Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Radar ....

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod misko42 » Pon Dec 18, 2006 11:25 am

Krenštík píše:Nemusi to byt rodina, staci ze je to osoba BLIZKA, muze to byt i milenec, milenka, kteremu by jsi tim spusobila ujmu. Kdyz jsem byl naposledy doma tak jsem to pouzil a vysekal matku z 3 bodu. Meli totiz taky jen SPZ. Ten dopis mam jeste ulozeny.


ano plati to aj tu na SR. Som o tom cital ako sa vyhnut pokute ked napriklad zle zaparkujes a prides k autu a policajt chce od teba pokutu. Tak mozes povedat ze si auto nesoferoval ty ale ze pokial ide o blizku osobu tak ju nebudes menovat,jeden to tak vyskusal (aj im povedal cislo toho paragrafu ci co to je) policajti nanho cumeli a aj si ho predvolali ale zistili len ze ma pravdu tak mu nic nespravili. Len treba najprv zistit ci v blizkosti nieje ziadna kamera :mrk

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod misko42 » Pon Dec 18, 2006 11:34 am

inak som uz cital o tom ako kseftuju s bodmi. vraj cena jedneho bodu je aj za 1000 EUR. Vraj je aj pripad ked vifotili motorku pri velkej rychlosti,samozrejme prilba tak nebolo vidiet do tvare a ten mladik to povedal na nejaku jeho babku ktora ma uz predsmrtou a ta kedze jej je to jedno s tym suhlasila.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod milan » Pon Dec 18, 2006 1:05 pm

A babka pred smrtou mala "A"-ckovy vodicak, co? :kapka:
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod Doktor » Pon Dec 18, 2006 1:10 pm

milan píše:A babka pred smrtou mala "A"-ckovy vodicak, co? :kapka:


Však ani týpek ho nemusel mať, hehe.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod misko42 » Pon Dec 18, 2006 1:29 pm

to zas neviem ale.. boo to tak pisane..ved ten clanok niekde najdem doma v caopisoch.. v automagazine to bolo

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod misko42 » Pon Dec 18, 2006 1:32 pm

no a uz to mam. Bolo to v Taliansku a bol to 92 rocný muz ktory isiel 126 km/h (v skutocnosti ale isiel jeho vnuk)

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod PePa » Pon Dec 18, 2006 7:33 pm

misko42 píše:
Krenštík píše:Nemusi to byt rodina, staci ze je to osoba BLIZKA, muze to byt i milenec, milenka, kteremu by jsi tim spusobila ujmu. Kdyz jsem byl naposledy doma tak jsem to pouzil a vysekal matku z 3 bodu. Meli totiz taky jen SPZ. Ten dopis mam jeste ulozeny.


ano plati to aj tu na SR. Som o tom cital ako sa vyhnut pokute ked napriklad zle zaparkujes a prides k autu a policajt chce od teba pokutu. Tak mozes povedat ze si auto nesoferoval ty ale ze pokial ide o blizku osobu tak ju nebudes menovat,jeden to tak vyskusal (aj im povedal cislo toho paragrafu ci co to je) policajti nanho cumeli a aj si ho predvolali ale zistili len ze ma pravdu tak mu nic nespravili. Len treba najprv zistit ci v blizkosti nieje ziadna kamera :mrk


Skúšal som - bezvýsledne. Mestský zmrd zahlásil, že papuču dole nedá, kým nepríde vodič vozidla. Ponáhlal som sa, tak som to vyriešil dohodnutím sa.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Krenštík » Pon Dec 18, 2006 8:08 pm

Chyba, mel sis poznamenat jeho cislo, on ti ji musi sundat pokud nejsi osoba ktera se dopustila prestupku.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť