas vůbec nezobrazí žádné příspěvky jako nové, všechno je nevybarvené jako bych to už přečetl - i nová témata.... Ale lepší se to, asi na tom admini pracujou, žejo? :jo
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Suky » Štv Apr 28, 2005 8:01 am

Za to může tvoje lokální cache (PC si může pamatovat navštívené stránky a pokud usoudí, že se nic nezměnilo, netahá ji po síti ale vytáhne ji ze své paměti). K tomu jsou určitě nějaké další cache mezi tebou a serverem a jejich řízení (včetně chování tvého prohlížeče) je nevypočitatelné.

Mi to taky někdy dělá ale prostě to ignoruji. Používám vyhledávání nových příspěvků od poslední návštěvy a pak se už nevracím na main page.

Nastavím do META značek agresivnější řízení cache - aby se nepoužívala. Ovšem konečné rozhodnutí je vždy na prohlížeči.

Pokud to nepomůže zkus vypnout cache nebo omezit na minimum - FF - Nástroje - Možnosti - Soukromí - Vyrovnávací disková paměť.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Štv Apr 28, 2005 8:03 am

matey píše:Mně se zase od včerejška občas vůbec nezobrazí žádné příspěvky jako nové, všechno je nevybarvené jako bych to už přečetl - i nová témata.... Ale lepší se to, asi na tom admini pracujou, žejo? :jo


Pro mne je důležitá otázka - když klikneš na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - zobrazí se ti nové příspěvky?

A nebij mne ale zeptat se musím - jsi přihlášen? Napoprvé?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 8:04 am

Dekuju, vyzkousim, snad to pomuze (btw., cache mazu kazdy vecer tesne pred tim, nez jdu spat :o) )
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Štv Apr 28, 2005 9:11 am

Mně funguje všechno tak jak má, problémy žádný. Prostě přihlásím se, vyberu si něco nečtený, přečtu si to, kliknu na "obsah fóra mazdaklub" a čtu dál..Jediný, kdy se mi ukazuje už přečtený jako nepřečtený je když používám zpět a vpřed v prohlížeči, ale to se mi zdá logický...
Stejně mi tak příjde, že problémy mají pořád jedni a ti samí. Jestli ono to nebude rukama.. :spik2
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Suky » Štv Apr 28, 2005 9:15 am

Honza píše:....Jediný, kdy se mi ukazuje už přečtený jako nepřečtený je když používám zpět a vpřed v prohlížeči, ale to se mi zdá logický...


Ano, to jsem zapomněl zmínit. :spik2
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 10:31 am

Jsem prihlasen stale, aneb pouzivam cookies :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 10:32 am

Honza píše:Stejně mi tak příjde, že problémy mají pořád jedni a ti samí. Jestli ono to nebude rukama.. :spik2

Opravdu? Skutecne? Porad jenom ti stejni? A kde, muzes mi rict???
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 10:32 am

Suky píše:
Honza píše:....Jediný, kdy se mi ukazuje už přečtený jako nepřečtený je když používám zpět a vpřed v prohlížeči, ale to se mi zdá logický...

Ano, to jsem zapomněl zmínit. :spik2

To me mate oba za magora nebo co? :baseball
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 28, 2005 10:35 am

Kliiiiiid, mne to niekedy robi a niekedy nerobi, neriesim, pozrem, na prvy pohlad vidim ze uz som videl a idem dalej... Inac predvcerom mi jeden thread ukazovalo cely den ako neprecitany, od rana az do vecera, to bola uplna haluz... a ukazovalo mi to aj po presune z prace domov...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 10:38 am

Ja jsem uplne klidny :o), vzdyt venku sviti slunicko, je teplo, ja sedim ve skole, Maja se mi uz 24 hodin neozvala, auto kdovikdy bude spravene, dneska v tramvaji me provokoval duchodce...ja jsem uplne klidny :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 28, 2005 10:40 am

majki píše:Ja jsem uplne klidny :o), vzdyt venku sviti slunicko, je teplo, ja sedim ve skole, Maja se mi uz 24 hodin neozvala, auto kdovikdy bude spravene, dneska v tramvaji me provokoval duchodce...ja jsem uplne klidny :ho:


Sak sa ozvi ty jej cece, trosku aktivity :ho: do tej :zerute:
Ad dochodca... ale radsej nic...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Štv Apr 28, 2005 10:42 am

TomAnt píše:
majki píše:Ja jsem uplne klidny :o), vzdyt venku sviti slunicko, je teplo, ja sedim ve skole, Maja se mi uz 24 hodin neozvala, auto kdovikdy bude spravene, dneska v tramvaji me provokoval duchodce...ja jsem uplne klidny :ho:


Sak sa ozvi ty jej cece, trosku aktivity :ho: do tej :zerute:
Ad dochodca... ale radsej nic...

Ved som sa ozval uz 3x, aj smskou, aj telefonom :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Apr 28, 2005 12:39 pm

1) Jednou si budeš vážit dne, když o (svý) ženský 24 hodin nebudeš vůbec nic vědět,
2) Na důchodce se vykašli, má podstatně horší perspektivu, tak aspoň provokuje, to je ze závisti
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť