Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

nejlevnejšipneu.cz

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

nejlevnejšipneu.cz

Poslaťod baron84 » Uto Jún 19, 2007 6:39 pm

Ja len chcem upozorniť na moju skúsenosť s najlevnejšípneu.cz
Objednal som si u nich pneumatiky Nankang došli do týždňa od objednania super tešil som sa ja malé detsko :jupi no chvíľku som si musel počkať na nove disky no keď konečne došli hurá na obutie čo som ale nečakal 3 gumy zo 4 sa nedali vyvážiť namerane hodnoty prekračovali 170 gramov a na jednej dokonca 270 gramov zaslal som nazad reklamáciu uznali chyba výrobcu bla bla bla... po 3 týždňoch my poslali komplet novu sadu s iným rýchlostným indexom no keď sa zase obuli chamtali ma infarktové stavy :vztekly zase boli 3 zle a dokonca jedna bola iný rozmer než bolo na nej uvádzané miesto 50 to bola 65 katastrofa zaslal som nazad s tým že chcem vráti peniaze super dohodli sme sa. Po týždni my došiel @ že áno uznávajú reklamáciu a že ma zaslať číslo účtu a urobia okamžitý bankový prevod jasne peniaze my došli po mesiaci buzeracie a vypisovania @ a či už vybavili moju objednávku.
Takže moja rada neodporúčam :ko ak nechcete v máji jazdiť na zimných
Ale našťastie princezná sa teší z nového obutia FULDA a 16“ diskov RC desing BROCK 11
baron84
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Mar 06, 2007 6:26 pm
Bydlisko: košice okolie

Poslaťod Gib » Uto Jún 19, 2007 7:10 pm

Kupoval som od nich (v CR) komplet zimne - pneumatiky + disky - uz obute. Pred prezuvanim mi ich prevazili a vsetko OK. Ja sa nemozem stazovat :mrk
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Jún 19, 2007 7:13 pm

Já mám teď konkrétně zkušenosti se společností Autokola... alu kola jsem si objednal a do druhého dne jsem je měl doma, všecko šlo nádherně vyvážit... prostě pohoda. S nejlevnejsipneu.cz nemám zkušenosti 8)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 19, 2007 7:45 pm

Uz si nepamatam kde som ja kupoval moje GY, ale jedna z nich vykazuje tiez podobny stav, extremnu hodnotu na vyvazenie... Ale tiez to bol jeden z tychto serverov...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Uto Jún 19, 2007 8:57 pm

neviem do akej miery bude tento prispevok vecny, no na mnozstvo zavazia na disk ma vplyv aj osadenie pneu voci ventilu ... na novej pneu su farebne znacky, ktore naznacuju idealne osadenie pre co najmensie mnozstvo zavazia ...
tymto samozrejme nechcem obchadzat mozne vyrobne vady
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Sedvo » Uto Jún 19, 2007 9:53 pm

Já bych viděl ten problém v těch gumách. Prostě Nankang zrovna není značka, která si ohlídá tyto věci, prostě vyrobí xxx gum a převezou to v kontejnerech z Tchaiwanu do Evropy, tak kdo ví v jakých podmínkách ty pneu jsou, kde se skladují, v jaké poloze se skladují atd. atd.

nejlevnejsipneu.cz - mám s nimi dobré zkušenosti. Jinak teď jsem kupoval gumy v pneuservisu a nejlevnejsipneu.cz jich maji o 350,- Kč/ks dražší. Takže nejlevnější nejsou. :dobry
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gib » Uto Jún 19, 2007 10:06 pm

Presne tak, som zaudol dodat, ze tie moje su 195/65R15 Goodyear ULTRAGRIP 7 a su :palec

Tiez som nasiel lacnejsie ako ponukali, preto som im zavolal, ze mam moznost kupit lacnejsie a oni svoju cenu znizili ... tak ako to maju napisane na stranke :mrk
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Sedvo » Uto Jún 19, 2007 10:38 pm

A o kolik ti je snížili? Protože díky tomu, že jsem si je bral v tom pneuservisu, tak jsem neplatil komplet přezutí, cca asi 500,- kč. Takže i kdyby se dostali o 50,-/ks, tak se mi to pořád nevyplatilo.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gib » Uto Jún 19, 2007 10:45 pm

Bolo to len o par korun alebo dokonca to vyovnali na to iste, co som im hovoril - uz si nepamatam. Obutie a vyvazenie bolo zadara, takze som platil len cistu cenu za pneu a disky. Dovoz bol tiez zdarma ... proste som bol spokojny.
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Sedvo » Uto Jún 19, 2007 10:59 pm

Jo pokud objednáš komplety, tak to jo, ale pokud si objednáš jenom pneu, tak je to o něčem jiném. Dostanou se na tu cenu, ale když si to nechám přezut v nějakém servise, tak zaplatím za komplet přezutí, takže dorovnání ceny např. v případě by nemělo žádnou cenu.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť