Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Náš zákazník, náš pán alebo čo sa stalo mojej priateľke

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 05, 2007 4:20 pm

TomAnt píše:No daj, Maco ty mas celkom zaujimave prihody a dar ich prerozpravania, to by bola skoda nanapisat nam sem celu story :ho:

No kupil som si tam topanky do prace, napisane elegantna obuv.. kupil som si takychto topanok uz x, v robote zoderem tak 2 pary rocny, vsetko som kupil v Olipe, ale teraz sa mi nejako nic nepacilo, tak som isiel tam.. vsetko bolo ok, az na to ze k.rvsky tlacili, co je niekedy normalne, ale nie aj po 3 mesiacoch denno-denneho nosenia.. a raz prsalo, a nejako som mal bazen v bote, kukam a presknuta zosuchana podraska. No parada.. tak ze idem to reklamovat, zobrali, vsetko ok az ked to prislo ze mi ju neuznavaju, ze topanky sa pouzinali neprimeranym sposobom a ze vyzeraju, ako by sa s nimi hral futbal.. no hovorim, ze som v nich len v praci, na koberci a na dlazbe, sadnem do auta, idem domov a to je vsio. Ale mlady pan, tieto topanky su urcene len do interieru ( co som btw este nikdy nepocul) a kedze ste s nimi chodili aj po vonku, tak to je neprimerane zaobchadzanie.. No tak hovorim tej pani, ze si kupim topanky, v predajni na koberci si ich obujem a videm von do Palace a uz mam po zaruke? Ona ze ano.. Tak som ju poslal aj s celou firmou do p. a hodil som jej ich tam do kosa, nemal som chut nieco s nimi riesit.. a uz ani nebudem mat...
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 4:44 pm

Interierova obuv :ho:
By ma zaujimalo, ci vobec maju v predajni aj nejaku exterierovu... (bacha, tu smies pouzivat len na trave, na dlazdiciach ti pada zaruka z dovodu extremneho zatazenia na tvrdom podklade)
Naposledy upravil TomAnt dňa Pia Jan 05, 2007 4:47 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 05, 2007 4:46 pm

Ale jasne, kupis so 8 parov a zakazdym ak zmenis povrch a prostredie, sa prezujes.. budes behat s kufrom :)
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 05, 2007 4:55 pm

Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod yano » Pia Jan 05, 2007 5:29 pm

Maco222 píše:
TomAnt píše:No daj, Maco ty mas celkom zaujimave prihody a dar ich prerozpravania, to by bola skoda nanapisat nam sem celu story :ho:

No kupil som si tam topanky do prace, napisane elegantna obuv.. kupil som si takychto topanok uz x, v robote zoderem tak 2 pary rocny, vsetko som kupil v Olipe, ale teraz sa mi nejako nic nepacilo, tak som isiel tam.. vsetko bolo ok, az na to ze k.rvsky tlacili, co je niekedy normalne, ale nie aj po 3 mesiacoch denno-denneho nosenia.. a raz prsalo, a nejako som mal bazen v bote, kukam a presknuta zosuchana podraska. No parada.. tak ze idem to reklamovat, zobrali, vsetko ok az ked to prislo ze mi ju neuznavaju, ze topanky sa pouzinali neprimeranym sposobom a ze vyzeraju, ako by sa s nimi hral futbal.. no hovorim, ze som v nich len v praci, na koberci a na dlazbe, sadnem do auta, idem domov a to je vsio. Ale mlady pan, tieto topanky su urcene len do interieru ( co som btw este nikdy nepocul) a kedze ste s nimi chodili aj po vonku, tak to je neprimerane zaobchadzanie.. No tak hovorim tej pani, ze si kupim topanky, v predajni na koberci si ich obujem a videm von do Palace a uz mam po zaruke? Ona ze ano.. Tak som ju poslal aj s celou firmou do p. a hodil som jej ich tam do kosa, nemal som chut nieco s nimi riesit.. a uz ani nebudem mat...


inak taka obuv existuje, ja mam na squash special adidasy a tie naozaj stracaju zaruku ked ich pouzijes outdoorovo :-) to ale zjavne nebol pripad tych tvojich topanok ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Bootleg » Pia Jan 05, 2007 7:42 pm

Cinania robia indoorove topanky. Ked s nimi vyjdes von, tak je po nich, su totiz z papiera, hehe.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 05, 2007 8:08 pm

Tenisky je ina vec..
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 05, 2007 8:09 pm

Steve píše:Cinania robia indoorove topanky. Ked s nimi vyjdes von, tak je po nich, su totiz z papiera, hehe.

:hihi: :hihi:
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod PePa » Pia Jan 05, 2007 8:51 pm

Steve píše:Cinania robia indoorove topanky. Ked s nimi vyjdes von, tak je po nich, su totiz z papiera, hehe.

To budu asi boty do truhly.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod yano » Pia Jan 05, 2007 8:53 pm

PePa píše:
Steve píše:Cinania robia indoorove topanky. Ked s nimi vyjdes von, tak je po nich, su totiz z papiera, hehe.

To budu asi boty do truhly.


nie, to su adidosky a nyke ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 05, 2007 8:54 pm

yano píše:
PePa píše:
Steve píše:Cinania robia indoorove topanky. Ked s nimi vyjdes von, tak je po nich, su totiz z papiera, hehe.

To budu asi boty do truhly.


nie, to su adidosky a nyke ;-)

To su Majky a Plumy, ty....
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Dadka » Sob Jan 06, 2007 12:44 am

karol píše:pozri sa, co ti to pomohlo ze si sa zbytocne vytocila a aj tak si stym nic nevymyslela. este si ich nekupila takze o peniaze si neprisla a ked raz ich nemaju alebo nechcu predat tak ich o tom nebudem presviecat ale zoberem sa slusne pozdravim a idem niekam kde mi topanky predaju s ochotou. niekedy mam pocit ze ludia na slovensku naozaj nemaju nic ine na robote ako starat sa do inych ludi!


starat do inych ludi? :shock to snad nemyslis vazne. a do koho konkretne som sa starala?

a slusne pozdravit a odist... hm... keby mi slusne vysvetlili, ze sa stala taka a taka vec, keby prejavili aspon nejaku tu ochotu, slusne by som pozdravila a odisla.
Obrázok užívateľa
Dadka
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 23, 2006 11:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dadka » Sob Jan 06, 2007 12:47 am

Maco222 píše:
TomAnt píše:No daj, Maco ty mas celkom zaujimave prihody a dar ich prerozpravania, to by bola skoda nanapisat nam sem celu story :ho:

No kupil som si tam topanky do prace, napisane elegantna obuv.. kupil som si takychto topanok uz x, v robote zoderem tak 2 pary rocny, vsetko som kupil v Olipe, ale teraz sa mi nejako nic nepacilo, tak som isiel tam.. vsetko bolo ok, az na to ze k.rvsky tlacili, co je niekedy normalne, ale nie aj po 3 mesiacoch denno-denneho nosenia.. a raz prsalo, a nejako som mal bazen v bote, kukam a presknuta zosuchana podraska. No parada.. tak ze idem to reklamovat, zobrali, vsetko ok az ked to prislo ze mi ju neuznavaju, ze topanky sa pouzinali neprimeranym sposobom a ze vyzeraju, ako by sa s nimi hral futbal.. no hovorim, ze som v nich len v praci, na koberci a na dlazbe, sadnem do auta, idem domov a to je vsio. Ale mlady pan, tieto topanky su urcene len do interieru ( co som btw este nikdy nepocul) a kedze ste s nimi chodili aj po vonku, tak to je neprimerane zaobchadzanie.. No tak hovorim tej pani, ze si kupim topanky, v predajni na koberci si ich obujem a videm von do Palace a uz mam po zaruke? Ona ze ano.. Tak som ju poslal aj s celou firmou do p. a hodil som jej ich tam do kosa, nemal som chut nieco s nimi riesit.. a uz ani nebudem mat...


:hihi: ze len do interieru. ved bezne sa doma prezuvas do "elegantnej obuvi"
Obrázok užívateľa
Dadka
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 23, 2006 11:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dj Kuno » Pon Jan 08, 2007 7:18 pm

Pekne, pekne. To si teda robia reklamu. Neviem čo by som an tvojom mieste robil, ale asi by som im tak schuti vynadal a poslal ich do p**e a robil im zlé meno všade kde by som chodil. To je tak fakt akurát nato aby si človek pokazil zdravie, ale tak čo možme čakať od takých ľudí, ktorý robia niečo a nevedia to robiť.
Dj Kuno
Pisateľ
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 9:25 pm

Poslaťod mpv » Uto Jan 09, 2007 12:02 am

Teda mas pravdu, ze to nenechas, no stravis tym dost casu a neviem, ci to zmeni ich pristup. No treba skusit.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť