Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nove forum !?

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Nove forum !?

Poslaťod Robert » Str Mar 17, 2004 10:28 pm

No chlapi nevim, zda je nove forum lepsi, ma sice spoustu moznosti, ale na ovladani a prehlednost bylo podle mne o hodne lepsi stara podoba! Bylo to prehlednejsi. Toto nove forum je uz na muj vkus moc precpane vsim moznym. Ja osobne, jsem zklaman...
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Honza » Štv Mar 18, 2004 12:34 am

No mě přijde v pohodě a lepší..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 18, 2004 10:01 am

Poviem to takto, v starom fore nebola moznost vyhladavat, co mne sobne dost vadilo a podla mailov od ludi nielen mne. Stare forum bezalo bez SQL technologie, islo o ciste TXT subory. Pri jeho spustani sme nacakali taky obrovsky pocet prispevkov v tak kratkej dobe (na zvolenu technologiu) a preto bolo nutne prejst na SQL. Ked uz som sa to rozhodol spravit, mal som dve moznosti, najst a spravit nieco podobne jednoduche, alebo najst nieco, co bude bezproblemove aj do buducnosti. Zvolil som druhu moznost. Snad som urobil dobre... Cas ukaze...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Štv Mar 18, 2004 12:01 pm

Robert píše:No chlapi nevim, zda je nove forum lepsi, ma sice spoustu moznosti, ale na ovladani a prehlednost bylo podle mne o hodne lepsi stara podoba! Bylo to prehlednejsi. Toto nove forum je uz na muj vkus moc precpane vsim moznym. Ja osobne, jsem zklaman...

Já doufám, že to je jen síla zvyku a neochota a lenost (to je na mne, já tím trpím) se učit něco nového.
To vyhledávání mi chybělo moc, zvlášť když některé témy jsou nazvané jak jsou nazvané.
Ale je tu navíc spousta dalších vychytávek. Tak třeba jako registrovanému mi to nabídne všechny nové příspěvky a já nemusím klikat a hledat.
A další spoustu možností se snad naučíme také časem využívat.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Pia Mar 19, 2004 7:32 pm

Just testing the interface.. to see how it works, yea? :o) TomAnt, please add photo of my car. Thanks.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 21, 2004 12:44 am

Steve, pridaj si ho prosim sam, ja to spravit nemozem, to je tvoj profil... (teda mozem samozrejme ako admin, ale nerad by som take veci robil z pozicie sily a navyse ani neviem ktore tam chces (aj farbu pozadia si budes musiet upravit ako ja :) ) ) (ako som to krasne uzatvorkoval :) )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 28, 2004 4:42 pm

Tak damy a pani, vdaka Sukymu (Petr) mame preklopene prispevky zo stareho fora. Dufam ze zavladne vseobecna spokojnost :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Dec 15, 2005 6:27 am

Ja som spokojny. :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Štv Dec 15, 2005 10:08 am

Kris píše:Ja som spokojny. :o)


Aspon niekto da najavo svoju spokojnost :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Dec 15, 2005 10:10 am

TomAnt píše:
Kris píše:Ja som spokojny. :o)


Aspon niekto da najavo svoju spokojnost :ho:
Já jsem přišla až bylo forum nové a tak jsem taky spokojená :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Dec 15, 2005 10:33 am

TomAnt píše:Poviem to takto, v starom fore nebola moznost vyhladavat, co mne sobne dost vadilo a podla mailov od ludi nielen mne. Stare forum bezalo bez SQL technologie, islo o ciste TXT subory. Pri jeho spustani sme nacakali taky obrovsky pocet prispevkov v tak kratkej dobe (na zvolenu technologiu) a preto bolo nutne prejst na SQL. Ked uz som sa to rozhodol spravit, mal som dve moznosti, najst a spravit nieco podobne jednoduche, alebo najst nieco, co bude bezproblemove aj do buducnosti. Zvolil som druhu moznost. Snad som urobil dobre... Cas ukaze...

Zacitujem sam seba he he :ho: . No ja len reakciu na poslednu vetu, cas ukazal ze to bolo spravne rozhodnutie, pri sucasnom pocte prispevkov je len malo forum enginov, ktore by to zvladali. Som rad ze nemusime preklapat znova a znova :ho: Suky, great job.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť