Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

obsluha v restauracii

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:34 pm

Black píše:
bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .

me nadaval do krpatych :oops :(
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 26, 2007 7:37 pm

Tak norma na to naozaj neexistuje za kolko by si mal mat jedlo na stole. U nas ked je vela roboty maju casnici prikaz zakaznika vopred upozornit ze bude cakat 40 min. a pod. Co sa tyka toho ci si mozes objednat a odist tak je to tak, ze mozes kludne odist.Samozrejme co si vypil alebo zjedol musis zaplatit...
Ja by som to osobne neriesil hned ako pise Tgala so SOI. To je zbytocne prehnane. Mozno tam ma ten majitel novych ludi a bohuzial ono chvilu trva kym ich okuknes ako robia... Vsetci sme len ludia. Tym nenarazam na obsluhu ( ta si mala svoju pracu spravit poriadne) ale hovorim o tom majitelovi, pretoze sa neda hned zamestnat super duper casnik... Na to aby si zamestnal niekoho schopneho, tak ich musis zopar vyskusat, potom vykopnut atd. atd. A kym nemas nahradu nemozes hned toho idiota vykopnut...
Takze to skor ries pohovorom s majitelom alebo veducim aby vedel koho tam zamestnava a on uz si to vyriesi.Ak je fer, tak ti da bud zlavu alebo na ucet podniku alebo ti spraviu druhe jedlo pod jeho dohladom....
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pia Jan 26, 2007 7:37 pm

bibop píše:
Black píše:
bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .

me nadaval do krpatych :oops :(
Sprosťák jeden :neane , tak mu příště ukážeme zač je toho loket , prckovi jednomu :jamaica :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 26, 2007 7:39 pm

bibop píše:
Black píše:
bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .

me nadaval do krpatych :oops :(
sak aj si krpata 8-) Ale mas pekny zadoček :o)
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:41 pm

Donaifel píše:
bibop píše:
Black píše:
bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .

me nadaval do krpatych :oops :(
sak aj si krpata 8-) Ale mas pekny zadoček :o)
ty caaaaavo :spik2 :koule ... :shock kdes ho videl? :oops :skler to nebyl muj :neane
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 7:41 pm

Donaifel píše:Tak norma na to naozaj neexistuje za kolko by si mal mat jedlo na stole. U nas ked je vela roboty maju casnici prikaz zakaznika vopred upozornit ze bude cakat 40 min. a pod. Co sa tyka toho ci si mozes objednat a odist tak je to tak, ze mozes kludne odist.Samozrejme co si vypil alebo zjedol musis zaplatit...
Ja by som to osobne neriesil hned ako pise Tgala so SOI. To je zbytocne prehnane. Mozno tam ma ten majitel novych ludi a bohuzial ono chvilu trva kym ich okuknes ako robia... Vsetci sme len ludia. Tym nenarazam na obsluhu ( ta si mala svoju pracu spravit poriadne) ale hovorim o tom majitelovi, pretoze sa neda hned zamestnat super duper casnik... Na to aby si zamestnal niekoho schopneho, tak ich musis zopar vyskusat, potom vykopnut atd. atd. A kym nemas nahradu nemozes hned toho idiota vykopnut...
Takze to skor ries pohovorom s majitelom alebo veducim aby vedel koho tam zamestnava a on uz si to vyriesi.Ak je fer, tak ti da bud zlavu alebo na ucet podniku alebo ti spraviu druhe jedlo pod jeho dohladom....


presne take som si aj myslel lebo doterazked som chodil tak tam bola jedna a ta ista obsluha a kuchar a vsetko v poriadku,spokojnost aj pri zaplnenej restauracii.týchto som videl poprvy krat a hned takto... asi druha a zla smena tam bola (preto asi aj ta prazdna restauracia). a to fajcenie,to ma najviac nastvalo asi,estektomu ked ja som nefajciar tak je to dvojnasobne neprijemne...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:42 pm

nozna mel fakt novy lidi... a znas to, kdyz to neni tvoje, tak na to vetsinou s.e.r.e.s. :(
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 7:44 pm

bibop píše:nozna mel fakt novy lidi... a znas to, kdyz to neni tvoje, tak na to vetsinou s.e.r.e.s. :(


ved to len ja davam na zaklade toho jak som spokojny s obsluhou aj sprepitne takze prichadzaju aj oni o peniaze,a niesom sam kto to tak robi :lol
a co to kto to tu ma pekny zadocek?? :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:45 pm

misko42 píše:
bibop píše:nozna mel fakt novy lidi... a znas to, kdyz to neni tvoje, tak na to vetsinou s.e.r.e.s. :(


ved to len ja davam na zaklade toho jak som spokojny s obsluhou aj sprepitne takze prichadzaju aj oni o peniaze,a niesom sam kto to tak robi :lol
a co to kto to tu ma pekny zadocek?? :lol

Donaifel :mrk :twisted
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 26, 2007 7:45 pm

bibop píše:
Donaifel píše:
bibop píše:
Black píše:
bibop píše:
Black píše:
Maco222 píše:By som sa stazoval :)
Když ten prevádzkar má skoro dva metry a ruce jako lopaty :koule , tak to raději nezkoušet :neane , tolik špenátu jsem ještě totiž nesnědla :lol .
ja bych mu klidne i ty 2 tipla :mrk
Nevím to si ho Katka musí změřit, ale tady někde tvrdil , že jenom 1.98 prcek jeden :spik2 .

me nadaval do krpatych :oops :(
sak aj si krpata 8-) Ale mas pekny zadoček :o)
ty caaaaavo :spik2 :koule ... :shock kdes ho videl? :oops :skler to nebyl muj :neane
Som si pomerne isty, ze to bol tvoj :mrk
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 26, 2007 7:46 pm

misko42 píše:
bibop píše:nozna mel fakt novy lidi... a znas to, kdyz to neni tvoje, tak na to vetsinou s.e.r.e.s. :(


ved to len ja davam na zaklade toho jak som spokojny s obsluhou aj sprepitne takze prichadzaju aj oni o peniaze,a niesom sam kto to tak robi :lol
a co to kto to tu ma pekny zadocek?? :lol
No ty urcite nie :hope
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Pia Jan 26, 2007 7:46 pm

bibop píše:Donaifel :mrk :twisted


:ritier ha no.. neviem, ja som to pochopil ze ty :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:48 pm

ze si toho nejsem vedoma :ritier joooo ty myslis tenhle vid? :femaleconspiracy
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 26, 2007 7:50 pm

bibop píše:ze si toho nejsem vedoma :ritier joooo ty myslis tenhle vid? :femaleconspiracy
Myslim ten tvoj co som dnes videl v tych peknych riflach.... :spik2
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Pia Jan 26, 2007 7:52 pm

.. tak to sem zcela urcite nebyla vubec ja :skler :neane :jamaica
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť