Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mobil a navigacia

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Re: Mobil a navigacia

Poslaťod leichnam » Str Dec 09, 2009 10:44 pm

Používam WM 6.5 a iGo8. No predstav si kam ti má tá kuwa zaviedla, k dáždniku Topvar. Nejako jej ušli súradnice :lol
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod PePa » Str Dec 09, 2009 10:54 pm

Alebo bola smadna a okrem Topvaru nic ine nebolo ...
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod miko613 » Str Dec 09, 2009 11:06 pm

Tiez pouzivam pri praci GPS mal som iba navigacny ale to mi nestacilo teraz ficim z PDA ASUS a IGO8.
Hlavnu vyhodu vidim asi v tom ze si tam mozem dat aj tri navigacne softy a vybrat si ktory mi vyhovuje,bez potreby vymeny zariadenia.Tiez som si zvykol pocas navigacie vypinat telefon,neraz sa mi stalo ze zazvonil prave vtedy ked som kluckoval ulickami,takze vsetko v jednom tiez nie je taky skvely napad.

LEICHO: to si este dobre dopadol mna uz posielal igo8 aj ku ludom do dvora alebo som mohol odbocit do kukurice a tak.Myslim ze nie je az taky dokonaly skor sa mi zda ze ma ma v :prdel

Este by som vyberal aj podla velkosti displeja si myslim ze taky mobil je o nicom pretoze ak mas nejaky van alebo dodavku tak si skus v predajni polozit mobil meter pred seba a odcitat nieco z displeja.Kym zaostris tak si v jarku.
Mal som pozicanu aj N95 mobil vymakany ale ako navigacia do auta? :hmmhmm iba fakt ako pre sviatocneho vodica a ty jazdia iba do kostola a spat.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť