Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA Auto

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Ake mate skusenosti s AAA Auto

Hlasovanie končí za Štv Jan 25, 2007 8:21 pm

Ziadne
12
41%
Dobre
2
7%
Zle
6
21%
Neutralne
4
14%
Na zaklade tohto clanku tam asi tak skoro nepojdem
3
10%
Z recesie si to pojdem vyskusat
2
7%
 
Celkom hlasov : 29

AAA Auto

Poslaťod relo » Sob Jan 20, 2007 8:21 pm

Caute.

Ako viete, predavam teraz svoje auto, resp. vymienam, tak som si povedal, ze skusim vykup v AAA Auto. Najprv som tam samozrejme zavolal, aby som nechodil zbytocne, ked mi rovno do telefonu povie nejaku uhodenu sumu. Zenskej na telefone som nadiktoval uplne vsetko o aute, kazdu chybicku. Asi za 10 minut volala s5, ze cena, za ktoru mozu auto vykupit je 120-150 tisic, podla stavu, ked ho uvidia. Tak som si povedal, ze to nie je takze zle a skocim tam. Po prichode som sa musel vnutit nejakemu "manazerovi", ako sa tam ty traposkovia nazyvaju, aby mi to auto ohodnotil. Samozrejme som zenskej na telefone oznamil, kedy pridem, vsetko som nadiktoval, povedala, ze mozem prist, ze vykupujuci budu mat prichystane podklady. Samozrejme sa nestalo a musel som vsetko diktovat opat. Po obkecavackach sa islo na testovaciu jazdu, kde "manazerko" auto vytacal, skusal. Samozrejme zacal v aute trepat, ake vselijake auta uz vytunil, doviezol rozobral a podobne. Po navrate povedal, ze mam chvilu pockat, ze sa poradi a pride mi povedat. Po 30 minutach mrznutia som sa mu musel opat vnutit, aby ma informoval co a ako. Ked z jeho ust vysla suma 50 000,- mal som pocit, ze dostanem infarkt. Nato nastala plodna detaba o neexistujuchich chybach auta, jeho vyhovoriek a podobne. Z jeho prejavu som mal pocit, ze za tych 30 minut si akurat zjedol veceru a nie, ze sa radil. Poziadal som ho, aby mi zavolal sefa, ze sa chcem strazovat za vysse hodinu stania na zime, spaleny benzin, neprofesionalny pristup a vymyslenu sumu. Vratil sa okamzite, ze sef nema cas. SEF NEMA CAS NA ZAKAZNIKA. OK. Opytal som sa, ked sa mozem stazovat, povedal na recepcii. Mladenec na recepcii zacal smiat, ked som mu povedal, co sa mi stalo a ze chcem podat staznost. Dostal vyplach a za par minutiek sa vratil, ze tam nemaju "hlavneho manazera" a ze sa mozem stazovat iba priamo u cloveka, ktory mi auto vykupoval. Dost vtipne, ked by som za nim prisiel a povedal "Stazujem sa na Vas". Tak som dostal odporucene, nech zavolam v pondelok, ze tam bude sef. Tak uvidime.

Verim, ze dotycneho tak skoro nestretnem, nechce sa mi behat po doktorch s opuchnutym zapastim :spik2

Chcem sa poradit. Da sa s tym nieco robit?

Tato vec spojena s aroganciu ludi ma dohanala k tomu, ze pisem asi svoj najdlhsi prispevok na akomkolvek fore a som odhodlany dotiahut tuto vec dokonca.

Sorry za dlhy text, no potreboval som sa vykecat.

Dakujem.
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 20, 2007 8:25 pm

No, mne aspon do telefonu onehda povedali, ze mi za GDcko daju 15.000 Sk, takze som si aspon tu cestu tam usetril...

Drzim ti palce, chod do toho..
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Sob Jan 20, 2007 8:26 pm

Strepat do krvi, ftaka jedneho!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Sob Jan 20, 2007 8:30 pm

Vsetko sedi..su to dementi..len nerozumiem co chces akoze dotiahnut..akakolvek dalsia energia ,cas, namaha, hocico z tvojej strany na tuto zalezitost je uplne zbytocna..zabudni na nich .vyhod to z hlavy..zrob si vecer prijemny a nikdy viac AAA...dementi vzdy boli, su a budu a bojovat proti tomu je ako boj s veternymi mlynmi. :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Jan 20, 2007 8:49 pm

My jsme si jeli do áček kupovat dvě auta (pobočka Ústí nad Labem) a naštěstí sme si od tama žádný auto neodvezli... Auta jsou v žalostném stavu, mají přetočené tachometry, servisky jsou neúplné a prodavači mají minimální odborné znalosti. Jeden z nich mi tvrdil, že auto prochází prohlídkou, která čítá 25 bodů. Na můj přímý dotaz nedokázal vyjmenovat ani jeden!!!! A měli by se tam naučit aspoň všichni lhát stejně. Poněvadž když sme měli jedno auto zamluvený a druhej den sme tam přijeli, tak nám jedním člověkem bylo sděleno, že auto vrátili původnímu majiteli, druhý zas tvrdil že auto jeden ze zaměstnanců při převozu nabořil a třetí pro změnu tvrdil, že auto prodali :twisted :twisted Fakt mazec, a to je jen zlomek toho všeho co bych sem o ačkách dokázal napsat, dalo by to za celou www stránku. Proto jsem hlasoval pro "Zle" :) 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod relo » Sob Jan 20, 2007 8:51 pm

Kris píše:Vsetko sedi..su to dementi..len nerozumiem co chces akoze dotiahnut..akakolvek dalsia energia ,cas, namaha, hocico z tvojej strany na tuto zalezitost je uplne zbytocna..zabudni na nich .vyhod to z hlavy..zrob si vecer prijemny a nikdy viac AAA...dementi vzdy boli, su a budu a bojovat proti tomu je ako boj s veternymi mlynmi. :ha:


Viem, ze to asi moc vyznam nema, ale budem to brat ako taku cinnost, ktoru budem riesit popri ostatnom, samozrejme chapem, ze moc s tym nenarobim, ale chcem aspon zistit, co sa da a co nie. Pre buducnost.
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod milan » Sob Jan 20, 2007 8:54 pm

vyser sa na to. nema to cenu, len ti pokazia dalsi den. mozno si to chcel raz skusit, alebo si podlahol reklame, v ktorej nejaky dementny hokejista s nadsenim trepe picoviny. je vizitkou kazdej krajiny, kde tomuto obdobne zlodejske podnikatelske subjekty vobec mozu existovat a profitovat. ich styl komunikacie hovori za vsetko.
Viem kde byva Jezisko.
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod relo » Sob Jan 20, 2007 8:59 pm

milan píše:vyser sa na to. nema to cenu, len ti pokazia dalsi den. mozno si to chcel raz skusit, alebo si podlahol reklame, v ktorej nejaky dementny hokejista s nadsenim trepe picoviny. je vizitkou kazdej krajiny, kde tomuto obdobne zlodejske podnikatelske subjekty vobec mozu existovat a profitovat. ich styl komunikacie hovori za vsetko.




Ahoj Milanko :)

viem, ze to nema cenu, len som taky plny adrenalinu a odusevnenia, poznas to.
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 20, 2007 9:06 pm

Inac Ciger ma tou reklamou v radiach dost sklamal. Tam nadsene vola jak dement ze AAA Autoooo, ze si tam kupil auto, no chcel by som ho vidiet...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tomasicek » Sob Jan 20, 2007 9:12 pm

Relo lutujem ze co sa ti stalo ale taketo situacie a pristup ludi aj mna vie velmi vytocit. Zvolil by som presne taky isty postup ako ty....a ked by som nepochodil tak urcite by nasledovali oficialne staznosti mailom pripadne postou a telefonom.....

BTW preco predavas/menis auto? Uz sa citim trapne...Nico predava, Ty predavas.....kua to mam aj ja predat :(

Radej si zaplat inzeraty v avize na www stranke a aj v tlacenej verzii. Ja som si auto nasiel takto... a cenu tvojho davam tak okolo tych 120 000 :) no teda ked si spravil tu kapotu tak viacej heh
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod whitex » Sob Jan 20, 2007 10:52 pm

To je klasika, když jsme koupili před pár lety GE za 145k CZK, tak jsme asi týden na to jeli do AAA Ostrava za kolik ho vykoupí(jen tak z prdele)... Napřed že 120 - 140k CZK... Zkusebni jizdu po nas nechtel, jen sel dovnitr k PC a za 15min se vratil a rekl, ze max. 80k dle zkusebni jizdy, tak jsme mu slusne podekovali a do ted nam spolehlive slouzi :wink
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Joseph » Sob Jan 20, 2007 11:22 pm

Je to svinstvo, ja som podobnych ale v mensom meradle zazil viacero v poslednej dobe. :(

Ale ak by si ju chcel predat predsa len za 50.000 tak zaujemcov by bolo viacero :P
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Donaifel » Sob Jan 20, 2007 11:34 pm

Ja som kupil Xedosa v Ačku...
Ale boli to uz aj vtedy dementi. Pisat o tom este viac viet je zbytocne.
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vlado.ba » Ned Jan 21, 2007 1:04 am

Daj si ho aj s fotkami na http://www.autovia.sk alebo http://www.autobazar.eu/sk/ ...to prve je istotne zadarmo...do AAA a Darexu chodia predavat iba majitelia aut v zufalej fin.situacii...asi ta povazoval za jedneho z nich...ved vies "biznis je biznis".
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 21, 2007 1:26 am

Ja som predal onehda Skodu 105 po 2.5 roku pouzivania za 20.000 Sk. Nakupna cena pred dvoma rokmi bola 12.000...

Ako?

Dal som inzerat do Aviza tusim a HLAVNE, umiestnil na web par peknych fotiek, myslim ze boli 3 (linka na ministranku bola v tom avize, aj na inom serveri este )... Takmer VZDY sa najde niekto, kupec... ak je cena nie velmi extremne premrstena... cakal som asi pol roka kym som sa vobec rozhybal dat inzerat... dal som a nic... a az ked som dodal foto, tak do dvoch tyzdnov bolo predane, hned prvemu co sa ozval...

Takze ano, dobre foto predavaju, teda minimalne pritahuju kupca... Problem tamtych serverov je, ze tie fotky strasne zdegraduju na velmi male... Odporucam prelinkovat na galeriu tu na MK...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť