Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

lietajuce kvetinace ;-(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Bootleg » Pia Jan 19, 2007 10:49 pm

Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod yano » Sob Jan 20, 2007 1:28 pm

OK, prave som dosiel z Piestan, mam zadne sklo aj plast horny, thx to Enzo.
V pondelok to ide do servisu (thx za kontakt Karol), tak snad v pondelok poobede budem mat aspon tuto cast za sebou.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Enzo » Sob Jan 20, 2007 1:30 pm

maros píše:
Enzo píše:Za malo. Ked budes nieco z toho este potrebovat, daj vediet.


možem aj ja ťa otrvovať?? máš vtej buchnutej páčky??? ... tie pod volantom.. :koule


Mam. Neotravujes. :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Enzo » Sob Jan 20, 2007 1:31 pm

yano píše:OK, prave som dosiel z Piestan, mam zadne sklo aj plast horny, thx to Enzo.
V pondelok to ide do servisu (thx za kontakt Karol), tak snad v pondelok poobede budem mat aspon tuto cast za sebou.


Nz
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod maros » Sob Jan 20, 2007 6:24 pm

Enzo píše:
maros píše:
Enzo píše:Za malo. Ked budes nieco z toho este potrebovat, daj vediet.


možem aj ja ťa otrvovať?? máš vtej buchnutej páčky??? ... tie pod volantom.. :koule


Mam. Neotravujes. :lol


polal som Ti SS :mrk
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Sob Jan 20, 2007 6:35 pm

TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...
by ta vysmiali :) to by ma zaujimalo ako by si im to dokazal :koule
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 20, 2007 7:39 pm

Zoran píše:
TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...
by ta vysmiali :) to by ma zaujimalo ako by si im to dokazal :koule


Jasne, Zoran, vsimol som si ze si taky pasivny pacifista, no nijako, vysral by som sa teda na to a zacvakal to z vlastneho, ved ani pokusit sa netreba, naco... To fakt ku vsetkemu takto pasivne pristupujes, alebo to tu len tak prezentujes? Nic v zlom... :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Sob Jan 20, 2007 8:14 pm

zistil som, koho kvetinace to boli. maju nejaku zakladnu bytovu poistku v alianze, maju tam aj poistenie ked oni sposobia skodu, v pondelok tam volam a zistujem, su si vedomi zavinenia, leby mi aspon tretinu zaplatili tak potesi....
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Bootleg » Sob Jan 20, 2007 8:15 pm

yano píše:zistil som, koho kvetinace to boli. maju nejaku zakladnu bytovu poistku v alianze, maju tam aj poistenie ked oni sposobia skodu, v pondelok tam volam a zistujem, su si vedomi zavinenia, leby mi aspon tretinu zaplatili tak potesi....


Super!! :tlesk:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 20, 2007 8:26 pm

yano píše:zistil som, koho kvetinace to boli. maju nejaku zakladnu bytovu poistku v alianze, maju tam aj poistenie ked oni sposobia skodu, v pondelok tam volam a zistujem, su si vedomi zavinenia, leby mi aspon tretinu zaplatili tak potesi....


A to si naco zistoval? Sak aj tak im to nedokazes... Skoda casu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod relo » Sob Jan 20, 2007 9:01 pm

drzim palec :mrk
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod pete » Sob Jan 20, 2007 10:14 pm

Zoran píše:
TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...
by ta vysmiali :) to by ma zaujimalo ako by si im to dokazal :koule

urcite tam maju ako vsade "dobrych" susedov, ktori by urcite v tejto veci posluzili ...
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Zoran » Ned Jan 21, 2007 12:42 am

TomAnt píše:
yano píše:zistil som, koho kvetinace to boli. maju nejaku zakladnu bytovu poistku v alianze, maju tam aj poistenie ked oni sposobia skodu, v pondelok tam volam a zistujem, su si vedomi zavinenia, leby mi aspon tretinu zaplatili tak potesi....


A to si naco zistoval? Sak aj tak im to nedokazes... Skoda casu...
som velmi zvedavy ci to skoda casu nebude, nechajme sa prekvapit... :mrk zeby kvetinac mal ako vybavenie resp. sucast bytu /co samo o sebe je smiesne/ hmotnu zodpovednost v poistke si teda nemyslim... :lol :koule
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 21, 2007 12:53 am

Dolezita je tam ta cast, ze susedia su si vedomi a suhlasili s takym riesenim situacie... Co musi poistovna brat do uvahy...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Ned Jan 21, 2007 1:03 am

TomAnt píše:Dolezita je tam ta cast, ze susedia su si vedomi a suhlasili s takym riesenim situacie... Co musi poistovna brat do uvahy...
ked to nepatri do poistky tak sa likvidator len zasmeje a bude mat co na firemnych vecierkoch rozpravat...Mozu to aj odprisahat ze to sposobili oni... myslim si ze na 99percent to tak aj bude, aj ked mi je Yana luto...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron