Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

HTP

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Black » Ned Dec 17, 2006 11:41 pm

Zoran píše:
Black píše:Krisi co se týče 626 GD, tak půjdu i přes mrtvoly a je mi to jedno, na ten model prostě nedám dopustit za žádnou cenu.
tomu sa hovori tazky fanatizmus...
to asi ano a díky tomu mám svoji fotku na hlavní straně MK :koule :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 18, 2006 12:26 am

Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Dec 18, 2006 12:27 am

TomAnt píše::jo
Prečo? :lol
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 18, 2006 12:37 am

Black píše:to asi ano a díky tomu mám svoji fotku na hlavní straně MK :koule :hanged .
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Dec 18, 2006 12:40 am

TomAnt píše:
Black píše:to asi ano a díky tomu mám svoji fotku na hlavní straně MK :koule :hanged .
co to tady pořád zvýrazňuješ :koule :lol ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pon Dec 18, 2006 1:42 pm

yano píše:Prave som absolvoval asi 750km s fabkou HTP na otocku...


Heh, tiez som absolvoval, cca. 500km s tym..hehe, no, do kopca to sa clovek modlil, aby to islo aspon 90km/h (mal som tu najslabsiu verziu), z kopca po dialnici podla tachosa mierne nad 170, viac ani h...., tiez som jel len sam.
No ale co hroza a des, sedadla, boha, kto ich vylieval betonom, kto to tvaroval, no to je daco otresneho...tak ma naposled bolel chrbt po ceste do Chorvatska Feliciou (no to tiez bola skola...).

Cize, presiel som sa, pak sedol do 626 a koxo, aj ked tehda mala 16rokov, bol som za nu rad...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Dec 18, 2006 2:44 pm

majki píše:
yano píše:Prave som absolvoval asi 750km s fabkou HTP na otocku...


Heh, tiez som absolvoval, cca. 500km s tym..hehe, no, do kopca to sa clovek modlil, aby to islo aspon 90km/h (mal som tu najslabsiu verziu), z kopca po dialnici podla tachosa mierne nad 170, viac ani h...., tiez som jel len sam.
No ale co hroza a des, sedadla, boha, kto ich vylieval betonom, kto to tvaroval, no to je daco otresneho...tak ma naposled bolel chrbt po ceste do Chorvatska Feliciou (no to tiez bola skola...).

Cize, presiel som sa, pak sedol do 626 a koxo, aj ked tehda mala 16rokov, bol som za nu rad...


jj tak ako pises... tie auta by mali zakazat predavat a hotovo, skodofka nasluduje kupcom hory doly a potom sa cuduju ked predbiehaju ze to nejako netaha, lebo asi zafukal vietor v protismere...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Casper » Str Jan 03, 2007 11:22 pm

Ja mam v rodine dve Fabky obe1.4Mpi. Oproti GE sa ani jedna porovnat neda sice sedan ma rovnaky vykon ako moj Comprex a je to rychlejsie auto ma dost tvrdy podvozok ale subjektyvny dojem je dost blby, hlavne v zakrutach do ktorych nie je vidiet kvoly stlpiku :skler ,brzdy ktore nestoja zanic, prave spetne zrkadlo ktore je viac na ozdobu ako na funkcnost atd. Dlhsia cesta na tom aute da soferovy a jeho chrbtici poriadne zabrat. 1.4Mpi je taky isty zrut benzinu ako Majda 1.8. Na svoju velkost ma fabka dost tazku karoseriu!Ja v tom aute nevidim ziadnu vyhodu :hanged Nerad na tom aute jazdim mam smrt v ociach ked chcem predbiehat, ale ked uz na nom musim niekam ist tak mu dam aspon poriadne zabrat :twisted
budem citovat svojho otca:"Fabia bola najhorsia investicia v mojom zivote" to vravi vodic profesional!!!!
Ja jeho nazor zdielam :mexicanbrother
[b]626 GE Comprex
Obrázok užívateľa
Casper
Prispievateľ
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Uto Nov 28, 2006 1:57 pm
Bydlisko: Galanta okolie
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 12:46 pm

Black píše:
Gib píše:
Doktor píše:Blekarna sa vyziva v teatralnych vystupeniach, je to psychiatricky pacient, ktory nema nahlad na svoj stav, v zivote nic cez e-maily riesit nebude, vsetko pekne verejne a pome lutujte ma. Dovody su viac alebo menej strestene. Je to taky maskot klubu, zaujimave, ze na zrazoch ako keby to nebola ona, normalne sa s nou da aj obcas bavit. Akonahle ale zasadne k pocitacu, s bestialnou neukojitelnou vasnou trieska do klavesnice a poti tie svoje nezmysly. No a s myslienkou zrusit si tu ucet som sa v poslednej dobe zacal pohravat, pretoze forum sa posunulo do dimenzii, kde si nie som isty, ci sa chcem nachadzat na jeho palube...

Dost tvrde slova ... hmmmm :shock naozaj vsak neviem posudit nakolko su opodstatnene :???

Doktor píše:P.S.
Nauc sa gramatiku, ta tvoja je strasna.

Dakujem, rypnut si si musel ... ale ok!
Za "pozry" a "vydiet" sa naozaj hlboko ospravedlnujem a ostatne sa mi nevidi take 'strasne' ako pises (cital som uz daleko strasnejsie prispevky). Nabuduce si to ale este raz po sebe radsej precitam aby som nepoburoval inych - bohuzial v praci pouzivam iba anglictinu (pisomne aj verbalne) a s pisanou slovencinou uz v podstate neprichadzam do kontaku okrem tohoto fora :neutral
Měla bych se k tomu vyjádřit i já, protože já to vidím trošku i opačně, protože když přijedeš na nějaký sraz, tak se dá i s Doktorem bavit, ale jinak komunikace s ním tady v MK je téměř nemožná, protože ať jsem napsala cokoliv, tak na mne téměř vždy zaútočil i když v reálu je to docela fajn a milý člověk, tak tady se vůči mě mění ve zvíře :lol , pokud mne považuje za maskota klubu, tak je nejvyšší čas, aby si klub našel maskota nového, protože mě to už opravdu nebaví trpět tady útoky ze strany některých lidí a opakovaně jsem žádala adminy o zrušení registrace, ale bohužel mi nikdy nebylo vyhověno, tak přemýšlím, co bych provedla, aby mi tu registraci zrušili. Tobě Gibe děkuji za zastání a ty si Doktore hledej jiného pacienta a maskota, protože já ti na to kašlu.





podme ju vsetci lutovat :o)
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 12:49 pm

Black píše:Doktore možná se budeš divit, ale nejsem takový blbec za jakého mne neustále považuješ a co se mne nesmírně dotýká, s Fabií RS jsem do styku přišla, ale jak napsal Gib, každý je jiný, někdo upřednostní zrychlení a někdo pohodlí a komfort, já upřednostním ten komfort, takže za tu cenu si raději koupím Mazdu 6, ale je to každého věc a svobodná volba.



nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod majki » Pia Jan 05, 2007 1:33 pm

626MPS píše:nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.

COZE JE FABIA??? :sok: Komfortne auto? :sok:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Pia Jan 05, 2007 2:10 pm

majki píše:
626MPS píše:nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.

COZE JE FABIA??? :sok: Komfortne auto? :sok:


prepacte.... vase gd-cka su nejlepsie na svete...
:koule :koule :koule :koule :koule
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Michal 4WS » Pia Jan 05, 2007 2:27 pm

Tak tomu ver !!!!!! :hura :hura
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 2:28 pm

Zodpovedne mozem povedat, ze GDcko skutocne JE komfortnejsie ako Fabia. Fabia ma v niektorych pripadoch lepsi podvozok, ale fakt len v niektorych situaciach. S Fabiou by som si 204 nedovolil ist... napriklad...
Co sa tyka komfortu, opakujem, GD je pred Fabiou, ale daleko pred nimi Xedooooos :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Pia Jan 05, 2007 2:52 pm

626MPS píše:
majki píše:
626MPS píše:nedavno ti vadilo zrychlenie htp-ecka, teraz ked sa porovnava RS s M6 tak zase by si chcela komfort. ved aj ta fabia htp je komfortne auto.

COZE JE FABIA??? :sok: Komfortne auto? :sok:


prepacte.... vase gd-cka su nejlepsie na svete...
:koule :koule :koule :koule :koule


urob v nej povedzme 1000 kilakov, alebo aspon 750 a potom sa vyjadri o pohodli oki?
a potom urob to iste v inom aute. a pokecame ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť