Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako v novom fore...

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Ako v novom fore...

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 18, 2004 10:23 am

Caute vsetci. Kedze migracia vsetkych povodnych uzivatelov uspesne prebehla, chcel by som vas poprosit, aby ste si v "Nastaveniach" skontrolovali vase nastavenie, podpisy, obrazky atd, pripadne si to aj nastavili. Ako na vec, najdete vo "FAQ". Co sa tyka fotiek aut pri menach, idealne, ak mi kazdy z vas vami zvolene foto posle, ja ho dam priamo na web a poslem vam linku. Aby ste neprelinkovavali fotky na ine servery, bude to potom rychlejsie. Hlavne si prosim vas asi vsetci prerobme podpisy, pretoze nove forum nam sem automaticky hazde oddelovaciu linky, a zo stareho fora ju vsetci mame, takze teraz su tu zakazdym dve :) Co sa tyka velkosti fotiek forum som nastavil tak, ze velkost by mala sediet s velkostou v povodnom fore, takze ak to niekomu nejde, tak nechapem a nech sa mi ozve (napr. Honzo), vsimnite si moju, je to uplne ta ista fotka ako som mal... (ok, upravene farby) Malo by to ist. Akekolvek otazky sem, rad to este doladim k vasej spokojnosti...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Štv Mar 18, 2004 1:34 pm

Původní obrázek má víc než 10kB,takže mi ho to sem nedá..a jelikož je to gif,tak se mi to nechce upravovat..udělal jsem si novej a je to vyhovující..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 18, 2004 3:18 pm

Nie je problem dvihnut kvotu na ten obrazok, to som tam len nastrelil podla mojej, ktora ma 6,5 kB tak som si povedal ze 10 by mohlo stacit... mozem dat kludne aj 20... Inac, ta kvota sa tyka len obrazkov, ak by ste ich uploadovali na web (uz som to povolil) ak ich len linkujete, tak tam obmedzenie myslim nie je. Odporucam ale obrazky nauploadovat na web, funkcne by to malo byt priamo v nastaveni vasho profilu.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Apr 10, 2005 10:16 pm

Aaaaa, jsem si vsiml, ze uz taky mame vlastni ikonku v adresarovem radku prohlizece :o), kridla, no peknyyy :o), jsem to chtel navrhnout, ale rikal jsem si, nebudu otravovat s pitchovinama :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 12:33 am

majki píše:Aaaaa, jsem si vsiml, ze uz taky mame vlastni ikonku v adresarovem radku prohlizece :o), kridla, no peknyyy :o), jsem to chtel navrhnout, ale rikal jsem si, nebudu otravovat s pitchovinama :o)


Ano mame, Suky mi dnes plakal ze som si to ani nevsimol... Pruser je, ze mne sa to nezobrazuje ani teraz :o) Takze Sukymu vdaka za to...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod matey » Pon Apr 11, 2005 7:32 am

Taky se mi nezobrazuje :(
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Suky » Pon Apr 11, 2005 9:30 am

Sám jsem zmaten.
Doma mi to (po vymazání cache) ukazoval FF i IE okamžitě.

V práci nic (IE), ale zjistil jsem, že se neukazuje ani ikonka u idnes.cz (a ti ji mají sakra dlouho), takže čert ví co brání ikonkám se zobrazit v adresním řádku.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 9:45 am

Ja viem co to sposobuje, teda mam matny dojem ze som to onehda riesil v starej praci.

Treba si vyhodit
- history
- cache
- a hlavne web z favoritov prec a natiahnut nanovo

toto mi vtedy fungovalo, len teraz sa mi do toho nechce otestovat to.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Pon Apr 11, 2005 9:49 am

TomAnt píše:Ja viem co to sposobuje, teda mam matny dojem ze som to onehda riesil v starej praci.

Treba si vyhodit
- history
- cache
- a hlavne web z favoritov prec a natiahnut nanovo

toto mi vtedy fungovalo, len teraz sa mi do toho nechce otestovat to.


Nepomohlo.
Vymazal jsem historii a cache.
Forum ani mazdaklub nemám v oblíbených.

Ale když si konečně nainstalujete FF, ukáže vám vránu i v adresním řádku okamžitě - teď jsem to zkoušel :jo
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Pon Apr 11, 2005 9:51 am

Až pochopím o čem jsou ta cizí slova,tak to bude super. Musím požádat tlumočníka o překlad :shock .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 10:08 am

Suky píše:
TomAnt píše:Ja viem co to sposobuje, teda mam matny dojem ze som to onehda riesil v starej praci.

Treba si vyhodit
- history
- cache
- a hlavne web z favoritov prec a natiahnut nanovo

toto mi vtedy fungovalo, len teraz sa mi do toho nechce otestovat to.


Nepomohlo.
Vymazal jsem historii a cache.
Forum ani mazdaklub nemám v oblíbených.

Ale když si konečně nainstalujete FF, ukáže vám vránu i v adresním řádku okamžitě - teď jsem to zkoušel :jo


A este vymazat aj zo zoznamu v adresnom riadku :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Pon Apr 11, 2005 10:17 am

TomAnt píše:
Suky píše:
TomAnt píše:Ja viem co to sposobuje, teda mam matny dojem ze som to onehda riesil v starej praci.

Treba si vyhodit
- history
- cache
- a hlavne web z favoritov prec a natiahnut nanovo

toto mi vtedy fungovalo, len teraz sa mi do toho nechce otestovat to.


Nepomohlo.
Vymazal jsem historii a cache.
Forum ani mazdaklub nemám v oblíbených.

Ale když si konečně nainstalujete FF, ukáže vám vránu i v adresním řádku okamžitě - teď jsem to zkoušel :jo


A este vymazat aj zo zoznamu v adresnom riadku :o)


Seznam v adresním řádku = historie :ho:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 10:22 am

Jaaaj tak to uz neviem, v Maxthone sa to da totiz vymazat zvlast :ho: :ho: Aj jednotlive polozky...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Apr 11, 2005 12:26 pm

Mohl by mě někdo laicky říct o co jde? Pořád nechápu o čem je řeč a co mám udělat a myslím,že nejsem sama.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 12:48 pm

Spravte prosim niekto screenshot, blbo sa ty vysvetluje slovami...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron