Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

HTP

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod majki » Pia Jan 05, 2007 3:05 pm

yano píše:
626MPS píše:
majki píše:
626MPS píše:nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.

COZE JE FABIA??? :sok: Komfortne auto? :sok:


prepacte.... vase gd-cka su nejlepsie na svete...
:koule :koule :koule :koule :koule


urob v nej povedzme 1000 kilakov, alebo aspon 750 a potom sa vyjadri o pohodli oki?
a potom urob to iste v inom aute. a pokecame ;-)

Presne tak. S GDckom som sa daco najazdil, s Fabiou celkom asi 3000km a je to kua rozdiel. A ja nevravim, ze GDcka su najlepsie na svete, su to stare auta, ale i take 19rocne GDcko ma veci, na ktore Fabia moze akurat tak pomyslat za nekrestanske priplatky...a pohodlne sedacky ani za tie.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pia Jan 05, 2007 3:14 pm

majki píše:
yano píše:
626MPS píše:
majki píše:
626MPS píše:nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.

COZE JE FABIA??? :sok: Komfortne auto? :sok:


prepacte.... vase gd-cka su nejlepsie na svete...
:koule :koule :koule :koule :koule


urob v nej povedzme 1000 kilakov, alebo aspon 750 a potom sa vyjadri o pohodli oki?
a potom urob to iste v inom aute. a pokecame ;-)

Presne tak. S GDckom som sa daco najazdil, s Fabiou celkom asi 3000km a je to kua rozdiel. A ja nevravim, ze GDcka su najlepsie na svete, su to stare auta, ale i take 19rocne GDcko ma veci, na ktore Fabia moze akurat tak pomyslat za nekrestanske priplatky...a pohodlne sedacky ani za tie.


A nebolo by viac ferove porovnavat fabku so starou 323jkou z cias generacii GD? Ved GD je stredna trieda a fabka niysia..think twice bratm.
Sak aj stara vetrieska deda Jozefa ma viac miesta ako fabka..je preto lepsia? :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Pia Jan 05, 2007 3:24 pm

Kris, akoze sorry, ale tu ide o sedadla a ocakaval by som, ze o 15 rokov novsie auto, aj ked je to povedzme nakupna taska, bude mat sedadla aspon z vacsie casti bliziace sa temu, co ma GDcko. Aj Swift ma komfortnejsie sedadla, neboli z nich chrbt ani po 500km (aj ked nutno povedat, ze pre vysokeho cloveka, povedzme nad 190cm, pohodlne nie su). Som zvedavy, ako porkocili v novej fabke. V 323 z dob GDcka som siel len jedenkrat, ako spolujazdec a este len kusok, neviem posudit. Ale v tej, co prisla pak, akoze na urovni GEcka, tak ta dobre sedadla ma.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 3:31 pm

A hlavne, ked uz porovnavat 323 z tej doby, tak potom asi so 120kou... :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 4:17 pm

Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Michal 4WS » Pia Jan 05, 2007 5:23 pm

626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol

Si to treby zistit!!!! Mám !!! 8-) :lol
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod tomasicek » Pia Jan 05, 2007 5:40 pm

TomAnt píše:A hlavne, ked uz porovnavat 323 z tej doby, tak potom asi so 120kou... :ho:



Skor by som prirovnal tu fabiu k mazde 3 .... kedze ale taku nemam tak nemozem povedat ze ake ma sedacky :lol

No ale hadam aj Mazda 2 bude mat OK sedacky....
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Gib » Pia Jan 05, 2007 5:44 pm

tomasicek píše:
TomAnt píše:A hlavne, ked uz porovnavat 323 z tej doby, tak potom asi so 120kou... :ho:

Skor by som prirovnal tu fabiu k mazde 3 .... kedze ale taku nemam tak nemozem povedat ze ake ma sedacky :lol
No ale hadam aj Mazda 2 bude mat OK sedacky....

Kua chlopy! Jasne ze kazda Mazda ma super sedacky! No nieee? :lol
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 5:50 pm

626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
:twist: hele pane geefovský :jamaica to auto 150 koní opravdu má, Lukovi.cz v Piešťanoch při sprintech nepomohl ani nachipovaný motor proti 626 GD Michala 4WS, Miškova Cica je prostě namakané autíčko :zit :kiss .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 7:10 pm

Black píše:
626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
:twist: hele pane geefovský :jamaica to auto 150 koní opravdu má, Lukovi.cz v Piešťanoch při sprintech nepomohl ani nachipovaný motor proti 626 GD Michala 4WS, Miškova Cica je prostě namakané autíčko :zit :kiss .


teba sa nikto nic nepytal. a najlepsie je ked si niekto da sportovy filter a si mysli ze ma i 10 konikov naviac... haha. asi mepoznas ulohu sportoveho filtra. vykon mas vzdy rovnaky len ti tam ide viac vzduchu a auto ide lepsie do otacok... ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 7:24 pm

626MPS píše:
Black píše:
626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
:twist: hele pane geefovský :jamaica to auto 150 koní opravdu má, Lukovi.cz v Piešťanoch při sprintech nepomohl ani nachipovaný motor proti 626 GD Michala 4WS, Miškova Cica je prostě namakané autíčko :zit :kiss .


teba sa nikto nic nepytal. a najlepsie je ked si niekto da sportovy filter a si mysli ze ma i 10 konikov naviac... haha. asi mepoznas ulohu sportoveho filtra. vykon mas vzdy rovnaky len ti tam ide viac vzduchu a auto ide lepsie do otacok... ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol
Pane geefovský :spik2 , nikdo tady nemluví o sportovním filtru, který v autě asi máš ty i s nějakou super samolepkou, co ti možná zvyšuje sebevědomí, ale ne výkon :toto . 626 GD Michala 4WS :kiss je perfektní auto i já jsem měla možnost ji v Banské Bystrici projet a doslova mne nadchla, tvoje auto by za ní hluboce zaostalo při sprintu :stg .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 7:27 pm

A pane geefovský Mazda není Oktávka :blee :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 7:39 pm

Black píše:
626MPS píše:
Black píše:
626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
:twist: hele pane geefovský :jamaica to auto 150 koní opravdu má, Lukovi.cz v Piešťanoch při sprintech nepomohl ani nachipovaný motor proti 626 GD Michala 4WS, Miškova Cica je prostě namakané autíčko :zit :kiss .


teba sa nikto nic nepytal. a najlepsie je ked si niekto da sportovy filter a si mysli ze ma i 10 konikov naviac... haha. asi mepoznas ulohu sportoveho filtra. vykon mas vzdy rovnaky len ti tam ide viac vzduchu a auto ide lepsie do otacok... ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol
Pane geefovský :spik2 , nikdo tady nemluví o sportovním filtru, který v autě asi máš ty i s nějakou super samolepkou, co ti možná zvyšuje sebevědomí, ale ne výkon :toto . 626 GD Michala 4WS :kiss je perfektní auto i já jsem měla možnost ji v Banské Bystrici projet a doslova mne nadchla, tvoje auto by za ní hluboce zaostalo při sprintu :stg .


ach blekarna blekarna.... ked pocuvam tie tvoje vyroky tak.... gd s gf nemozes porovnavat... tak ked ta nadchla tak asi si sa este v poriadnom aute nevozila... vsak?????
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 7:41 pm

a este mi povedz cim ma michal 150 koni??? ked nie sportovim filtrom ha????
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 7:44 pm

626MPS píše:
Black píše:
626MPS píše:
Black píše:
626MPS píše:
Michal 4WS píše:Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura


aaa ozval sa pan gedeckovky. inac som si pozeral tvoje auto a ty predsa nemozes mat 150 koni. take sa nerobili. :lol
:twist: hele pane geefovský :jamaica to auto 150 koní opravdu má, Lukovi.cz v Piešťanoch při sprintech nepomohl ani nachipovaný motor proti 626 GD Michala 4WS, Miškova Cica je prostě namakané autíčko :zit :kiss .


teba sa nikto nic nepytal. a najlepsie je ked si niekto da sportovy filter a si mysli ze ma i 10 konikov naviac... haha. asi mepoznas ulohu sportoveho filtra. vykon mas vzdy rovnaky len ti tam ide viac vzduchu a auto ide lepsie do otacok... ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol
Pane geefovský :spik2 , nikdo tady nemluví o sportovním filtru, který v autě asi máš ty i s nějakou super samolepkou, co ti možná zvyšuje sebevědomí, ale ne výkon :toto . 626 GD Michala 4WS :kiss je perfektní auto i já jsem měla možnost ji v Banské Bystrici projet a doslova mne nadchla, tvoje auto by za ní hluboce zaostalo při sprintu :stg .


ach blekarna blekarna.... ked pocuvam tie tvoje vyroky tak.... gd s gf nemozes porovnavat... tak ked ta nadchla tak asi si sa este v poriadnom aute nevozila... vsak?????
Podívej tak důvěrné oslovení jsem ti nedovolila :dost , tak vol svá slova :baseball , tak mi může říkat jen Doktor a Socomanovi a Honza. Kdo lépe může porovnat GD a GF než ten kdo ta auta obě má a to jsem já, protože když se podíváš, tak jsem majitelkou i 626GD i 626 GF, kup si Oktávku a uděláš lépe :blee .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron