Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Návrh!!! POZOR!!! Dôležité!!!!!

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Ste za povinné vyplnenie bydliska?

Áno
29
56%
Nie
23
44%
 
Celkom hlasov : 52

Re: Návrh!!! POZOR!!! Dôležité!!!!!

Poslaťod Pavel Rittich » Sob Nov 17, 2007 11:22 am

Nechal bych to na dobrovolnosti. Někdo má radši anonymitu, je tu větší pravděpodobnost, že mu uražený kolega nepříjde až ke dveřím říct, že je blb. Na druhé straně je milé zjistit, že v našem městě je ještě další člen a třeba ho pozvat na pivo. při nákupu/prodeji se dá domluvit přes SZ, takže nutné to není.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Sob Nov 17, 2007 11:39 am

TomAnt píše:Jozko, na zaklade tvojho hlasovania ti ukladam selektivnu (iba pre teba) povinnost vyplnit si bydlisko. Neuposluchnutie do 11.11.2007 do 11:11 bude mat za nasledok vyplnenie kolonky tvojho bydliska jednym z adminov podla jeho lubovole. Admina urci zreb, ktory sa slavnostne uskutocni 11.11.2007 o 12:34. :badletter


Uff, na toto som uplne zabudol. Ktory z adminov chce Jozkovi vyplnit bydlisko? Inac budeme losovat :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socoman » Sob Nov 17, 2007 6:23 pm

323.Hans.626 píše:já mám bydliště originální a nechci to měnit... resp nechci aby si každá trubka co semka vleze přečetla kde bydlím... podle mě, když to někdo bude chtít vědět, pošlu mu to po SZ... stejnak 90% normálních lidí (kterým by to mohlo bejt co k čemu) něvědí, kde že to vlastně je.... mám k tomu i víc důvodů, nechci to rozebírat :lol

...aj tak vsetci vedia, ze byvas v šluknove. akurat mas pravdu, ze nevedia kde to je. :ho: :prdel
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod EDU » Sob Nov 17, 2007 10:53 pm

hansi jestli navic jeste delas v Plastonu, tak potes prdel... :ho: :ho:

to bych te ale musel velmi dobre znat... :crazy
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Nov 19, 2007 12:20 pm

socoman píše:
323.Hans.626 píše:já mám bydliště originální a nechci to měnit... resp nechci aby si každá trubka co semka vleze přečetla kde bydlím... podle mě, když to někdo bude chtít vědět, pošlu mu to po SZ... stejnak 90% normálních lidí (kterým by to mohlo bejt co k čemu) něvědí, kde že to vlastně je.... mám k tomu i víc důvodů, nechci to rozebírat

...aj tak vsetci vedia, ze byvas v šluknove. akurat mas pravdu, ze nevedia kde to je. :ho: :prdel

woe :lol :lol :lol .... proč nic nenapíšeš?? kdyžtak někdy můžem hodit srazík
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Nov 19, 2007 12:21 pm

EDU píše:hansi jestli navic jeste delas v Plastonu, tak potes prdel... :ho: :ho:

to bych te ale musel velmi dobre znat... :crazy

bohužel ne... :lol ... ale znám tam pár lidí... zběžně, nikoliv důvěrně :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod EDU » Pon Nov 19, 2007 1:35 pm

HeHe, rikam ze bych te uz davno identifikoval, jsem tam nejake 4 roky denne jezdil..... a jedina mazda tam byla Smrckova mrkacka... svoji jsem koupil az kdyz jsem odchazel...


ted uz ale tebou vyplnene bydliste plne popisuje realitu..
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Nov 19, 2007 2:30 pm

EDU píše:HeHe, rikam ze bych te uz davno identifikoval, jsem tam nejake 4 roky denne jezdil..... a jedina mazda tam byla Smrckova mrkacka... svoji jsem koupil az kdyz jsem odchazel...


ted uz ale tebou vyplnene bydliste plne popisuje realitu..

jj musí být alespoň v něčem originální :lol :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod PsychX » Uto Dec 25, 2007 6:53 pm

neviem ako vy ale ja som tu kratko relativne.... ale ja vzdy na kazdom fore alebo registracii pouzivam takyto tvar a osvecil sa mi: [SK] Drahovce pri Piestanoch
vzdy krajina potom vase mesto dedina a pre uplnost ak je to mensia dedinka tak nejake blizke alebo okresne mesto k tomu hodit... podla mna je to tak dobre a mal som to zavedene na jednom fore ktoreho som bol admin a pomerne sa to ujalo.... je to len navrh tak to ohodnodte.. diky
PsychX
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Apr 18, 2007 9:52 pm
Bydlisko: [SK] Drahovce pri Piestanoch

Poslaťod Michal 4WS » Uto Dec 25, 2007 7:24 pm

ZATIAL JE VAČŠINA ZA :jo
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod whitex » Pia Júl 18, 2008 10:13 am

Normálně po roce se přihlásím na MK a vidím zase takový spamy :lol
Koukám, že se tu absolutně nic nezměnilo...

Jinak já jsem hlasoval za "ano"
Důvod? Jak už někdo psal pomohlo by to při organizování srazů. Hodně lidí je tady neaktivních.. Vzpomínám, že jsem kdysi chtěl zorganizovat sraz v Opavě a nepovedlo se, protože v okolí jsme našel asi jen dva další členy... Když jsem založi topic "sraz opava" (či něco podobného) tak se nikdo naozval.
Řekněme si to narovinu... Na forko chodí pořád ti samí :P

btw.: to že by položka byla povinná přece neznamená, že někdo příjde o nějakou část svého soukromí. Michal tu vzpomínal "možnosti" (okresní města)... Myslím, že by pro hrubou orientaci stačily i kraje... A při organizování srazů by to bylo super.

Otevřu seznam členů, seřadím podle "bydliště" a všem napíšu SZ (která se v ideálním případě přepošle na mail člena). No dokonalé podle mě.


Jinak se mi "strašně líbí", jak hledáte důvody, proč by to nešlo... Místo toho abyste
přemýšleli nad tím, jak toho využít... Typická CZ/SVK mentalita :ho:


to 323.hans.626: Proč soco nic nenapíše? Protože bydlíš "za větrem a za vodou" a to může být kdekoli... - Přesný příklad proč údávat bydliště aspoň rámcově...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 18, 2008 1:38 pm

Ale ono to predsa ide, staci ked si tu polozku kazdy clen vyplni. Nic lahsie. Alebo je nejaky iny problem?

Chapal by som, keby sme tu taku polozku nemali, alebo ZAKAZALI do nej nieco napisat. Ale preco je problem s tym, ze ta polozka je dobrovolna, stale nechapem. Whitex, skus objasnit :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 18, 2008 1:59 pm

whitex píše:Jinak se mi "strašně líbí", jak hledáte důvody, proč by to nešlo... Místo toho abyste
přemýšleli nad tím, jak toho využít... Typická CZ/SVK mentalita :ho:


:jo
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 18, 2008 2:10 pm

Bootleg, ked uz pokyvujes hlavou, tak mi prosim aj s Whitexom vysvetlite, co tu nejde? Nejde snad vyplnit kolonka Bydlisko?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 18, 2008 2:46 pm

Nie, ale stacilo by ju dat ako povinnu polozku. Tot vsjo.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron