Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

roztrhnuta pneu...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

roztrhnuta pneu...

Poslaťod yano » Pia Jan 12, 2007 11:52 pm

haluz, vyberam si takto zakrutu fajnovo pod plynom a zrazu typek nejaky (abo zenska) z casti u seba z casti u mna, tak som to musel trosku strhnut viac napravo... Viac menej pohodova situacia, nic vazne nehrozilo...

Len kde tu zrazu sa mi zdaa ze volako divne mi auto ide a cudne zvuky... Vystupim a :skler fiiha, defekt... Obzriem lepsie a chyba mi kus pneumatiky, normalna fajna diera oddrapena. To by ma zaujimalo co som zobral, alebo tam musel byt nejaky uzasne tvarovany obrubnik... No tak ci tak, haluz, jazdim dost divoko ale v zivote som defekt nemal, tak teraz rovno za domenu defektisko...

Tiez bola haluz ist nazad na dojazdovej pneumatike co vyzera skor na bicykel ako na auto :koule
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Sob Jan 13, 2007 12:19 am

Já mám proto jako rezervu plnohodnotné pneu, nelíbilo by se mi dojezdové kolo.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Sob Jan 13, 2007 12:23 am

Black píše:Já mám proto jako rezervu plnohodnotné pneu, nelíbilo by se mi dojezdové kolo.


mne sa prave dojazdove paci... je lahke, zabera malo miesta a zatial som ho potreboval iba jeden jediny raz a aj to si za to mozem sam ze jazdim jak prasa :-) len ma prekvapilo ze bolo vobec dobre nafukane :-) som s takymi obavami ho odskrutkovaval...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Sob Jan 13, 2007 12:24 am

yano píše:
Black píše:Já mám proto jako rezervu plnohodnotné pneu, nelíbilo by se mi dojezdové kolo.


mne sa prave dojazdove paci... je lahke, zabera malo miesta a zatial som ho potreboval iba jeden jediny raz a aj to si za to mozem sam ze jazdim jak prasa :-) len ma prekvapilo ze bolo vobec dobre nafukane :-) som s takymi obavami ho odskrutkovaval...
to je jediná výhoda,že nezabere tolik místa, ale má i omezenou rychlost jen 80kmúhod. a to já se jen rozjíždím .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Jan 13, 2007 1:54 am

Dojezdové kolo mám pouze u 323, u 626 mám normál plnohodnotné 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod pete » Sob Jan 13, 2007 9:57 am

Black píše:
yano píše:
Black píše:Já mám proto jako rezervu plnohodnotné pneu, nelíbilo by se mi dojezdové kolo.


mne sa prave dojazdove paci... je lahke, zabera malo miesta a zatial som ho potreboval iba jeden jediny raz a aj to si za to mozem sam ze jazdim jak prasa :-) len ma prekvapilo ze bolo vobec dobre nafukane :-) som s takymi obavami ho odskrutkovaval...
to je jediná výhoda,že nezabere tolik místa, ale má i omezenou rychlost jen 80kmúhod. a to já se jen rozjíždím .

dnes mas pneuservis v kazdej dedine, tak toto je odveci ...
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod socoman » Ned Jan 14, 2007 12:26 pm

pete04 píše:dnes mas pneuservis v kazdej dedine, tak toto je odveci ...

ale v noci maju zatvorene, a ked jazdim na dlhe cesty prevazne v noci, tak to tak od veci nieje...
stalo sa mi uz, ze som isiel na dojazdovke z KE do RS. mal som stastie, ze som siel len do RS.
a nie dalej, aj ked potom ta super spotreba... :shock
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 14, 2007 12:28 pm

No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod yano » Ned Jan 14, 2007 12:35 pm

Steve píše:No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)


aj tak ked si to zratas aka je sanca ze dostanes defekt, je podla mna dojazdovka uplne dobre riesenie. ved kolko km najazdis v priemere kym nejaky defekt dostanes? a mas toho v aute menej, ta dojazdovka nie je vobec tazka a zase 80tka nie je az taka strasna rychlost ako keby si sa musel plazit 40 niekam :-) 80tkou sa dokotulas uz niekam. Len neviem ako by sa spravala ta rezerva na snehu, lebo aj na suchu ked som trochu pridal mi presmykla...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod socoman » Ned Jan 14, 2007 12:35 pm

Steve píše:No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)

nooo a opravi mi v drogerii defekt??? mozno na liberte... hehe :mrk
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 14, 2007 1:05 pm

socoman píše:
Steve píše:No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)

nooo a opravi mi v drogerii defekt??? mozno na liberte... hehe :mrk


To bol len priklad.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 14, 2007 1:06 pm

yano píše:
Steve píše:No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)


aj tak ked si to zratas aka je sanca ze dostanes defekt, je podla mna dojazdovka uplne dobre riesenie. ved kolko km najazdis v priemere kym nejaky defekt dostanes? a mas toho v aute menej, ta dojazdovka nie je vobec tazka a zase 80tka nie je az taka strasna rychlost ako keby si sa musel plazit 40 niekam :-) 80tkou sa dokotulas uz niekam. Len neviem ako by sa spravala ta rezerva na snehu, lebo aj na suchu ked som trochu pridal mi presmykla...


A co to pises mne? :o) Ja mam dojazdovku a nepindam (zatial), hehehe. Vyskusam, ci sa tam vojde polnohodnotna rezerva, lebo pri dojazdovkach su ine podlahy kufra, ked ano, tak tam hodim plnohodnotnu rezervu.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod yano » Ned Jan 14, 2007 1:25 pm

Steve píše:
yano píše:
Steve píše:No su zatvorene, ale vacsinou su v rodinnych domoch, takze staci zazvonit a vypytat pomoc. :wink My tu mame taku drogeriu, chlapik to zavrie, ale na dverach je, kde ho ludia najdu, aj tel. a ked treba, pride aj v noci. :)


aj tak ked si to zratas aka je sanca ze dostanes defekt, je podla mna dojazdovka uplne dobre riesenie. ved kolko km najazdis v priemere kym nejaky defekt dostanes? a mas toho v aute menej, ta dojazdovka nie je vobec tazka a zase 80tka nie je az taka strasna rychlost ako keby si sa musel plazit 40 niekam :-) 80tkou sa dokotulas uz niekam. Len neviem ako by sa spravala ta rezerva na snehu, lebo aj na suchu ked som trochu pridal mi presmykla...


A co to pises mne? :o) Ja mam dojazdovku a nepindam (zatial), hehehe. Vyskusam, ci sa tam vojde polnohodnotna rezerva, lebo pri dojazdovkach su ine podlahy kufra, ked ano, tak tam hodim plnohodnotnu rezervu.


sorry to malo ist pindajucim :-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 14, 2007 2:58 pm

Ja mam na Xedose plnohodnotnu rezervu a to prosim pekne na elektrone... No mam si tam dat miesto toho dojazdovku? :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Ned Jan 14, 2007 3:05 pm

TomAnt píše:Ja mam na Xedose plnohodnotnu rezervu a to prosim pekne na elektrone... No mam si tam dat miesto toho dojazdovku? :koule


hehe pjekne, uz si ju niekedy pouzil? ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť