Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pre vystrahu vsetkym "pretekarom"

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod maros » Uto Máj 15, 2007 2:18 pm

no ja súhlasím s Enzom.... :twisted
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 2:21 pm

OK Marosi přidávám si tě na seznam :Donaifel.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Uto Máj 15, 2007 2:23 pm

Enzo píše: Predsa ludsky zivot ma uplne inu hodnotu ako psi. V oboch pripadoch ich mali bez milosti zrazit. Kaslat na psa, kaslat na auto. Zaklad je si zachranit zivot.


V oboch prípadoch sa nemali jebať do protismeru a predbiehať, hormóny nechať doma...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod pepino34 » Uto Máj 15, 2007 2:24 pm

Hmm promiň Black ale radši srazím psa než to někam poslat do lesa, v tu jedinou chvíli, jestli les nebo pes si možná, možná i ty vybereš toho psa :(
A nemám rád velké psy, úplně bezdůvodně mě sekla tlapou doga, úplně bez důvodu, šel jsem od ní tak 2 metry a pak jí mám na zádech.
Mazda 626 GF14P2 1.8 92k '98 Obrázok
HTC Touch Pro, 4GB microSD, TT7 Používejte pravidlo ZIPu
Obrázok užívateľa
pepino34
Komunikátor
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Sep 02, 2006 7:13 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 2:28 pm

Pepino tak já psovi vyhnu, já to mám prostě v sobě, ale třeba cyklisty mám někdy velikou chuť srazit. Pepino mě jako čtyřleté dítě ošklivě pokousal u příbuzných na Slovensku velký černý kříženec, který se jmenoval Hárum, to do dneška nezapomenu, jak jsem ho chytla za ocas o on mě pokousal na hlavě. Hádej jakého jsem měla a jakého psa mám, velkého a černého a těch bych se měla bát. To je prostě kynofobie (strach ze psů ve tvém případě), každý jsme nějaký, já se třeba bojím pavouků.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod maros » Uto Máj 15, 2007 2:35 pm

Black píše:OK Marosi přidávám si tě na seznam :Donaifel.


:peklo a vlastne do akého?? :lol
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cingo » Uto Máj 15, 2007 2:49 pm

Ja mam psov celkom rad, dokonca jedneho aj vlastnim. Urcite by ma jeho strata strasne trapila, ale ako clena rodiny ho urcite neberiem.
a keby som mal na vyber urcite obetujem skor psa ako cloveka. :pray
Obrázok užívateľa
cingo
VIP 2007
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Pia Feb 09, 2007 10:53 am
Bydlisko: BA

Poslaťod EDU » Uto Máj 15, 2007 2:52 pm

Black píše:
Enzo píše:Totalne hnusne. Toto som zazil v HC ked som siel bratrancovi na svadbu. Isla Fabia, ktoru soferovala baba s bratom. Vybehol jej pes, holka to strhla a priamo pod oprotiiducu Aviu. Avia ich odhodila spat. Do stromu. FAbia v ten moment prisla o kabinu ako taku. Obaja pasazieri Fabie boli na mieste hotovi. A bol to obsluhujuci personal na bratrancovej svadbe. Este ze som to nevidel v priamom prenose. Ale videl som, ich este v aute. Co dokaze jeden pes. Aj v tej reklame. Co by na to povedala Sandra z Bailanda? Div sa pre tych psov nepokakala. Predsa ludsky zivot ma uplne inu hodnotu ako psi. V oboch pripadoch ich mali bez milosti zrazit. Kaslat na psa, kaslat na auto. Zaklad je si zachranit zivot.
Tak teď jsi mě docela dost naštval tím svým tvrzením :twist: , máš v pravdu v tom, že lidský život je to nejcennější ale i pes pro některé z nás znamená moc a to, že jsem já přišla o svého Blacka, tak mi nikdo nenahradí, tak pozor na takové řeči, jsem na to dost háklivá, to že nemáš zrovna v lásce psy, to beru, ale takovými řečmi zraňuješ lidi pro které je pes rovnoprávný člen rodiny.


Fajn, :black az to priste narves do stromu kvuli coklovi, vspomen si na tyto svoje kecy. Auto v pripade nouze poslu kamkoliv, kde to je mekci nez pod nakladakem. Zvire nezvire, proste je to tak...
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Enzo » Uto Máj 15, 2007 3:31 pm

Nechcel som urazat milovnikov psov. Ale zivot je otazkou priorit. Myslim ze kazdy radsej obetuje zivot psa ako svoj. V oboch pripadoch islo o podmieneny reflex. Vyhnut sa prekazke na ceste. Len s akymi nasledkami.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 3:49 pm

EDU píše:Fajn, :black az to priste narves do stromu kvuli coklovi, vspomen si na tyto svoje kecy. Auto v pripade nouze poslu kamkoliv, kde to je mekci nez pod nakladakem. Zvire nezvire, proste je to tak...
Pěkné označení ten "čokl" :spik2 , ty asi psa nemáš, já taky dětem neříkám "parchanti" jen proto, že děti zatím nemám. Já prostě psa nepřejedu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Enzo » Uto Máj 15, 2007 3:53 pm

Black píše: Já prostě psa nepřejedu.


Radsej sa "rozmaznes" niekde o strom? Aj s rodinou? Divne.............
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 3:54 pm

maros píše:
Black píše:OK Marosi přidávám si tě na seznam :Donaifel.


:peklo a vlastne do akého?? :lol
To ti vysvětlím na eastu :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Enzo » Uto Máj 15, 2007 3:54 pm

Radsej by som zrazil cloveka co na ceste nema co robit ako by som na zivote ohrozil seba alebo svoju rodinu.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 4:04 pm

Rodina je nejdůležitější a proto nejvíce jezdím sama, pak se psovi vyhnu. Nekamenujte mne za můj názor prosím, ale pokud by šlo o život mému psovi a neznámému člověku, tak pomohu oběma, ale svému psovi jako prvnímu, u nás v rodině je Toyo rovnoprávný člen a ne jen zvíře.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Máj 15, 2007 4:06 pm

Enzo píše:
Black píše: Já prostě psa nepřejedu.


Radsej sa "rozmaznes" niekde o strom? Aj s rodinou? Divne.............
Rodinu vozím minimálně, takže si téměř vždy jedu sama za sebe, o strom se nerozmáznu úmyslně, ale pejskovi uhnu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť