Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

lietajuce kvetinace ;-(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

lietajuce kvetinace ;-(

Poslaťod yano » Pia Jan 19, 2007 4:15 am

hmmm tak mi prave pristali na aute asi tri kvetinace od nejakeho milovaneho suseda, ktory ich pred burkou vynikajuco pripevnil.

predbezne skody co som zistil: zadne okno komplet v ... rozbite, strecha preliacena, bocna lista preliacena na viac miestach, kapota preliacena, jedny dvere zboku preliacene, vsetko z ulomkov nejakeho kameninoveho kvetinaca, takze take male hlboke diery az na plech :-(

taky fajny siroky plastovy sa zas postaral o to zadne okno, odniesol si to aj ten horny plas kde je ostrekovac - komplet prasknuty.

zacalo liat tak som lepil sacky na smeti miesto zadneho okna a vynasal vsetko cenne z auta.

tymto dakujem milym susedom... auto asi moze ist cele do laku, ked zratam cenu lakovania tolkych casti mam to asi jak za cele auto.

nooo dobru noc no, take veci sa stavaju. (ale preco mne?)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Kris » Pia Jan 19, 2007 5:05 am

yano píše:hmmm tak mi prave pristali na aute asi tri kvetinace od nejakeho milovaneho suseda, ktory ich pred burkou vynikajuco pripevnil.

predbezne skody co som zistil: zadne okno komplet v ... rozbite, strecha preliacena, bocna lista preliacena na viac miestach, kapota preliacena, jedny dvere zboku preliacene, vsetko z ulomkov nejakeho kameninoveho kvetinaca, takze take male hlboke diery az na plech :-(

taky fajny siroky plastovy sa zas postaral o to zadne okno, odniesol si to aj ten horny plas kde je ostrekovac - komplet prasknuty.

zacalo liat tak som lepil sacky na smeti miesto zadneho okna a vynasal vsetko cenne z auta.

tymto dakujem milym susedom... auto asi moze ist cele do laku, ked zratam cenu lakovania tolkych casti mam to asi jak za cele auto.

nooo dobru noc no, take veci sa stavaju. (ale preco mne?)


:???
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod yano » Pia Jan 19, 2007 5:34 am

Kris píše:
yano píše:hmmm tak mi prave pristali na aute asi tri kvetinace od nejakeho milovaneho suseda, ktory ich pred burkou vynikajuco pripevnil.

predbezne skody co som zistil: zadne okno komplet v ... rozbite, strecha preliacena, bocna lista preliacena na viac miestach, kapota preliacena, jedny dvere zboku preliacene, vsetko z ulomkov nejakeho kameninoveho kvetinaca, takze take male hlboke diery az na plech :-(

taky fajny siroky plastovy sa zas postaral o to zadne okno, odniesol si to aj ten horny plas kde je ostrekovac - komplet prasknuty.

zacalo liat tak som lepil sacky na smeti miesto zadneho okna a vynasal vsetko cenne z auta.

tymto dakujem milym susedom... auto asi moze ist cele do laku, ked zratam cenu lakovania tolkych casti mam to asi jak za cele auto.

nooo dobru noc no, take veci sa stavaju. (ale preco mne?)


:???


:-x :-x :neutral
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 19, 2007 8:37 am

4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod tomasicek » Pia Jan 19, 2007 9:25 am

TAK TO JE TEDA ZLY SEN, A O TO HORSI ZE JE TO 150 KONIKOVA EFKA...... :cry

Ja som mal tiez taku nocnu moru ked som sa o jednej rano zobudil na brutalny vietor, dazd a blesky tak som nemohol zaspat lebo som myslel ako moja kraska trpi na dazdi a vetri....som sa skor bal ze na nu spadne nejaky strom ako som to tu uz raz videl....

Poprosim o fotografie aby sme mohli zdielat s tebou tu bolest :brek


PS: Mas to poistene? No mna by trafilo kedze nemam havarijnu :(
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 19, 2007 9:30 am

Juuuuj, to mi je luto... Ja som tiez v noci z okna kontroloval Xedosa... Uz 2 tyzdne stoji chudak na jednom mieste a prave na taketo fukoty nie moc vhodnom...
Poistka asi nic co? Sakra...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gretka » Pia Jan 19, 2007 9:47 am

14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Berry » Pia Jan 19, 2007 10:06 am

Upřímnou soustrast!
Zajímalo by mne, zda lze tento typ škody pokrýt pojistkou "proti živlům". Kdyby spadl na auto strom nebo dopravní značka vlivem vichřice, spadá událost do kategorie "živelná pohroma", ale květináče spadlé de facto díky blbosti souseda, který při vichřici nechá květináče za oknem...???
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 19, 2007 10:15 am

Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Jan 19, 2007 10:25 am

Úprimnú sústrasť! :cry :cry
Mna by asi jeblo! Ešte štastie, že mám garáž ... :???
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod misko42 » Pia Jan 19, 2007 10:34 am

TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...


presne toto ma hned napadlo, ze ci neni za to zodpovedny ten majitel kvetinacov... kedze tym ohrozil auta ktore su na parkovisku... :hope

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod majki » Pia Jan 19, 2007 10:42 am

Pripajam sa ke kondolnecijam :cry
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 19, 2007 10:45 am

misko42 píše:
TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...


presne toto ma hned napadlo, ze ci neni za to zodpovedny ten majitel kvetinacov... kedze tym ohrozil auta ktore su na parkovisku... :hope


Keby len auta, ale de facto aj ludi...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Pia Jan 19, 2007 10:53 am

TomAnt píše:Keby len auta, ale de facto aj ludi...


ano ano aj to.. tak myslim ze by platit mal ten majitel kvetinaca... v takoto pripade by bolo mat dobre zaplatene DAS a myslim ze by to vyriesili

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Bootleg » Pia Jan 19, 2007 11:32 am

Mam cele piate dvere na F-ku, mrknem, ci aj so sklom..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť