Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

iGO

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

iGO

Poslaťod EDU » Ned Aug 13, 2006 7:38 pm

iGO je aktualne nainstalovany system v mem PPC. Velice prijemne me prekvapil, inteligentni zoom, rizeni spotreby i presnos map mi sedi dokonce vic nez v TT. A podpore vychodni a stredni europy mi prijde prikladna. Mate nekdo zkusenost s iGO? Zkousel nekdo trackovani tras a logovani GPS? Moc by se mi libilo videt napriklad vyskovy a rychlostni diagram trasy, Min, Max AVG rychlosti...........Hodnotne POI, intuityvni ovladani i pridavani bodu zajmu. Zatim u me vede i pred TT Go 910
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod yano » Str Aug 16, 2006 1:42 pm

EDU píše:iGO je aktualne nainstalovany system v mem PPC. Velice prijemne me prekvapil, inteligentni zoom, rizeni spotreby i presnos map mi sedi dokonce vic nez v TT. A podpore vychodni a stredni europy mi prijde prikladna. Mate nekdo zkusenost s iGO? Zkousel nekdo trackovani tras a logovani GPS? Moc by se mi libilo videt napriklad vyskovy a rychlostni diagram trasy, Min, Max AVG rychlosti...........Hodnotne POI, intuityvni ovladani i pridavani bodu zajmu. Zatim u me vede i pred TT Go 910


mam iGo, som spokojny. skusal som pocketKim ale to bolo strasne. Igo ma teraz celu europu, ja som zatial skusal len slovensko, GPS prijimac mam bluetooth, momentalne vyreklamovany lebo prestal fungovat :-(
Ale s tym igo nema nic spolocne ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Ned Aug 20, 2006 9:11 pm

Dnes som sa iGo 2006 nechal navigovat z dovolenky. Po hranice parada, od hranic na Slovensku (hranicny prechod Medvedov) ma to chcelo tahat po takych haluzach, ze zvysok cesty do NZ odnavigovala Gretka :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Ned Aug 20, 2006 9:23 pm

Ja pouzivam iGO iba v offline rezime ako mapu, je celkom dobry ale doteraz vsade kde som bol by mi stacila aj klasicka papierova mapa, vzdy som vedel kde sa nachadzam iba som potreboval mensie korekcie, ved na slovensku sa neda velmi zabludit...

Co som spozoroval:
Napriklad, ked som isiel do Piestan, tak som nastavil Bratislava > Piestany a ono to prepocitalo a vyhodilo mi to cestu po dialnici, no ale ja som chcel ist mimo dialnice, tak som tam natukal body ( dediny ) mimo dialnice ale ono ma to nasmerovalo na tie dediny a potom znova presmerovalo na dialnicu, takze takto som to nechcel, nakoniec som si musel celu cestu do Piestan vyznacit rucne tym ze som pospajal vsetky dediny.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod tgala » Ned Aug 20, 2006 9:35 pm

JosephBSG píše:Ja pouzivam iGO iba v offline rezime ako mapu, je celkom dobry ale doteraz vsade kde som bol by mi stacila aj klasicka papierova mapa, vzdy som vedel kde sa nachadzam iba som potreboval mensie korekcie, ved na slovensku sa neda velmi zabludit...

Co som spozoroval:
Napriklad, ked som isiel do Piestan, tak som nastavil Bratislava > Piestany a ono to prepocitalo a vyhodilo mi to cestu po dialnici, no ale ja som chcel ist mimo dialnice, tak som tam natukal body ( dediny ) mimo dialnice ale ono ma to nasmerovalo na tie dediny a potom znova presmerovalo na dialnicu, takze takto som to nechcel, nakoniec som si musel celu cestu do Piestan vyznacit rucne tym ze som pospajal vsetky dediny.


Jozko a co tak v preferenciach trasy nastavit, aby ta to netahalo dialnicou a hned by ti spravil trasu bez nej. EASY :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Ned Aug 20, 2006 9:39 pm

tgala píše:
JosephBSG píše:Ja pouzivam iGO iba v offline rezime ako mapu, je celkom dobry ale doteraz vsade kde som bol by mi stacila aj klasicka papierova mapa, vzdy som vedel kde sa nachadzam iba som potreboval mensie korekcie, ved na slovensku sa neda velmi zabludit...

Co som spozoroval:
Napriklad, ked som isiel do Piestan, tak som nastavil Bratislava > Piestany a ono to prepocitalo a vyhodilo mi to cestu po dialnici, no ale ja som chcel ist mimo dialnice, tak som tam natukal body ( dediny ) mimo dialnice ale ono ma to nasmerovalo na tie dediny a potom znova presmerovalo na dialnicu, takze takto som to nechcel, nakoniec som si musel celu cestu do Piestan vyznacit rucne tym ze som pospajal vsetky dediny.


Jozko a co tak v preferenciach trasy nastavit, aby ta to netahalo dialnicou a hned by ti spravil trasu bez nej. EASY :o)


No hej, presne takuto radu som potreboval...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod tgala » Ned Aug 20, 2006 9:44 pm

Neni zac. Vzdy sa na navigacnych softoch da nastavit, aky typ trasy preferujes. Najrychlejsiu, najkratsiu, bez dialnic...
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod EDU » Ned Aug 20, 2006 10:30 pm

jsem spokojenej. Jsem rad ze jsem iGO nasel a koupil.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Lubos1 » Pon Aug 21, 2006 10:28 am

EDU píše:jsem spokojenej. Jsem rad ze jsem iGO nasel a koupil.

Ja som tiez rad, ze som iGO nasiel a stiahol 8-)
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod EDU » Pon Aug 21, 2006 11:24 am

prisel ke mne na nejakem DVDcku. Kupoval jsem je az po otestovani. Z letiste na SDckach za nejakych 100 Ecek/kus. Alespon firma by za soft platit mela. Tak plati :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Gretka » Pon Aug 21, 2006 12:05 pm

TomAnt píše:Dnes som sa iGo 2006 nechal navigovat z dovolenky. Po hranice parada, od hranic na Slovensku (hranicny prechod Medvedov) ma to chcelo tahat po takych haluzach, ze zvysok cesty do NZ odnavigovala Gretka :ho:
heh a navyse som po tebe nehukala, na rozdiel od iGo tetus, ze prekrocena rychlost 8-)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Doktor » Pon Aug 21, 2006 4:20 pm

Doktor testuje TT910 a je spkojný. Kúpené u RX-mana, ktorý o tom ani nevie. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod PePa » Pia Sep 01, 2006 1:23 pm

Otázka úplného laika:

Existuje iGO zvlášť pre PDA a PC, alebo je to soft použiteľny univerzál v oboch? :skler
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod EDU » Pia Sep 01, 2006 1:37 pm

iGO se dodava pouze ve verzi pro PocketPC a to na SD karte, znamena to tedy ze zarizeni musi byt provozovano s operacnim softwarem Microsoftu, oznacovaneho jako MIcrosoftWindowsMobile.

Podporované operační systémy:

Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2003
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC Phone Edition 2003
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2003 SE (Second Edition)
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC Phone Edition 2003 SE
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2005

maji i ceskou mutaci stranek http://www.i-go.com/cz/
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod PePa » Pia Sep 01, 2006 1:45 pm

EDU píše:iGO se dodava pouze ve verzi pro PocketPC a to na SD karte, znamena to tedy ze zarizeni musi byt provozovano s operacnim softwarem Microsoftu, oznacovaneho jako MIcrosoftWindowsMobile.

Podporované operační systémy:

Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2003
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC Phone Edition 2003
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2003 SE (Second Edition)
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC Phone Edition 2003 SE
Microsoft Windows Mobile pro Pocket PC 2005

maji i ceskou mutaci stranek http://www.i-go.com/cz/

Díííík mooooc :ha:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Ďalší

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť