Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

@zoznam.sk

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

@zoznam.sk

Poslaťod misko42 » Štv Feb 08, 2007 9:14 am

tak a uz ma to stve... neni toho dna alebo aj hodiny niekedy co mi email na zozname napise ze sa prave vyskytla systemova chyba a ze pracuju na jej odstraneni... a bla bla bla.. niekedy idem odoslat a vypise to...otvorit email a zase,prihlasit sa do schranky a..zase,vymazat a..zase... to co tam maju za bordel???

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Kris » Štv Feb 08, 2007 9:26 am

Poznas take porekadlo ze "Darovanemu konovi na zuby nepozeraj!!! ???? :ha:

Usetri si stresy, za 200 sk mesacne dostanes na yegone take sluzby ze tvoja schranka 24/7 bude len malina voci ostatnemu v tej cene.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tomasicek » Štv Feb 08, 2007 10:39 am

No vidis, to robilo aj na Pokeci ale uz asi rok bez problemov....len sem tam to tiez este vypise :)
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 08, 2007 10:55 am

Kris píše:Poznas take porekadlo ze "Darovanemu konovi na zuby nepozeraj!!! ???? :ha:

Usetri si stresy, za 200 sk mesacne dostanes na yegone take sluzby ze tvoja schranka 24/7 bude len malina voci ostatnemu v tej cene.


:tlesk:

presne... tiez tomu nerozumiem, ja som onehda kvoli tomu, aby som si mohol zriadit vlastnu domenu, zalozil zivnost (vtedy sa este domeny na sukromnu osobu registrovat nedali) a okamzite som si zriadil domenu aj s mailom, ktore mam dodnes...

Ako pise Kris, za 200 SK mesacne, presnejsie je to 166 bez dane mesacne, dostanes, nielen 2 GB priestoru pre mail alebo web, ale aj databazu, mail pristup cez web, POP3, IMAP ! a podobne, takze nechapem co sa nervacite so sluzbami ako zoznam.sk a podobne... 200 Sk mesacne urcite prepijes, tak si odpustis par piv a mas to :ho: Sluzba je garantovana, zalohovana a ja neviem co este...

A navyse, ak si to zriadis cele u http://www.yegon.sk a do objednavky napises, ze si dotal odporucanie od domeny tomant.sk tak budeme mat 2 mesiace prevadzky mazdaklubu zdarma... :) (vazne to funguje, dokonca aj ked som si zriadoval vlastnu dalsiu domenu, som to tam napisal a tie dva mesiace zadarmo boli :ho: )

Takze tak, aj moja rada znie, obetuj 200 SK mesacne a nenervac sa... Okrem toho, nemusis tam mat nasledne mail len ty, ale kludne sa poskladate par kamaratov a hned to mate lacnejsie... staci najst spravnu domenu...

Alebo este jeden tip, vramci VIP prispevku v nejakej vyske, dostava kazdy VIP Mazdaklub clen prave takyto mail k dispozicii a to na domenach mazdaklub.sk mazdaklub.cz a mazdaklub.eu (funguju vsetky 3) :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Štv Feb 08, 2007 11:00 am

chlapci ale nikto neriesi to o co tu vlastne ide, ze je to najnedostupnejsi freemail u nas... takze univerzalne rady typu zriad si platenu schranku mi pripadaju docela vtipne... :mrk
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 08, 2007 11:12 am

Podla mna Misko riesi to, ze ho to stve...
a podla mna je mu jedno, ze to je najnedostupnejsi freemail na Slovensku, podstatne je, ze on sa chce dostat k svojim mailom a nemoze... takze mu davame rady, ako si nerobit nervy a poriesit si to inak... to je cele...

Tak ale mozno Misko fakt riesi to, ze zoznam je najnedostupnejsi freemail a ja sa mylim...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Štv Feb 08, 2007 11:20 am

tomasicek píše:No vidis, to robilo aj na Pokeci ale uz asi rok bez problemov....len sem tam to tiez este vypise :)

Na pokeci? Myslis Azet????? Ja by som ich tam zastrelil celych ako su.. uz asi 3x, co tam mam adresu 6 rokov mi kvoli udrzbe servera zmysli vsetky posty a maily.. kur.y jedny...
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod misko42 » Štv Feb 08, 2007 11:41 am

zatial mi nechodia nejake moc moc moc dolezite emaily tak o platenej zatial neuvazujem, zatial som to vzdy predychal a po niekolkych prihlaseniach sa to uz opravilo a ked nieco dolezitejsie cakam tak cez mobil mi to funguje,tam to mam nastavene tie emaily a tam to ide bezproblemov.
a este tusim ako VIP je nejaka email adresa na mazdaforume alebo nie? sice teraz som uz neni VIP len zachvilku sa to zmeni,uz hadam tento mesiac :o)

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Rainbow » Štv Feb 08, 2007 12:11 pm

Zoznam som nikdy nepouzival, len chvilu host.sk a yahoo (geocities). Ked sa to stale sralo, tak som si tiez radsej zaplatil hosting.
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod potkan » Štv Feb 08, 2007 1:36 pm

gmail a po problemoch... za ten rok a pol co tam mam konto sa snad ani raz nestalo ze by vypadol....
na zozname mam mail tiez, z historickych dovodov, kedze ho tam mam uz snad 10 rokov, ale mam ho uz iba na spam... ale co pocuvam tak furt je lepsi nez centrum ci pobox....
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Michal 4WS » Štv Feb 08, 2007 1:39 pm

misko42 píše:tak a uz ma to stve... neni toho dna alebo aj hodiny niekedy co mi email na zozname napise ze sa prave vyskytla systemova chyba a ze pracuju na jej odstraneni... a bla bla bla.. niekedy idem odoslat a vypise to...otvorit email a zase,prihlasit sa do schranky a..zase,vymazat a..zase... to co tam maju za bordel???

Robí to aj mne, ale zvykol som si......
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod tomasicek » Štv Feb 08, 2007 3:19 pm

Maco222 píše:
tomasicek píše:No vidis, to robilo aj na Pokeci ale uz asi rok bez problemov....len sem tam to tiez este vypise :)

Na pokeci? Myslis Azet????? Ja by som ich tam zastrelil celych ako su.. uz asi 3x, co tam mam adresu 6 rokov mi kvoli udrzbe servera zmysli vsetky posty a maily.. kur.y jedny...


Jasne mylim Azet, sorry....no hej mazali to dvakrat....aspon mi robia udrzbu :lol nemusi mazat rucne, komu by sa chcelo 1000 emailov rucne mazat heh.....no a naco spominat na stare emaily ze?
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Maco222 » Štv Feb 08, 2007 3:52 pm

tomasicek píše:
Maco222 píše:
tomasicek píše:No vidis, to robilo aj na Pokeci ale uz asi rok bez problemov....len sem tam to tiez este vypise :)

Na pokeci? Myslis Azet????? Ja by som ich tam zastrelil celych ako su.. uz asi 3x, co tam mam adresu 6 rokov mi kvoli udrzbe servera zmysli vsetky posty a maily.. kur.y jedny...


Jasne mylim Azet, sorry....no hej mazali to dvakrat....aspon mi robia udrzbu :lol nemusi mazat rucne, komu by sa chcelo 1000 emailov rucne mazat heh.....no a naco spominat na stare emaily ze?

Ano, to je krasny pristup od nich.. poslu ti mail, ze nepojde azet tak 3 hodky, lebo udrzba.. nesiel 4 dni a ked isiel tak ze sorry, zmazala sa dcast diskoveho pola.. a ja zmazem toho na IT..kkti.. vsetky hesla, pristupy som tam mal.. tak si skus potom hladat pristupy tak na 15 adries hm? :)
:snip :snip :snip :snip
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod tomasicek » Štv Feb 08, 2007 4:07 pm

Maco222 píše:
tomasicek píše:
Maco222 píše:
tomasicek píše:No vidis, to robilo aj na Pokeci ale uz asi rok bez problemov....len sem tam to tiez este vypise :)

Na pokeci? Myslis Azet????? Ja by som ich tam zastrelil celych ako su.. uz asi 3x, co tam mam adresu 6 rokov mi kvoli udrzbe servera zmysli vsetky posty a maily.. kur.y jedny...


Jasne mylim Azet, sorry....no hej mazali to dvakrat....aspon mi robia udrzbu :lol nemusi mazat rucne, komu by sa chcelo 1000 emailov rucne mazat heh.....no a naco spominat na stare emaily ze?

Ano, to je krasny pristup od nich.. poslu ti mail, ze nepojde azet tak 3 hodky, lebo udrzba.. nesiel 4 dni a ked isiel tak ze sorry, zmazala sa dcast diskoveho pola.. a ja zmazem toho na IT..kkti.. vsetky hesla, pristupy som tam mal.. tak si skus potom hladat pristupy tak na 15 adries hm? :)
:snip :snip :snip :snip


Holt musis sa vsade hlasit pod jednym nickom ako ja :-D

ja s tym nemam problem....iba hesla obmienam...
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod yano » Štv Feb 08, 2007 4:15 pm

celkovo freemaily na slovensku maju problemy.
je to hlavne tym tlakom ktory vznikol, ze vsetci chceli mat prvi mail s GB kapacitou, tak sa robili kompromisne riesenia... ale postupne sa to zlepsuje... centrum.sk nevyjimajuc ma problemy, ale ako tak pocuvam, taketo az nie :-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť