Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

nedal mi prednost :-(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

nedal mi prednost :-(

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:19 am

ahojte,
musim sa vam postazovat...ako pekne mi zacal dnesny piatkovy vecer a Novy rok :-(
Isiel som do mesta sa zabavit, no to som este nevedel ze Tpek z BA vo felicii mi neda na krizovatke prednost a rozbije mi auto. Nastastie sa nikomu nic nestalo a to je hlavne.
Co je na tom najhorsie ze Felicia LX odisla po svojich a ja som musel na odtahovke(pri naraze sa odtrhla tyc riadenia). :twist:
Dufam ze sa to cim skor vyriesi a auto bude pojazdne....

A ake plynie z toho ponaucenie !!!!!! Nekupujte si chromovane puklice....lebo jedna sa mi rozbila, tak mam zas len tri ako original mazdacke :-D
Naposledy upravil PUMA dňa Str Jan 21, 2009 8:17 am, celkovo upravené 1
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Jan 06, 2007 12:32 am

auuuuu to je mi moc líto :cry , ať se ti Mazdička brzo uzdraví, mne oprava po autonehodě čeká až budou mít na mne v autorizovaném servisu volno :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Sob Jan 06, 2007 12:35 am

aaaa :shock tak to ta pekne potiahol. dufam ,ze to rycho vyriesis a mazda bude opat jazdit. skoda jej. aj ked ta puklica.....
frajerka ti kupi na utechu aj tak nove :mrk



inac solia u vas poctivo...
Naposledy upravil socoman dňa Sob Jan 06, 2007 12:36 am, celkovo upravené 1
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod pete » Sob Jan 06, 2007 12:35 am

mojmu svagrovi ( P306sedan ) dnes nedal prednost jeden znalec vyhlasky ( P206kupe ), strasne, co za samovrahov dnes pustaju na cesty, na 306 tak 120litros skoda a 206 zrusena totalne ...
na mieste do troch minut kompletka, policajti, hasici, sanitka, mafia 8-) , ved hej, krizovatka v meste ...
... a vazeni, hlavy nemali rozbite, lebo pouzivaju bezpecnostne pasy :tlesk:
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:42 am

dufam ze toto nebude totalka, lebo vyzera byt ohnuty prah a stlpik a cele koleso je vycaptane, nieco sa tam odtrhlo :-((
policajti odhadli skodu cez 100 tisic na mazde a felicia 50....
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Sob Jan 06, 2007 12:42 am

Dvere a blatnik na vymenu, kontrola prahu.. a ramov, predok je snad na tom ok. Zadne dvere len klampiarina jemna.. Bude to OK. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:44 am

Black píše:auuuuu to je mi moc líto :cry , ať se ti Mazdička brzo uzdraví, mne oprava po autonehodě čeká až budou mít na mne v autorizovaném servisu volno :hanged .


dakujem, prajem podobne nech sa to rychlo vyriesi aj u teba....aj ked ja si asi pockam...felicia mala ceske znacky, firemne auto, poistene v cechach v alianzii...dufam ze s tym nebudu problemy :pray
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Sob Jan 06, 2007 12:44 am

PUMA, auto sa da dat na stolicu prinajhorsom, prah sa da vymenit aj zo starsej BA, vycaptane koleso, mozno tlmic, uchytenie, tiahlica, tam by som asi radsej vymenil aj lozisko po takom naraze.. Rozoberie sa a uvidis, ako si na tom, ale nevyzera to tak hrozne. Keby si videl moju MX. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:45 am

pete04 píše:mojmu svagrovi ( P306sedan ) dnes nedal prednost jeden znalec vyhlasky ( P206kupe ), strasne, co za samovrahov dnes pustaju na cesty, na 306 tak 120litros skoda a 206 zrusena totalne ...
na mieste do troch minut kompletka, policajti, hasici, sanitka, mafia 8-) , ved hej, krizovatka v meste ...
... a vazeni, hlavy nemali rozbite, lebo pouzivaju bezpecnostne pasy :tlesk:


mafia to tam riadila??? :o)
inak som bol prekvapeny, policajti boli na mieste pri nas do 5 minut ak nie menej...a vystriedalo sa tam par aut
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:47 am

Steve píše:PUMA, auto sa da dat na stolicu prinajhorsom, prah sa da vymenit aj zo starsej BA, vycaptane koleso, mozno tlmic, uchytenie, tiahlica, tam by som asi radsej vymenil aj lozisko po takom naraze.. Rozoberie sa a uvidis, ako si na tom, ale nevyzera to tak hrozne. Keby si videl moju MX. :o)

si ma potesil....inak ja som Peter...puma znie tak zženštilo :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Jan 06, 2007 12:47 am

PUMA píše:
Black píše:auuuuu to je mi moc líto :cry , ať se ti Mazdička brzo uzdraví, mne oprava po autonehodě čeká až budou mít na mne v autorizovaném servisu volno :hanged .


dakujem, prajem podobne nech sa to rychlo vyriesi aj u teba....aj ked ja si asi pockam...felicia mala ceske znacky, firemne auto, poistene v cechach v alianzii...dufam ze s tym nebudu problemy :pray
s Alianz by neměl být problém, kdyby jsi něco potřeboval, tak mi dej vědět, když je to v ČR pojištěné auto, tak je mohu popohnat potom třeba i já i když dělám u jiné firmy, tak na to mohu trochu se pokusit dohlédnout. Děkuji ti a přeji také brzké vyřízení, mne naboural pár metrů od domova 70 letý soused :hanged , pojištěný naštěstí u firmy, kde pracuji 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod PUMA » Sob Jan 06, 2007 12:50 am

socoman píše:aaaa :shock tak to ta pekne potiahol. dufam ,ze to rycho vyriesis a mazda bude opat jazdit. skoda jej. aj ked ta puklica.....
frajerka ti kupi na utechu aj tak nove :mrk



inac solia u vas poctivo...

:o) solia riadne to mas pravdu...snad to umyju v servise ked to opravia :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fantozzi » Sob Jan 06, 2007 10:11 am

Black píše:s Alianz by neměl být problém...


bleky nehnevaj sa, ale allianz (teda aspon ten na SK) fuuuj!!! mal som jednu skodu pred par rokmi, vybavovalo sa to x mesiacov az sa to vybavilo tak, ze som nedostal ani halier! podvodnici mizerni su to!
Obrázok užívateľa
fantozzi
VIP 2009
 
Príspevky: 428
Registrovaný: Uto Aug 09, 2005 11:01 am
Bydlisko: Bratislava-Trnava

Poslaťod potkan » Sob Jan 06, 2007 11:26 am

poistovna nezije z toho, co zaplati, ale z toho, co nezaplati...
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Kris » Sob Jan 06, 2007 12:20 pm

potkan píše:poistovna nezije z toho, co zaplati, ale z toho, co nezaplati...


Premyslam nad tym uz dlho...nieco je v tej koncepcii zle...obvykle je to postavene tak, ze egoizmus podnikatela uspokojuje sucasne zakaznika...tuto to ale tak nie je...jedine co ich nuti vyrovnat vec je zakon a nenajdenie skulinky v zmluve....

napadlo ma ze mozno by bolo riesenie postavit medzi poistovne a klienta osobneho agenta ktory by mal z toho ze prebehne poistna udalost zisk...

Poznam cloveka ktory sa tym zivi..berie 10 percent z poistenia ktore nechce poistovna zaplatit..on ju donuti a vezme si odmenu..keby niekto potreboval ..ozvite sa...
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron