Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pokrivene plechy

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

pokrivene plechy

Poslaťod vulkan99 » Pia Feb 23, 2007 9:56 am

Ked som dnes rano vysiel z vchodu a pozrel som sa na parkovisko na moju 323f tak som uvidel nieco hrozne. plech na pravych prednych dverach bol prednuty :cry :buuu: . a uz mam pokazenu naladu na cely den, mozno aj tyzden. nechapem to, clovek zaparkuje tak ze kolesom cucha obrubnik a nejakumu pakovi to aj tak nestaci a musi sa o to opriet. je to hrozne. :(
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tomasicek » Pia Feb 23, 2007 2:13 pm

chudacik Fko... :cry
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Black » Pia Feb 23, 2007 2:19 pm

to je mi moc líto, se úplně děsím až dám GD do celolaku, tak že to dopadné podobně, to máš dědky co vyjedou jednou za rok nakupovat a neumí se zaparkovat, řidiči firemních aut, co je nebolí, že něco nabourají a bohužel i některé ženy pro které je parkování noční můrou :roll .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Beaver » Sob Feb 24, 2007 10:02 am

vulkan99 píše:Ked som dnes rano vysiel z vchodu a pozrel som sa na parkovisko na moju 323f tak som uvidel nieco hrozne. plech na pravych prednych dverach bol prednuty :cry :buuu: . a uz mam pokazenu naladu na cely den, mozno aj tyzden. nechapem to, clovek zaparkuje tak ze kolesom cucha obrubnik a nejakumu pakovi to aj tak nestaci a musi sa o to opriet. je to hrozne. :(


To ja jsem si tak jednou v zime prisel k autu a ...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod swandess » Sob Feb 24, 2007 11:06 pm

vulkan99 píše:Ked som dnes rano vysiel z vchodu a pozrel som sa na parkovisko na moju 323f tak som uvidel nieco hrozne. plech na pravych prednych dverach bol prednuty :cry :buuu: . a uz mam pokazenu naladu na cely den, mozno aj tyzden. nechapem to, clovek zaparkuje tak ze kolesom cucha obrubnik a nejakumu pakovi to aj tak nestaci a musi sa o to opriet. je to hrozne. :(
:good to mi je luto..uz len pri predstave ze by sa to stalo mojej-mam nervy... :baseball
Obrázok užívateľa
swandess
Pisateľ
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Štv Dec 07, 2006 12:00 am
Bydlisko: Divoký západ

Poslaťod tomasicek » Ned Feb 25, 2007 7:09 pm

Na Favovi nevadi....plech stoji par korun.....

:lol
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Beaver » Uto Feb 27, 2007 12:00 pm

tomasicek píše:Na Favovi nevadi....plech stoji par korun.....

:lol


Tou dobou jsem byl student - jen na ten blbej plastovej lem jsem sporil nekolik mesicu a ten plech co mi naborili byl prave koupenej z duvodu koroze jen rok pred tim. Samozrejme dotycny nemel tolik slusnosti, aby nechal listek za steracem s kontaktem na sebe, takze pojistovna samozrejme neprichazela v uvahu. K tomu pripocitej lak.
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod vulkan99 » Uto Feb 27, 2007 12:06 pm

Mne sa to stalo tiez aj na mojom predchadzajucom auticku, ktore bolo tiez favi. Ale nebolo to az take hrozno tak som to nechal tak lebo tiez som na to nemal. :(
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Feb 27, 2007 5:46 pm

Beaver píše:
tomasicek píše:Na Favovi nevadi....plech stoji par korun.....

:lol


Tou dobou jsem byl student - jen na ten blbej plastovej lem jsem sporil nekolik mesicu a ten plech co mi naborili byl prave koupenej z duvodu koroze jen rok pred tim. Samozrejme dotycny nemel tolik slusnosti, aby nechal listek za steracem s kontaktem na sebe, takze pojistovna samozrejme neprichazela v uvahu. K tomu pripocitej lak.

To nasere :twisted :twisted ale zas na druhý straně kdyby se ti to stalo nedejbože na Toyotě nebo na Mazdě tak by ses finančně prohnul mnohem víc 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod bibop » Uto Feb 27, 2007 5:49 pm

323.Hans.626 píše:
Beaver píše:
tomasicek píše:Na Favovi nevadi....plech stoji par korun.....

:lol


Tou dobou jsem byl student - jen na ten blbej plastovej lem jsem sporil nekolik mesicu a ten plech co mi naborili byl prave koupenej z duvodu koroze jen rok pred tim. Samozrejme dotycny nemel tolik slusnosti, aby nechal listek za steracem s kontaktem na sebe, takze pojistovna samozrejme neprichazela v uvahu. K tomu pripocitej lak.

To nasere :twisted :twisted ale zas na druhý straně kdyby se ti to stalo nedejbože na Toyotě nebo na Mazdě tak by ses finančně prohnul mnohem víc 8-)

to je jedno..proste kdyz nemas prachy a musis zaplatit i podelanou tisicovku tak je ti uplne jedno jestli je jedna nebo dve nedo osm..proste stejne na to nemas..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Feb 27, 2007 5:53 pm

bibop píše:
323.Hans.626 píše:
Beaver píše:
tomasicek píše:Na Favovi nevadi....plech stoji par korun.....

:lol


Tou dobou jsem byl student - jen na ten blbej plastovej lem jsem sporil nekolik mesicu a ten plech co mi naborili byl prave koupenej z duvodu koroze jen rok pred tim. Samozrejme dotycny nemel tolik slusnosti, aby nechal listek za steracem s kontaktem na sebe, takze pojistovna samozrejme neprichazela v uvahu. K tomu pripocitej lak.

To nasere :twisted :twisted ale zas na druhý straně kdyby se ti to stalo nedejbože na Toyotě nebo na Mazdě tak by ses finančně prohnul mnohem víc 8-)

to je jedno..proste kdyz nemas prachy a musis zaplatit i podelanou tisicovku tak je ti uplne jedno jestli je jedna nebo dve nedo osm..proste stejne na to nemas..

njn to je mi jasný... v podobný situaci se nyní nacházím :roll doufám že jen dočasně :roll :twisted
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť