Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

voda v aute

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: voda v aute

Poslaťod 323.Hans.626 » Štv Okt 04, 2007 5:14 pm

s tou rzí to je problém, pokud je to vážný, tak to nikdo nechce dělat. Pro začátek bych možná zkusil jinačí tmel... btw něco podobného (i když trochu jinej problém) se řešilo o pár témat níže...
viewtopic.php?f=35&t=9613
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod vulkan99 » Štv Okt 04, 2007 7:46 pm

Ano, vsimol som si tuto temu. podla mna mam ten isty problem, ale co s tym ??? skusim asi fakt nejaky iny tmel a spravim to este dokladnejsie ako predtym, ale najradsej by som bol aby to bolo spravene tak, ako to ma byt. takze si musim pockat kym mi niekto nerozbyje sklo a potom pekne zacvakat.
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Pon Nov 12, 2007 3:46 pm

Na tmeli nezáleží, tmel ti zabráni akurát tomu, že sa ti voda nedostane dovnútra, no tej hrdze pod lakom medzi spodnou a hornou hranou strechy sa nezbavíš.Ked ti nejaký lajdák menil okno, stačí, že do laku trošku nechtiac škrabol a z tých našich nasolených ciest ti to potom pekne začne korodovať.Musíš dať vybrať sklo, ktoré už bude nepoužiteľné, poriadne zbrúsiť hrdzu, popretierať Rezolom, pretmeliť a nalakovať.A potom dať poriadne nalepiť okno.A na pár rokov bude pokoj 8)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Dopi » Pia Nov 30, 2007 4:28 pm

Když je tady téma o vodě v autě, tak se taky přidám. Dnes jsem byl v servisu s lanovody, sotva klesla teplota pod bod mrazu, tak jsem nepohnul ruční brzdou. Museli mi z lanovodů vylít vodu, která se tam během roku nasbírala, a to mám lanovody komletně měněné před 10 měsíci. Prachovky na konci ale bohužel netěsní a co nateče dovnitř, to už tam zůstane, když jsou lanovody od kol prověšené dolů :( Tak mi to vysušili, nacpali vazelínou, ale stejně je prý jen otázka času, kdy to zase zamrzne.
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod leichnam » Sob Dec 01, 2007 10:37 pm

Akože netesnia?Máš ich potrhané alebo čo?Ja som tam natiahol tie odpružené gumové manžety ako sa dávali kedysi na ručnú spojkovú páčku motoriek, také guľaté harmoniky, stiahol som ich sponami a je pokoj.
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Dopi » Ned Dec 02, 2007 7:21 pm

Jsou nové, ale průchod na lanko je moc široký a zatéká tam. Jestli se bude problém opakovat, tak je asi nechám stáhnout vázacím drátem, aby lépe těsnily.
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron