Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tak mne zase Micro$oft a Outlook okradl o pár hodin života

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Tak mne zase Micro$oft a Outlook okradl o pár hodin života

Poslaťod Suky » Pia Mar 23, 2007 4:26 pm

Urputně vytvářím hodnoty a najednou po kliknutí v rozpracované poště na tlačítko Komu vyskočí vyčerpávající hláška (v záhlaví bylo napsáno M$ Word)
Kód: Vybrať všetko
Rozhranní zasílání zpráv vrátilo neznámou chybu. Restartujte Outlook

Navíc přestal fungovat pravý klik na zprávách.
Restartoval jsem Outlook.
Restartoval jsem počítač
Pročetl bulletiny a fóra
Spustil opravu pst složek
Zavřel jsem svoji gigovou složku zpráv a předhodil mu novou prázdnou složku.
Spustil jsem office update (které skončilo na ověřování genuine i když jsem udělal všechny nápravné kroky které mi poradili. Akorát jsem nenašel "Microsoft Office Template a Media Control" v aktiveX, které jsem měl povolit.)
Se skřípěním zubů jsem nainstalil IE7 doufaje, že se M$ office update spustí - zase nic
Spustil jsem opravu - opravu M$ Office
Spustil jsem opravu - instalaci M$ Office
Odinstaloval jsem M$ Office a znovu nainstaloval - right klik začal fungovat, ale tlačítko Komu furt chyba

Zdaleka si nepamatuji všechny kroky, které jsem provedl, výše uvedené je jen krátký přehled několika hodin snažení.

Naštěstí jsem v Bouřlivákovi našel možnost importu kontaktů i zpráv, takže přejdu i v práci na něj.
I když tasks moc nevyužívám, nevíte o nějaké náhradě která by nejlépe spolupracovala s kontakty v ThundrBirdu a mělo to i nějaký kalendář s Today obrazovkou?

Mám sice kupované Office, ale OEM, takže bez podpory (prodejce mezitím zkrachoval)

Jak se ti genuine kreténi mohou uživit :pray
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Pia Mar 23, 2007 4:32 pm

Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Mar 23, 2007 5:25 pm

Zdielam tvoje nasratie a citim s tebou. :twisted

Mne dnes MS SQL 2005 pol dna na "SELECT DISTINCT" hadzal nepochopitelne dvojite, trojite, xtite vysledky, proste nieco, comu ma prave to DISTINCT zabranit... Medzitym som mal preskusanie vodicov, takze som nebol 2 hodiny pri PC, prisiel som k PC (mnou zablokovane, takze nikto tu urcite nic nerobil), prihlasil som sa do sessiony a uz to nerobi... No vysvetli mi to niekto? Ani to nemam ako dokazat, jedine, ze by to spravilo znova... Micro$oft...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Mar 23, 2007 5:46 pm

Dokaz o tom, ze M$ vyvija umelu inteligenciu, ktoru implementuje tajne do kazdodenneho zivota.. Dokazy su jasne, uz ich nemozeme ignorovat a vyvratit. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod potkan » Pia Mar 23, 2007 10:08 pm

pred par rokmi som vyskusal netopyra a od tej doby mi do masiny insi postovy klient nesmie
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Suky » Pia Mar 23, 2007 11:14 pm

potkan píše:pred par rokmi som vyskusal netopyra a od tej doby mi do masiny insi postovy klient nesmie

To možná stojí za hřích.
Ale zatím zůstanu u Bouřliváka a vyzkouším jeho kalendář -> http://www.mozilla.org/projects/calenda ... ng0.3.html
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť