Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Radary

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Radary

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 3:29 pm

Tak si ještě užijte na dálnicích chvilku rychlejší jízdu, protože naše drahá policie chystá umístění pevných radarů na mýtné brány, které nejen změří rychlost projíždějících vozidel, ale spočítají i průměrnou rychlost průjezdu vozidla mezi dvěmi bránami, takž na dálnici už si to budeme jen fičet 130km za hodinu, no to bude paráda, já si budu jedit řádit na Slovensko :twisted .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod nOvYl » Ned Jan 14, 2007 4:18 pm

no jednak jim to bude jeste nejakej rok trvat, nez to rozjedou, a pak se muzes tesit na ty haky co usetris na spotrebe pri 130 :-D
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 4:22 pm

nOvYl píše:no jednak jim to bude jeste nejakej rok trvat, nez to rozjedou, a pak se muzes tesit na ty haky co usetris na spotrebe pri 130 :-D
tak dneska to říkali v radiu,že jim to posvětilo ministerstvo dopravy, kterým patří ty mýtné brány a tak to moc dlouho trvat nebude, 130 to to auto stojí a ne jede :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod nOvYl » Ned Jan 14, 2007 4:43 pm

Black píše:
nOvYl píše:no jednak jim to bude jeste nejakej rok trvat, nez to rozjedou, a pak se muzes tesit na ty haky co usetris na spotrebe pri 130 :-D
tak dneska to říkali v radiu,že jim to posvětilo ministerstvo dopravy, kterým patří ty mýtné brány a tak to moc dlouho trvat nebude, 130 to to auto stojí a ne jede :skler .


hele , ja te videl v motokare, tak tu nic nevykladej o rychlost :)
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 4:53 pm

nOvYl píše:
Black píše:
nOvYl píše:no jednak jim to bude jeste nejakej rok trvat, nez to rozjedou, a pak se muzes tesit na ty haky co usetris na spotrebe pri 130 :-D
tak dneska to říkali v radiu,že jim to posvětilo ministerstvo dopravy, kterým patří ty mýtné brány a tak to moc dlouho trvat nebude, 130 to to auto stojí a ne jede :skler .


hele , ja te videl v motokare, tak tu nic nevykladej o rychlost :)
motokára není auto a co není mazda, tak v tom rychle nejezdím, ale pánové co jsem je před Silvestrem vezla a co jsem s nimi závodila se Socomanželkou ti mohou potvrdit, že se nebojím jet rychle a i s Miškem v BB jsem nejela zrovna pomalu :oops :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Ned Jan 14, 2007 7:36 pm

Já asi v tomto případě budu jezdit řádit do Německa tam je rychlost neomezená :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 7:39 pm

323.Hans.626 píše:Já asi v tomto případě budu jezdit řádit do Německa tam je rychlost neomezená :lol :lol
8-) taky se tam vypravím a nebo to Slovensko, tam ještě nemají bodový systém a policajti tam mají pomalá auta, tam se to jezdí :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 14, 2007 7:39 pm

Black, neviem co sa furt stazujes, jazdi podla predpisov a je vybavene... A s takymi, ze budem jazdit na Slovensko, no dik, takych piratov ciest tu fakt potrebujeme, co si sem budu chodit zajazdit... Co myslis na koho pokupili tie RS4ky? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Ned Jan 14, 2007 7:45 pm

Black píše:
323.Hans.626 píše:Já asi v tomto případě budu jezdit řádit do Německa tam je rychlost neomezená :lol :lol
8-) taky se tam vypravím a nebo to Slovensko, tam ještě nemají bodový systém a policajti tam mají pomalá auta, tam se to jezdí :mrk .

No na Slovensko to mám trošku z ruky :o) :o) :lol :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 7:46 pm

TomAnt píše:Black, neviem co sa furt stazujes, jazdi podla predpisov a je vybavene... A s takymi, ze budem jazdit na Slovensko, no dik, takych piratov ciest tu fakt potrebujeme, co si sem budu chodit zajazdit... Co myslis na koho pokupili tie RS4ky? :ho:
Podle předpisů jezdím doma a k vám si holt přijedu zařádit a nestěžuj si, alespoň vám stoupne z ČR turistický ruch :twisted . I když mne chytnou, tak mi nehrozí nic víc než směšná pokuta, ale otázkou je jestli se jim to podaří, zase těch žihadel nemají tolik :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Ned Jan 14, 2007 7:50 pm

To chce Doktora, uz to zacina pripominat "naprostou stratu soudnosti." :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Ned Jan 14, 2007 7:51 pm

Kris píše:To chce Doktora, uz to zacina pripominat "naprostou stratu soudnosti." :lol
:koxo na koho :aaa ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod vlado.ba » Uto Jan 16, 2007 8:21 pm

Vychodisko je jasne...po dialnici v CR mozete jazdit na plny plyn...pred druhou branou si das na odpocivadle cigaretku a kavu+cikpauzu,alebo "cisielko" so spolujazdkynou...a tvoj vysledny cas medzi branami bude zodpovedat predpisanej rychlosti ! :lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Uto Jan 16, 2007 8:37 pm

vlado.ba píše:Vychodisko je jasne...po dialnici v CR mozete jazdit na plny plyn...pred druhou branou si das na odpocivadle cigaretku a kavu+cikpauzu,alebo "cisielko" so spolujazdkynou...a tvoj vysledny cas medzi branami bude zodpovedat predpisanej rychlosti ! :lol :lol :lol
Když ovšem budeš vědět, kde ten radar je :??? a ty brány jsou skoro všude :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Uto Jan 16, 2007 8:55 pm

Chodte si zajazdit do Moldavska. Uzijete si aj adrenalin a ked sa vratite zivi a zdravi, tak budete len radi, aj bez auta.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron