Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Brno a globus

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Brno a globus

Poslaťod bory » Uto Jan 16, 2007 9:07 am

11.1.2007 v 9:00 jsem byl v Brně a nějak jsem to u globusu odřel.Myslím samozřejmě mercedesa.Mazdička se válela doma.Ale zase mohu říci,že máte v Brně skvělé policajty.Výborně jsem si s nimi popovídal a nakonec jsem je ještě ukecal z 2000Kč na 500Kč pokutu.Ten jeřáb se prostě neuhnul a když jsme se přetlačovali,tak vyhrál :lol .Ale to nic,trochu kytu a jede to dál.Horší jsou ty cesty po Brně,to je mazec :shock .Myslel jsem si,že jih Čech je na tom hodně špatně,ale podle toho ,co jsem viděl v Brně,tak jsme lepší průměr :mrk .
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod misko42 » Uto Jan 16, 2007 9:14 am

s tými cestami je to ozaj asi vsade take zle... kamaratov otec ma merceds ML a chodieva casto do zahranicia a tiez hovoril ze je to hruuuza a tak si kupil pasata na tie cesty,ze s ML je to hruuuza tiez, ale neviem ci myslel ta jazda po nich alebo to nicenie auta....

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod bory » Str Jan 17, 2007 10:36 am

Jojo,škoda auta na tyhle cesty.Já tam nebyl osobákem,ale s kamionem.Samozřejmě jsem dojel až k mostu 3,70,takže jsem si tam udělal piruetku na silnici s 18,5m dlouhým kamionem a objížděl jsem to jinudy.Ale to uje detail.Cesty jsou po Brně i kolem prostě kalamitní. :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod socoman » Sob Jan 20, 2007 11:15 pm

jazdis na trucku? asi budeme coskoro kolegovia... hehe
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod bory » Str Jan 24, 2007 9:18 pm

socoman píše:jazdis na trucku? asi budeme coskoro kolegovia... hehe


Už jsem přišel na SZ od tebe,tak jsem ti odepsal.Není to zrovna med tahle práce,ale zatím mě o baví.Až přestane,tak uvidím kam zase dál.V kanceláři mě sedět nebaví a dost mě taková práce děsí.Uvidíme časem. :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť