Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Havarka

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Havarka

Poslaťod Michal 4WS » Sob Dec 23, 2006 12:23 pm

Včera večer okolo 18,00 som išiel autom a vychádzal som z vedlajšej cesty na hlavnú. Ledva som sa hýbal a pozeral som sa či niečo nejde sprava.... Išlo, zastavil som a asi po 3sekundách taká šupa, že som myslel že budem porodím :hanged Hlavou mi prebehlo, že celý zadok na sračky a že do Brna pôjdem asi stopom. Vyšiel som z auta a červená Fóbia už cúvala. začal som si hneď kontrolovať auto. Potom aj jej auto. Načťastie sa NIČ nestalo (tá stará puča sedela stále v aute a neráčilo sa jej ani vystúpiť !!!!!) Ani škrabanec , ani prasklina, no iba ona mala odlomené trošku z držiaka špz-ky. Už konečne vyšla z auta...Stará mohla mať cca 65, zvráskavená, vyklepaná, nevedela kde je sever. Sa jej pýtam že kde sa pozerala, ona že či zvrchu niečo nejde... A pred seba čo???? Ona že ju to veľmi mrzí, atď . Vravím jej že ideme volať policajtov, to bude mať hneď za 2t + príde o bonus...... Že veď sa nič nestalo a bla, bla, bla.... Hrozná zima mi bola, stáli sme tam asi 15 min. Potmo som jej povedal že keby neboli Vianoce a neponáhlal by som sa, tak že tých policajtov okamžite volám! Stále sa ospravedlňovala, ešte som jej povedal že nech sa pozerá nabudúce všade okolo seba, lebo to môže aj horšie skončiť.......
Zaželal som jej príjemné sviatky a išli sme preč. Ledva nastúpila do auta....
Nasratý som bol celý večer :twisted
P. S. Išiel som na Seate. Keby som bol na Mazde tak policajti by boli určite.....
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod dabel » Sob Dec 23, 2006 1:58 pm

Na tieto pripady je najlepsie pevne tazne zariadenie... X-Trail ma uz prvy zarez za striebornu Koktafku - ani sa mi nechcelo vystupovat :twisted :twisted :twisted
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Sob Dec 23, 2006 6:26 pm

Hlavně, že se Miško nic nestalo tobě :good :kiss . Já jsem s 626 GF dopadla o trošku hůř a opraví mi to až někdy po svátcích, tak mne naboural dědek co má 70 roků, škoda se opraví, já byla naštvaná,ale důležité je, že nedošlo k újmě na zdraví, plechy se vždycky nějak opraví..
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Sob Dec 23, 2006 7:48 pm

sestre niekdo na parkovisku hned nacuval niekto do new auta,ma to dost spicaty predok a nastastie len prasknuty drziak na aute a pokriveny znacka..tot vso.

si sa pekne zachoval na tie sviatky.. :tlesk:

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Donaifel » Sob Dec 23, 2006 8:53 pm

Michal a Black - vy nejak pritahujete tych starých ludí :o)
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Dec 23, 2006 8:54 pm

Donaifel píše:Michal a Black - vy nejak pritahujete tych starých ludí :o)
:koule to asi ano, ale ani nevím, čím to je :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mpv » Str Dec 27, 2006 3:02 am

No do mna vrazil min. tyzden jeden cesky obcan s 323 BJ. Stal som na krizovatke, on predo mnou a zbehlo mu auto rovno do mna. Vystupil som dost nasraty, no hned sa ospravedlnoval, vraj sa rozhlizel. Nestihol som mu ani vynadat, prtetoze hned som kontroloval naraznik. Potesilo ma, ked som zistil, ze je cely a ze to vydrzal. No rano, ked som to utrel som zistil, ze sa odral lak. No naraznik uz dlhsie potrebhujem prelakovat, takze som bol celkom rad, ze tam este bol povodny.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod socoman » Str Jan 03, 2007 1:57 pm

dabel píše:Na tieto pripady je najlepsie pevne tazne zariadenie... X-Trail ma uz prvy zarez za striebornu Koktafku - ani sa mi nechcelo vystupovat :twisted :twisted :twisted

noo aj do mna asi pred dvoma mesiacmi nadrbal jeden mlady chlapec s feliciou, rozbil si cely predok na aute- obe svetla, naraznik, zahol jeden blatnik a kapotu. a mne ani tuk. akurat mi vyskocila predna clona proti slnku v kabine :hura :mrk siel som na dodavke a vzadu mam seriozny naraznik zo zeleza a pevnu gulu. kurna, aj ta bola ohnuta smerom dozadu, ale ten naraz ju vobec nezrovnal :koule :hura
zato ja som vcera v brne odlupol s listy pod svetlom o favorit. a jemu nic. ale bol to fakt nestastny naraz asi v 5KM, a trafil som spravne citlive miesto na mazde :hanged
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť