Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Problém s přihlášením z jiného PC

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Problém s přihlášením z jiného PC

Poslaťod dej-f » Štv Feb 10, 2005 11:47 am

Potřebuji radu. Doma na PC jsem si odklikl automatické přihlašování při vstupu na WEB a není problém s upozornováním na nové přízpěvky. Ovšem když se přihlásím v práci na WEB přes odkaz "přihlašování" tak se mi to pravidlelně podaří až na 2 pokus a navíc mi nevyskočí žádné nové příspěvky po kliknutí na odkaz "nové příspěvky od posledního přihlášení". Je to standard nebo mám něco špatně. Nenašel jsem to nikde v tématech, díky za radu.
_________________
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Suky » Štv Feb 10, 2005 10:37 pm

dej-f píše:Potřebuji radu. Doma na PC jsem si odklikl automatické přihlašování při vstupu na WEB a není problém s upozornováním na nové přízpěvky. Ovšem když se přihlásím v práci na WEB přes odkaz "přihlašování" tak se mi to pravidlelně podaří až na 2 pokus a navíc mi nevyskočí žádné nové příspěvky po kliknutí na odkaz "nové příspěvky od posledního přihlášení". Je to standard nebo mám něco špatně. Nenašel jsem to nikde v tématech, díky za radu.
_________________


Jedna možnost je, že to v práci tahá z cache (mezipaměť severu, přes který jste pravděpodobně připojeni). Zkus dát po prvním přihlášení "Refresh", "Obnovit"...
Taktéž poté, co se ti nezobrazí žádné nové příspěvky zkus dát refresh.

Pokud se přihlašuješ na dvakrát, je něco shnilého.
Pokud první přihlášení server vezme jako platné, pak samozřejmě při druhém přihlášení zcela správně napíše, že nejsou nové příspěvky od posledního přihlášení (které proběhlo před chvílí).

Zkus ty Refreshe a uvidíme.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dej-f » Pia Feb 11, 2005 12:08 am

tedy zkusím "refresh" to je to tlacidlo na kterém jsou písmenka F5 že :spik2
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Suky » Pia Feb 11, 2005 12:17 am

dej-f píše:tedy zkusím "refresh" to je to tlacidlo na kterém jsou písmenka F5 že :spik2


Ucis se rychle.
Tedy urcite rychleji, nez ja strojarinu :lol
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dej-f » Pia Feb 11, 2005 11:51 am

tak jsem to vyzkoušel a nic :buuu: F5 po načtení stránky a stejně napodruhé. Hernajs. Kdybych se přihlašoval nepravidelně na 3, 4, 1,5.... pokus tak je to chyba asi připojení, ale takhle. Asi to bude nastavením celé naší sítě v kombinaci s mým automatickým "login" doma. Dá se s tím žít :spik2
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Suky » Pia Feb 11, 2005 11:57 am

dej-f píše:tak jsem to vyzkoušel a nic :buuu: F5 po načtení stránky a stejně napodruhé. Hernajs. Kdybych se přihlašoval nepravidelně na 3, 4, 1,5.... pokus tak je to chyba asi připojení, ale takhle. Asi to bude nastavením celé naší sítě v kombinaci s mým automatickým "login" doma. Dá se s tím žít :spik2

Auto login doma s tím nemá vůbec, ale vůbec nic společného.

Zkus prosím následující variantu:
Klikni nepřihlášen na jakékoliv téma.
Klikni na přihlášení.
Přihlaš se.
Pokud nejsi přihlášen, klikni na tu malou šipku vedle tlačítka "Zpět" - otevře se ti seznam navštívených stránek.
Vyber tu (asi) předposlední před "Přihlášení..", bude to něco jako "Zobrazit téma"
Pošli mi výsledek :)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Hosť » Uto Feb 15, 2005 9:25 am

Teď mě tak napadá...Pod kterou doménou sem lezeš?Protože když si jdu na stránku http://www.forum.mazdaklub.cz tak se taky nepřihlásím napoprvé,ale po zadání jména a hesla mě to hodí na http://www.forum.mazdaklub.sk kde se musím přihlásit znovu a pak už je to ok...
Hosť
 

Poslaťod Honza » Uto Feb 15, 2005 9:27 am

No a teď mě to ještě ke všemu odhlásilo.. :twist:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dej-f » Uto Feb 15, 2005 4:46 pm

Teď jsem se dostal teprvá v práci abych to vyzkoušel a opět napodruhé. Hlasím se na .sk Alespoň doufám mám to voblíbených . aaaaaa to může být ten problém, mmnt ..
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod dej-f » Uto Feb 15, 2005 4:54 pm

Jo tak to byl ten problém, asi jsem měl špatně natažen v oblíbených link nebo co. Už to jede tak jak má, díky za pomoc.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Suky » Sob Apr 23, 2005 10:39 pm

Honza píše:Teď mě tak napadá...Pod kterou doménou sem lezeš?Protože když si jdu na stránku http://www.forum.mazdaklub.cz tak se taky nepřihlásím napoprvé,ale po zadání jména a hesla mě to hodí na http://www.forum.mazdaklub.sk kde se musím přihlásit znovu a pak už je to ok...


U(O)praveno. Nyní je možné se přihlašovat z libovolné funkční domény do fóra.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť