Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA Auto

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Ake mate skusenosti s AAA Auto

Hlasovanie končí za Štv Jan 25, 2007 8:21 pm

Ziadne
12
41%
Dobre
2
7%
Zle
6
21%
Neutralne
4
14%
Na zaklade tohto clanku tam asi tak skoro nepojdem
3
10%
Z recesie si to pojdem vyskusat
2
7%
 
Celkom hlasov : 29

Re: AAA Auto

Poslaťod Sedvo » Str Apr 15, 2015 9:12 am

KLOKAN píše:kupili sme tam alfu 156 motor 2,4 jtd 170000km a po cca dvoch tyzdnoch odisli ojnicne loziska tie sa vymenili
dal som tam druhe a po mesiaci to iste
a to ze auto v super stave po dochodcovy je kazdemu jasne ze bolo
takze odomna uz nikdy eeeauto


Řekl bych, že kombinace Alfa Romeo 156 a 2,4JTD je špatná kombinace. Extrémně těžký motor na přední nápravě, takže podvozek trpí jak čert (tam se mění ramena jak na běžícím pásu) a to že na budíkách svítilo 170000 km, tak sám tomu nemůžeš věřit. A pokud ano, tak jste byli hodně naivní. To auto jako nové bylo extrémně drahé, to si koupí jenom Ital (čech či slovák jako nové to nekoupí) a ty auta musí jezdit a to znamená, že budou mít KM a to znamená, že pokud si to člověk neprověří, tak pak špatně koupí bohužel.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod janko3 » Sob Máj 09, 2015 10:16 pm

Co sa tu vzrusujete? :D Niekto tu uz povedal, ze kupovat auto nie je ako kupovat rozky v tescu. Kazdy kto predava chce predat co najlepsie. Kupoval som mazdu 2 z AAA auto isiel som s technikom/kamosom ktory mi na to pozrel a ubezpecil ma ze je to ok. Zjednavali sme samozrejme islo to tazko ale nakoniec sa nam podarilo dat aspon dve stovky dole co je pre mna vela tazke som spokojny. Navyse auto jazdi tri roky od kupi a uplne v pohode ziaden problem. Bud to dobre hrali alebo sa nas tam fakt nikto nesnazil odrbat :lol
janko3
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Máj 09, 2015 10:01 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod lukasbritzz » Uto Máj 12, 2015 10:46 am

:D Všetko vybavia, prepis, rýchly presun peňazí... Autobazár ma ešte nesklamal ale som maximálne opatrný pri výbere, vždy vás chcú všade oklamať :/
lukasbritzz
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Apr 29, 2015 1:11 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod jurco » Pia Máj 15, 2015 10:05 pm

čokoľvek človek kupuje, vždy by sa mal poriadne poradiť s niekým, komu verí a zvážiť možnosti. Nevravím, že by mal špekulovať, ale byť pri výbere racionálny, zvážiť jeho rozpočet a potreby a adekvátne sa postaviť k situácii. Nemusíte byť FBI, ale stačí byť rozumný a neoklame vás ani autobazár a ani teta v mäsiarni :) že má niekto jednu zlú skúsenosť ešte neznamená, že vždy a všetko zlé
jurco
Čitateľ
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Máj 15, 2015 9:59 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lukasbritzz » Uto Máj 19, 2015 5:33 pm

Všade to je tak aj tak, treba byť opatrný... Preca len jazdenky sú lacnejšie ako nové a kšeftí sa s tým kadejak, ja na jazdenky nedam dopustiť
lukasbritzz
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Apr 29, 2015 1:11 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod janko3 » Str Máj 20, 2015 11:50 pm

zase nie je jazdenka ako jazdenka lebo keď vidím, ako sa niektorí ľudia správajú k autám, tak to by som nebral ani za nič.. ale aj na nové auto môžeš naraziť chybné a tiež vieš nájsť v bazáre super auto po dobrom majiteľovi.. treba len hľadať
janko3
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Máj 09, 2015 10:01 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť