Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

obsluha v restauracii

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

obsluha v restauracii

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 4:36 pm

tak to ma nastvalo, keby som bol v tejto restauracii po prvy krat tak viac tam uz ani nevkrocim!!!! kedze som tam uz par krat bol a vzdy nadmierna spokojnost s obsluhov aj s jedlom aj prostredie..proste so vsetkym tak tam raz za cas zajdem sa najest aj s priatelkou. ale vcera tam bola druha obsluha po prvy krat som ju tam videl a tiez aj kuchari iný. tak a bola aj prazdna okrem mna a priatelky bol zaplneny len jeden stol. no a tak sme si objednali ja palacinky a priatelka oblubene rizoto lebo ho tam robia fakt velmi dobre. predtym zakazdym im to trvalo tak 15-20 min a uz sme mali jedlo na stole, a to tam bolo vzdy plno a stihali. teraz? im to trvalo nieco okolo 40min a priniesli nam no.. moje palacinky boli po okrajoch,alebo lepsie povedane len v strede boli chutne ostatne bolo vsetko ako vianocne oblatky, take vysusene chrumkave lamave, priatelka v rizote mala kosti!!! a ta osluha no.. nedal som im ani sprepitne!!! a este kuchári chodili von fajcit a to najdolezitejsie casnik ktory nas obsluhoval fajcil za pultom,pult sa nachadzal v nefajciarskej zone a je to tam urobene tak ze za pultom je hned aj kuchyna a nieje oddelena ani dverami alebo zavesom,proste vidi sa aj do kuchyne co jak robia no a tam ten posuk casnik fajcil!!to rovno fajcil v kuchyni pri priprave jedla!! tak sa chcem spytat ci sa da voci tomuto nejak ubranit,ze keby som sa postavil a isiel prec z dovodu ze jedlo nevedia vcas urobit (niekde som pocul ze jedlo ma byt hotove do 20 min ak to nieje nejaka specialita alebo vas vopred neupozornia ze prave to jedlo co ste si vybrali bude trvat dlhsie), alebo z toho ze tam doslova ten casnik fajci! ci mozem v tom pripade len tak odist,zrusit objednavku a nezaplatit, a zaplatim len to obcerstvenie co mi zatial priniesli (preso a zeleny caj) alebo ako je to??? vie mi v tom niekto poradit???? vopred vdaka!

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 26, 2007 4:44 pm

TGala ti urcite poradi, tipnem :ho:
Je na taketo expert...

(a to myslim vazne v realnom slova zmysle)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 5:11 pm

I Donaifel je odbornik na slovo vzaty :mrk
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vulkan99 » Pia Jan 26, 2007 5:13 pm

Tiey som zvedavi ako to je. A kde to bolo? Ved im sprav zlu reklamu ked si to koledovali? Inac ja mam tiey kopec takychto zazitkov :(
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 5:32 pm

vulkan99 píše:Tiey som zvedavi ako to je. A kde to bolo? Ved im sprav zlu reklamu ked si to koledovali? Inac ja mam tiey kopec takychto zazitkov :(


ved prave ze mam s nimi dorbu skusenost len teraz,bola tam druha obsluha aj kuchar takze.. predtym nebvol ziadny problem. bolo to v Trnave v restauracii Marco, je to pekna a dobra,teda az na tento pripad.Som ozaj zvedavy ci mi to niekto vysvetli lebo som mal vazne 100chuti ist odtial prec len neviem ci by som mal zaplatit za to alebo nie alebo len za to obcerstvenie alebo..no neiem.. uvdime.. tak "experti" hlaste sa :pray

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod tgala » Pia Jan 26, 2007 6:46 pm

Posli staznost na SOI plus staznost na hygienikov. Oni to preveria a ked zistia nedostatky, tak dostanu mastnu pokutu. A plus sa treba tomu podniku oblukom vyhybat. Ked nebudu zakaznici, nebude business.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 6:56 pm

tgala píše:Posli staznost na SOI plus staznost na hygienikov. Oni to preveria a ked zistia nedostatky, tak dostanu mastnu pokutu. A plus sa treba tomu podniku oblukom vyhybat. Ked nebudu zakaznici, nebude business.


hej,lenze to bolo v nom prvykrat takato zlaskusenost ako som spominal. ale aj do buducna nahodou v nejakej inej restauracii keby som bol a stalo by sa nieco podobneho,tak na co mam pravo a aku mam povinnost co sa tyka toho zaplatenia?a aj toho cakania co sa tyka na jedlo.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod tgala » Pia Jan 26, 2007 7:23 pm

Nuz to je tazke. Ak napriklad si objednas a po pol hodne jedlo este nieje, pokial ti ho neprinesu podla mna nemas povinnost ho zaplatit. Ziadne limity ani normy za ako dlho ti maju jedlo priniest podla mna neexistuju. Tam ide len o to, co ti povie casnik. Mne keby povedal, ze to bude za 30 minut a prejde 45 a nic, tak odidem. Branit sa na mieste da len tak, ze si pokecas s majitelom alebo prevadzkarom. Tohto sa netreba bat, ak je majitel slusny bude len rad, ze si mu nieco take povedal. Prevadzkar detto. A co sa tyka tvojich palaciniek, ja by som im ich vratil a povedal ze sa nemusia unuvat mi doniest dalsie. samozrejme nezaplatil by som ich.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pia Jan 26, 2007 7:27 pm

tgala píše:Nuz to je tazke. Ak napriklad si objednas a po pol hodne jedlo este nieje, pokial ti ho neprinesu podla mna nemas povinnost ho zaplatit. Ziadne limity ani normy za ako dlho ti maju jedlo priniest podla mna neexistuju. Tam ide len o to, co ti povie casnik. Mne keby povedal, ze to bude za 30 minut a prejde 45 a nic, tak odidem. Branit sa na mieste da len tak, ze si pokecas s majitelom alebo prevadzkarom. Tohto sa netreba bat, ak je majitel slusny bude len rad, ze si mu nieco take povedal. Prevadzkar detto. A co sa tyka tvojich palaciniek, ja by som im ich vratil a povedal ze sa nemusia unuvat mi doniest dalsie. samozrejme nezaplatil by som ich.
Jen tak na okraj a co když je tím prevadzkárom Donaifel? V jeho pizzerii jsem se tak výborně najedli, že jsme plná bříška měli s Kawou ještě v Brně :liz: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 26, 2007 7:29 pm

By som sa stazoval :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:30 pm

Maco222 píše:By som sa stazoval :)

ze je nemate plne jeste ted :neane :lol
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pia Jan 26, 2007 7:30 pm

Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:31 pm

Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 7:32 pm

takze vzdy sa radsej dopredu opytam kolko im to bude trvat a potom sa podla toho zariadim... a s tymi palacinkami ano,mas pravdu to som mal urobit,no co uz.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Black » Pia Jan 26, 2007 7:33 pm

bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron