Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

SGX 75 siemens - mobil a GPS

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

SGX 75 siemens - mobil a GPS

Poslaťod George » Str Okt 11, 2006 10:04 pm

Dost uvažuju o tomhle mobilu. Potřebuju GPS nejlíp v mobilu takže
za a) koupím čidlo na modrozub a něco se symbianem což se mi příčí protože mám averzi na nokie a nebo za b) něco co už má čidlo v sobě a slot na paměťovku

Tenhle siemens ale nevím jestli mi zbaští tomtoma kterej se dá pirátsky stáhnou všude na warforu a navíc jsem slyšel že prej se musí u tohohle telefonu platit nějaká aktualizace asi 200 měsíčně aby to GPS jelo. To se mi ale nechce ale nevím jestli je to kachna nebo ne.

Co vy na to.

Jak na mobilní navigaci??? Potřebuju volat,psát a navigovat. Serepetičky jako foťák nebo rádio mě v mobilu nezajímají.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Okt 11, 2006 10:13 pm

Model od HP, co je zaroven PDA, idealne riesenie, najmenej problemov. Nepoviem ti z hlavy takto model. Ale je to to HPcko co je PDA ale ma dole pod displejom celu klavesnicu.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Okt 11, 2006 10:16 pm

FA735AA iPAQ hw6910 416MHz 64M GSM/GPRS/EDGE WiFi BT GPS 5.0

cena u nas vo velkom do 20.000 slovenskych, co je menej ako N80ka napriklad...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Štv Okt 12, 2006 1:02 am

Každopádně by se mohl vyjádřit Ďábel k tý SGX75 když dělá u siemensu (nebo benq či jak se teď nazývají ti co pod siemensem dělaji mobily).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Štv Okt 12, 2006 8:32 am

George píše: tomtoma kterej se dá pirátsky stáhnou všude na warforu


a kde sa to da stiahnut?

neviem, tych 200 sk mesacne sa mi zda ako kachna,to by si tym len pokazili predaj ked je kopec inych veci, mobilov s gps a netreba platit mesacne za gps

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod dabel » Štv Okt 12, 2006 8:43 am

George píše:Každopádně by se mohl vyjádřit Ďábel k tý SGX75 když dělá u siemensu (nebo benq či jak se teď nazývají ti co pod siemensem dělaji mobily).

Hehe no jaky komik...
- s mobilmi som mal vzdy do cinenia len ako hobby (v casoch radov 35-55)
- nie kazdy, co sa obsmieta okolo Siemensu, ma do cinenia s mobilmi... taky monter na linke na chladnicky vie mozno este tak SMSku napisat
- mobilna divizia (ICM) presla uz pred rokom a daco kompletne pod Benq, preto SGX75 uz je plne pod reziou Benq a uz ani kontakty na ludi, co to kedysi robili, nemam
- no ale jednu zakulisnu info asi pustim: o firmware v SIemensoch mam len tu najhorsiu mienku, kedze viem, ako vznikal a ze rozne moduly sa vyvijali nezavisle od seba roznymi teamami (o.i. jeden sedi v Bratislave) - integraciu potom robil clovek, ktory o tom nemal ani paru, proste dostal zdrojaky, skompiloval a voila, na svete je nova verzia. Preto je FW v Siemensoch taky aky je a odporucil by som pockat s kupou tak rok, aby FW aspon trosku doladili :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Suky » Štv Okt 12, 2006 10:18 am

Kup si něco pořádného, za 6 000 Kč máš super Treo650 - http://palmbookz.webpark.cz/
No a k tomu GPS něco přes 2 000 Kč.

Mezi komunikátory to má špičkový displej (320x320) a o týdenní výdrží na baterie si wokna mohou nechat zdát :spik2
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť